Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
HUGO Blue
5.0

HUGO Blue dámská bavlněná Dichroma_B černá 50560769

-12%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1099 Kč -40%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč -12%
Barva: černá
HUGO Blue dámské bavlněné Dichroma_B bílé 50560769
HUGO Blue dámská bavlněná Dichroma_B bílá 50560769
HUGO Blue dámská bavlněná Dichroma_B černá 50560769
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černý crop top HUGO Blue s potiskem – stylový kousek do dámského šatníku

Crop top HUGO Blue podtrhne váš individuální styl a zajistí pohodlí ženám, které si cení módního vzhledu a komfortu. Tento černý model s potiskem, vyrobený z čisté bavlny, se skvěle hodí do dynamického rytmu městského života.

Čím se vyznačuje dámský bavlněný crop top HUGO Blue?

  • Střih crop top odhaluje pas a skvěle se hodí ke kalhotám a sukním s vysokým pasem
  • Měkká 100% bavlna je příjemná na dotek a prodyšná, což zajišťuje pohodlné nošení
  • Pružný materiál umožňuje lepší přizpůsobení se postavě, aniž by omezoval v pohybu při aktivitě
  • Běžný střih (regular fit) podporuje volnost pohybu a přizpůsobuje se postavě bez zbytečného tlaku
  • Výrazný potisk na přední straně dodává tričku charakter a odlišuje ho od ostatních
  • Kombinace ležérního a streetwearového stylu činí tričko univerzálním a snadno kombinovatelným
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
50560769
Barva
černá
Značka
HUGO Blue
Výrobce

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID produktu
PPY2-TSD1HH_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit, rovný
Rozměry
Délka:
46 cm
Šířka podpaží:
42 cm
Modelka na fotografii je 172 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-11%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B černé 50562071
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue Dome_B_2 dámské, černá barva, 50555719
Tričko Hugo Blue Dome_B_2
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue dámské bavlněné tričko Oversized_Tee_B černé 50560772
HUGO Blue dámské bavlněné tričko Oversized_Tee_B
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Classic V_B černé 50513667
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Classic V_B
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue 50510873
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Vintage Tee_B_1 černá barva
Bavlněné tričko Hugo Blue Vintage Tee_B_1
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue černá barva, 50518285
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
1439 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized _Tee_B_9 dámské, černá barva, 50554940
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized _Tee_B_9
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue černá barva, 50531196
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized_tee_B_6 dámské, černá barva, 50550141
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized_tee_B_6
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15 černé 50566578
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15
1299 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15 černé 50566578
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15
1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské Dappless_B černé 50559213
HUGO Blue tričko dámské Dappless_B
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B černé 50510772
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Dever_B_2 dámské, černá barva, 50562240
Bavlněné tričko Hugo Blue Dever_B_2
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue černá barva, 50537476
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B černé 50523924
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Jeans tričko dámské černé B2W17074
Karl Lagerfeld Jeans tričko dámské
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1029 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Juicy Couture dámské, černá barva, JCWCT126301
Tričko Juicy Couture
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Top Tommy Hilfiger WW0WW22043
Top Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko HUGO Daqua dámské, černá barva, 50542762
Bavlněné tričko HUGO Daqua
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Medicine tričko dámské černé
Medicine tričko dámské
449 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS dámské, černá barva, JC9555
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS
749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Emporio Armani Underwear dámské, černá barva, EW000408 AF13033
Tričko Emporio Armani Underwear
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 909 Kč
-15%
Bavlněné tričko Medicine dámské, černá barva
Bavlněné tričko Medicine
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Guess Jeans dámské, černá barva, W6RI16 J1314
Tričko Guess Jeans
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Dkny dámské, černá barva, DJ6T1692
Tričko Dkny
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Silvian Heach tričko dámské bavlněné SEKOK černé GPP26074TS
Silvian Heach tričko dámské bavlněné SEKOK
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Polo Ralph Lauren dámské, černá barva, 211967102
Tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Objevte produkty HUGO Blue
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue Dome_B_2 dámské, černá barva, 50555719
Tričko Hugo Blue Dome_B_2
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Vintage Tee_B_1 černá barva
Bavlněné tričko Hugo Blue Vintage Tee_B_1
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B černé 50523924
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15 černé 50566578
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15
1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B černé 50510772
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské Dappless_B černé 50559213
HUGO Blue tričko dámské Dappless_B
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Damatee_B černé 50575770
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Damatee_B
739 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue 50510873
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B černé 50562071
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue dámské bavlněné tričko Oversized_Tee_B černé 50560772
HUGO Blue dámské bavlněné tričko Oversized_Tee_B
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue černá barva, 50537476
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue černá barva, 50518285
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
1439 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Dever_B_2 dámské, černá barva, 50562240
Bavlněné tričko Hugo Blue Dever_B_2
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15 černé 50566578
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized Tee_B_15
1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized_tee_B_6 dámské, černá barva, 50550141
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized_tee_B_6
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Classic V_B černé 50513667
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Classic V_B
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue černá barva, 50531196
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized _Tee_B_9 dámské, černá barva, 50554940
Bavlněné tričko Hugo Blue Oversized _Tee_B_9
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Hugo Blue žlutá barva, 50537476
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue bílá barva, 50537247
Tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B bílé 50523924
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Modré Vintage tričko_B_1 zelené 50518139
HUGO Modré Vintage tričko_B_1
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 779 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B žluté 50510749
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Damatee_B bílé 50575770
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Damatee_B
739 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tričko Hugo Blue Dever_B dámské, šedá barva, 50546936
Tričko Hugo Blue Dever_B
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized_Tee_B béžové 50560784
HUGO Blue tričko dámské bavlněné Oversized_Tee_B
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B růžové 50523924
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Easy Tee_B
989 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B fialové 50510749
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B růžové 50510772
HUGO Blue basic tričko dámské bavlněné Classic Tee_B
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B růžové 50510749
HUGO Blue tričko dámské bavlněné s elastanem Baby Tee_B
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč