Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Crime London
5.0

Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské stříbrné 25015II8

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč -26%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč -8%
Barva: stříbrná
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky Crime London 25015II8 – stříbrný lesk v kolekci DISTRESSED

Tenisky Crime London jsou dámská obuv s nízkým profilem, která kombinuje pohodlí nošení s výrazným designem. Tento model z kolekce DISTRESSED vyniká stříbrnou barvou, čímž dodává outfitům moderní a odvážný akcent. Je to skvělá volba pro ženy, které ocení ležérní styl s nádechem originality.

Čím jsou tenisky Crime London 25015II8 výjimečné?

  • Zpevněný opatek stabilizuje nohu v botě a podporuje pohodlí při chůzi
  • Svršek z přírodní kůže a textilního materiálu přispívá k odolnosti a estetickému vzhledu obuvi
  • Vnitřek s podšívkou z přírodní kůže a textilního materiálu umožňuje pohodlné nošení
  • Zpevněný límec svršku jemně obepíná kotník a zvyšuje stabilitu
  • Plochá gumová podrážka nabízí dobrou přilnavost k zemi a odolnost proti oděru
  • Klasické šněrování umožňuje přesné přizpůsobení obuvi individuálním potřebám
  • Stříbrná barva dodává obuvi moderní a výrazný charakter a zvýrazňuje outfit
  • Nízký profil svršku podporuje volnost pohybu a lehkost a ideálně se kombinuje s různými outfity
  • Design z kolekce DISTRESSED přináší jedinečný, módní akcent do každodenního oblečení
Vlastnosti výrobku
Vysouvací vložky
ne
Obuv
do kotníku
Podrážka
guma
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
25015II8.25
Barva výrobce
25
Barva
stříbrná
Značka
Crime London
ID produktu
PPY2-OBDZPU_SLV
Materiál
Svršek:
Pravá kůže, Textilní materiál
Interiér:
Textilní materiál, Pravá kůže
Podrážka:
Syntetický materiál
Rozměry
Délka vložky je:
23 cm
Míry uvedené pro velikost:
36
Podobné produkty
-19%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, stříbrná barva, 29073PP8
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SK8 DELUXE sandály dámské kožené stříbrné 29124EE8
Crime London SK8 DELUXE sandály dámské kožené
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, stříbrná barva, 29050PP8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Kožené sneakers boty Crime London SK8 DELUXE stříbrná barva, 26102PP5
Kožené sneakers boty Crime London SK8 DELUXE
4599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Steve Madden Sneak Peak-E stříbrná barva, SM19000129
Sneakers boty Steve Madden Sneak Peak-E
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Liu Jo KYLIE 32 stříbrná barva, BA5007TX45700532
Tenisky Liu Jo KYLIE 32
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Puma Speedcat stříbrná barva, 403689
Kožené tenisky Puma Speedcat
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Gant Cuzima dámské, stříbrná barva, 31531043
Kožené tenisky Gant Cuzima
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Common Projects Achilles Shiny stříbrná barva, 6185
Kožené tenisky Common Projects Achilles Shiny
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 9989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Steve Madden Flagship stříbrná barva, SM11003816
Kožené sneakers boty Steve Madden Flagship
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Taekwondo dámské, stříbrná barva, JS4465
Tenisky adidas Originals Taekwondo
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Patrizia Pepe dámské, stříbrná barva, 8Z0135 L154 FG69
Kožené tenisky Patrizia Pepe
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky AllSaints Leon Sneaker dámské, stříbrná barva, W058FE
Kožené tenisky AllSaints Leon Sneaker
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Veja VOLLEY O.T. dámské, stříbrná barva, VO2021666A
Kožené tenisky Veja VOLLEY O.T.
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Armani Exchange dámské, stříbrná barva, XW001628 AF17453 MZ127
Tenisky Armani Exchange
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker dámské, stříbrná barva, 4396019109
Kožené tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Alohas Tb.490 dámské, stříbrná barva, S101208-01
Kožené tenisky Alohas Tb.490
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky MICHAEL Michael Kors Scotty dámské, stříbrná barva, 43T5SCFS1M.040
Kožené tenisky MICHAEL Michael Kors Scotty
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Guess NOCHEE2 dámské, stříbrná barva, FLTNC2 LEL12
Tenisky Guess NOCHEE2
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
adidas Originals Ghost Sprint sneakers boty dámské stříbrné HQ7638
adidas Originals Ghost Sprint sneakers boty dámské
2999 Kč
Tenisky adidas Originals Predator Sala W dámské, stříbrná barva, IH6780
Tenisky adidas Originals Predator Sala W
3099 Kč
*-5 % s kódem: LST
AllSaints Velma Woven Sneaker sneakers boty dámské kožené stříbrné W141FC
AllSaints Velma Woven Sneaker sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II dámské, stříbrná barva, IH1599
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Hoff BRIDGE FL SILVER sneakers boty dámské kožené stříbrné 22661403
Hoff BRIDGE FL SILVER sneakers boty dámské kožené
3799 Kč
Puma FENTY X PUMA tenisky dámské kožené černé 398671
Puma FENTY X PUMA tenisky dámské kožené
4799 Kč
-30%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Patrizia Pepe stříbrná barva, 2Z0065 L154 S125
Kožené tenisky Patrizia Pepe
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5049 Kč
Kožené tenisky Veja Panenka dámské, stříbrná barva, FU2020893A
Kožené tenisky Veja Panenka
3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
adidas by Stella McCartney SPW 76 sneakers boty dámské stříbrné KJ8931
adidas by Stella McCartney SPW 76 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Steve Madden Elevate 1R stříbrná barva, SM11003640
Sneakers boty Steve Madden Elevate 1R
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Objevte produkty Crime London
Tenisky Crime London SK8 DELUXE dámské, stříbrná barva, 25117II8
Tenisky Crime London SK8 DELUXE
4699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SK8 DELUXE sandály dámské kožené stříbrné 29124EE8
Crime London SK8 DELUXE sandály dámské kožené
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Kožené sneakers boty Crime London SK8 DELUXE stříbrná barva, 26102PP5
Kožené sneakers boty Crime London SK8 DELUXE
4599 Kč
-19%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, stříbrná barva, 29073PP8
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, stříbrná barva, 29050PP8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Crime London SK8 DELUXE WEDGE sneakers boty dámské černé 23153AA9
Crime London SK8 DELUXE WEDGE sneakers boty dámské
4699 Kč
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, černá barva, 25074AA8
Tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
4699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SOHO sneakers boty dámské kožené bílé 29500PP8.010
Crime London SOHO sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Crime London SNEAKERINA sneakers boty dámské semišové hnědé 23604AA9
Crime London SNEAKERINA sneakers boty dámské semišové
4699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské kožené bílé 29018EE8
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené bílé 23105AA9
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené
4699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London FUGITIVE 9094 sneakers boty dámské bílé 25303AA8
Crime London FUGITIVE 9094 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SOHO sneakers boty dámské kožené bílé 29501PP8
Crime London SOHO sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Crime London WEMBLEY sneakers boty dámské semišové béžové 29305PP8
Crime London WEMBLEY sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
Tenisky Crime London SK8 DELUXE dámské, bílá barva, 25110AA8
Tenisky Crime London SK8 DELUXE
4499 Kč
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené bílé 88112AA9
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené
5299 Kč
-19%
*-10 % s kódem: LST
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské bílé 29103PP8
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Crime London DISTRESSED dámské, bílá barva, 20000PP7
Tenisky Crime London DISTRESSED
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-17%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London SK8 DELUXE dámské, bílá barva, 29119EE8
Kožené tenisky Crime London SK8 DELUXE
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-19%
*-10 % s kódem: LST
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené bílé 25116II8 10
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
Crime London DECONSTRUCTED sneakers boty dámské kožené bílé 23072AA9
Crime London DECONSTRUCTED sneakers boty dámské kožené
4499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED dámské, bílá barva, 25000AA8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SOHO SABOT sneakers boty dámské vícebarevné 29551PP8
Crime London SOHO SABOT sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské béžové 23003AA9
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské
4399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, šedá barva, 29052PP8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-15%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED dámské, bílá barva, 29008PP8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Crime London DISTRESSED dámské, bílá barva, 25002AA8
Tenisky Crime London DISTRESSED
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské bílé 23005AA9
Crime London DISTRESSED sneakers boty dámské
4399 Kč
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené černé 22100WA9
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené
4699 Kč
-17%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM dámské, bílá barva, 29053PP8
Kožené tenisky Crime London DISTRESSED PLATFORM
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč