Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Valentino Bags
5.0

Kabelka Valentino Bags zelená barva, VBS9EO04

*-10 % s kódem: LST
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč -35%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč -3%
Barva: burgundské
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-10 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -15 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kabelka Valentino Bags

Velká taška shopper z kolekce Valentino Bags. Model se zapínáním, vyroben z ekokůže.
- Přihrádka se zapíná na zip.
- Má rukojeti a odnímatelný nastavitelný popruh.
- Model je vybaven kovovými nožičkami, které chrání dno tašky.
- Přiložený textilní sáček chrání výrobek před prachem.
- Má vnitřní kapsy, včetně jedné na zip.
- Počet vnitřních kapes: 2.
- Lze vložit formát A4.
- Model s podšívkou.
- Minimální délka popruhu: 90/117 cm.
- Maximální délka popruhu: 140/131 cm.
- Délka uch: 33 cm.
- Hloubka: 14 cm.
- Výška: 24 cm.
- Spodní šířka: 34 cm.
Vlastnosti výrobku
Pásek
Odnímatelný pásek
Velikost kabelky
místí A4
Údaje o výrobku
Kód výrobce
VBS9EO04
Barva
burgundské
Značka
Valentino Bags
Výrobce

INDEPENDENCE B.V.

Amsterdam 71A 1101BB HOOGOORDDREEF, NL

NL853489968B01

ID produktu
9BYA-TOD0SF_83X
Složení
Hlavní materiál: 100 % Polyester
Jiné materiály: 100 % Kov
Pokrytí: 100 % Polyuretan
Podobné produkty
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER burgundská VBS9IE17
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER
2899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AURY RE vínová barva, VBS9OB05
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-14%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AFRODITE vínová barva, VBS9N409VER
Kabelka Valentino Bags AFRODITE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags EMBER vínová barva, VBS9IE17GLI
Kabelka Valentino Bags EMBER
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS8DN10
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags vínová barva, VBS1R409G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS1R419G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GLACE burgundská VBSA8017COC
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GLACE
3199 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags vínová barva, VBS8DN09
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags ENCANTA vínová barva, VBS9IO17
Kabelka Valentino Bags ENCANTA
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R404G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská VBS5A809
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
Tommy Hilfiger kabelka přes rameno dámská burgundská AW0AW17704
Tommy Hilfiger kabelka přes rameno dámská
1999 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Pinko taška dámská kožená burgundská 100038 A1EX
Pinko taška dámská kožená
Aktuální cena:
7199 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8099 Kč
Furla crossbody kabelka dámská kožená burgundská WE00915 BX4573 4908S
Furla crossbody kabelka dámská kožená
6699 Kč
Kožená kabelka Answear.LAB vínová barva
Kožená kabelka Answear.LAB
2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein baguette kabelka dámská z imitace kůže burgundská LV04F3230G
Calvin Klein baguette kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka HUGO Mel 2.0 Crossb. Zip béžová barva, 50547054
Kabelka HUGO Mel 2.0 Crossb. Zip
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-10 % s kódem: LST
Calvin Klein Crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská LV04F3171G
Calvin Klein Crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Coccinelle taška dámská kožená SABINE červená E1.TLA.18.02.01
Coccinelle taška dámská kožená SABINE
9899 Kč
Liu Jo taška dámská z imitace kůže burgundská AF6043 E1142
Liu Jo taška dámská z imitace kůže
3099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Tommy Hilfiger vínová barva, AW0AW18005
Kabelka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Tous CITY vínová barva, 2002303321
Kabelka Tous CITY
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
Coccinelle kabelka přes rameno dámská kožená burgundská E1 V9F 13 04 01
Coccinelle kabelka přes rameno dámská kožená
7599 Kč
Coccinelle crossbody kabelka dámská kožená burgundská E5 VCA 55 01 01
Coccinelle crossbody kabelka dámská kožená
5399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Furla crossbody kabelka dámská kožená Divide It Mini Tote burgundská WB02068 BX4467 T6G00
Furla crossbody kabelka dámská kožená Divide It Mini Tote
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
Calvin Klein crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská LV04F3656G
Calvin Klein crossbody kabelka dámská z imitace kůže
2489 Kč
Coccinelle crossbody kabelka dámská kožená červená E1 MF6 15 02 01
Coccinelle crossbody kabelka dámská kožená
7299 Kč
Objevte produkty Valentino Bags
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AURY RE vínová barva, VBS9OB05
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-14%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AFRODITE vínová barva, VBS9N409VER
Kabelka Valentino Bags AFRODITE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R404G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS8DN10
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS1R419G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R403G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags ENCANTA vínová barva, VBS9IO17
Kabelka Valentino Bags ENCANTA
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER burgundská VBS9IE17
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER
2899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská VBS5A809
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže burgundská
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags vínová barva, VBS1R409G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GLACE burgundská VBSA8017COC
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GLACE
3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags EMBER vínová barva, VBS9IE17GLI
Kabelka Valentino Bags EMBER
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags vínová barva, VBS8DN09
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags CORA béžová barva, VBS9OO15
Kabelka Valentino Bags CORA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags béžová barva, VBS7LX07
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ISIDE hnědá VBS9YA17A
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ISIDE
3199 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AURY RE černá barva, VBS9OB01
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská LUMIRA hnědá VBSA6F08PIT
Valentino Bags crossbody kabelka dámská LUMIRA
3399 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags OCARINA bílá barva, VBS3KK36R
Kabelka Valentino Bags OCARINA
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže černá
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže hnědá VBS3XJ02
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z pletenky SELENE béžová VBS9PU09
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z pletenky SELENE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-13%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags WINNIE RE černá barva, VBS9E304
Kabelka Valentino Bags WINNIE RE
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-20%
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE černá VBS9UM09
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS8GT09
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB09
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA černá VBS9ZW04
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags béžová barva, VBS7B306
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R417G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč