Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
4.2

Answear.LAB sukně s rozparkem koženáčerná hladká

-10%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4599 Kč -43%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč -10%
Barva: černá
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená béžová hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená burgundská hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená černá hladká
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá midi sukně Answear.LAB – rafinovaný styl a pohodlí z přírodní kůže

Speciální kolekce Unscripted představuje jarní siluety a ušlechtilé látky ve dvou výrazných estetických kódech. První je založen na měkkosti a plynulých organických liniích. Druhý se skládá z ostrých úhlů a grafických forem, které vytvářejí výrazné, geometrické proporce. Unscripted spojuje ženskost s pevnou strukturou a vytváří kolekci s moderním, sochařským charakterem.

Tužková sukně Answear.LAB – proč byste ji měla mít ve svém šatníku?

  • Tužkový střih s rozparkem zvýrazňuje postavu a zajišťuje volnost pohybu
  • Univerzální, elegantní styl se hodí do kanceláře, na obchodní schůzky i na večerní události
  • Midi délka umožňuje elegantní zakrytí kolen a zároveň zachovává volnost pohybu
  • Vyrobena z přírodní kůže, což jí dodává luxusní a odolný charakter
  • Přiléhavý střih s vysokým pasem krásně modeluje pas a zdůrazňuje ženské křivky
  • Hladký vzor usnadňuje kombinování s jinými kousky šatníku a vytváří tak ucelené outfity
  • Kompletní podšívka zvyšuje pohodlí při nošení a zajišťuje lepší splývání sukně na těle
  • Praktické boční kapsy umožňují uložení drobných, nezbytných předmětů
Vlastnosti výrobku
Délka střihu
midi
Údaje o výrobku
Kód výrobce
SORA
Barva
černá
Značka
Answear.LAB
Výrobce

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
B9YA-SDD020_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Pravá kůže
Střih
Střih modelu:
rovný
Rozměry
Délka:
69 cm
Šířka v bocích:
49,5 cm
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně černá hladká
Answear.LAB sukně
3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně černá hladká
Answear.LAB sukně
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-31%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně s viskózou černá hladká
Answear.LAB sukně s viskózou
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Bavlněná sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB asymetrická sukně krajková černá
Answear.LAB asymetrická sukně krajková
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně černá hladká
Answear.LAB sukně
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, mini
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
Answear.LAB asymetrická sukně černá s krajkovými vsadkami
Answear.LAB asymetrická sukně
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
Summer Sale až -50 %!
Lněná sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Lněná sukně Answear.LAB
1499 Kč
Bavlněná sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Bavlněná sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Objevte produkty Answear.LAB
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB rozšířená sukně bavlněná černá hladká
Answear.LAB rozšířená sukně bavlněná
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
379 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kašmírová sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Kašmírová sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená černá hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená
4599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, mini
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, midi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně s příměsí lnu černá květinová
Answear.LAB sukně s příměsí lnu
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč