Answear send as gift banner
Inspirujte se u nás – vyberete si dárek, my vám ho zabalíme!
Neradi balíte dárky? Uděláme to za vás!K tomu, abyste udělali radost a překvapili někoho blízkého, nemusíte mít umělecké schopnosti ani úžasný nápad – nechte to na nás. Vaši objednávku zabalíme do pěkné dárkové tašky a ozdobného papíru a následně doručíme na vámi uvedenou adresu. Všechny produkty před zabalením pečlivě zkontrolujeme, abychom měli jistotu, že se k příjemci dostanou v naprostém pořádku.
Answear share inspirations first image
Answear share inspirations second image
Answear share inspirations third image
Jak využít možnost dárkového balení?
Má být vaše objednávka dárkem? Před její realizací vyberte v košíku možnost "Zabalit jako dárek". U nás se už postaráme o estetické zabalení vybraných produktů do jedné ozdobné dárkové tašky. Samozřejmě nebudou obsahovat viditelné ceny. O fakturu se také nemusíte starat - doručíme ji přímo vám, na vámi uvedený e-mail.
Kolik stojí dárkové balení?
Cena za službu je 119 Kč. Jedná se o jednorázový poplatek - o zbytek se postaráme my. 😊 Cena balného není zahrnuta v hodnotě objednávky potřebné pro doručení zdarma.
Lze zabalit každý produkt?
Ano, pokud jeho velikost nepřesahuje 625x385x275 mm. V případě větších rozměrů Vás bude kontaktovat naše Zákaznické centrum.
Kdy bude balíček doručen?
Víme, že dárkové balíčky na sebe nenechají dlouho čekat, a proto vaši objednávku zpracujeme stejně rychle jako ostatní standardní objednávky v našem obchodě. Podrobnosti o předpokládaných dodacích lhůtách naleznete ZDE >> .
Je možné poslat dárek přímo obdarovanému?
Chcete někoho překvapit? Dárek doručíme vaším jménem! Vše, co musíte udělat, je zadat adresu příjemce do pole doručovací adresy. Doporučujeme také přidat telefonní číslo příjemce pro kurýra. Důležité: nezapomeňte uvést svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme fakturu za objednávku.
Může se obal při přepravě poškodit?
Zabalené produkty určené jako dárek se navíc vždy vkládají do standardní přepravní krabice, aby se objednávka dostala k adresátovi neporušená.
Je možné vrátit dárkově zabalené produkty?
Ano, i v případě dárkově balených produktů je lze vrátit do 30 dnů od data doručení. To se však týká pouze produktů samotných, nikoliv dárkového balení. Podrobné informace o všech způsobech vrácení naleznete ZDE >> .
Veškeré podrobnosti o službě „Zabalit jako dárek“ naleznete v obchodních podmínkách ZDE >> .