Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Dětská bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08580

-50%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč -50%
Barva: námořnická modř
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Dětská bunda Tommy Hilfiger

Dětská bunda z kolekce Tommy Hilfiger. Nezateplený model, vyroben z lehkého materiálu.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- V přední části kapsička.
- Neodepínatelná kapuce.
- Pohodlné zapínání na zip usnadňuje oblékání a svlékání.
- Zakončení elastickým úpletem.
- Model podšitý síťovinou.
Vlastnosti výrobku
Výplň
žádná
Kapuce
s kapucí
Podšívka
s plnou podšívkou
Údaje o výrobku
Kód výrobce
KG0KG08580.116.122.PPYA
Barva
námořnická modř
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobce

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
PPYA-KUG02D_59X
Složení
100 % Polyester
Střih
Střih:
Regular fit
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Dětská péřová bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08758
Dětská péřová bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KS0KS00620
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08752
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08754
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Summer Sale až -50 %!
Dětská bunda Mayoral tmavomodrá barva, 3458
Dětská bunda Mayoral
1099 Kč
-17%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Guess tmavomodrá barva
Dětská bunda Guess
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Guess tmavomodrá barva, K5YL04 WFVK0
Dětská bunda Guess
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT SEQUIN DENIM SHIRT GOTS tmavomodrá barva, KS104363
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT SEQUIN DENIM SHIRT GOTS
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Dětská riflová bunda Mayoral tmavomodrá barva, 3454
Dětská riflová bunda Mayoral
989 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bunda Colmar CAPTION tmavomodrá barva, 3473.2XX
Bunda Colmar CAPTION
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Guess tmavomodrá barva, J6RL07 D5D90
Dětská riflová bunda Guess
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda MAX&Co. MAXJ54F JACKET tmavomodrá barva, MX0281
Dětská bunda MAX&Co. MAXJ54F JACKET
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT COLLAR JACKET GOTS tmavomodrá barva, KS104968
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT COLLAR JACKET GOTS
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Desigual tmavomodrá barva, 25SGED02
Dětská riflová bunda Desigual
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2149 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Dětská bunda United Colors of Benetton
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
-31%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Mayoral tmavomodrá barva, 1490
Dětská bunda Mayoral
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 909 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 909 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT SEQUIN DENIM JACKET GOTS tmavomodrá barva, KS104974
Dětská riflová bunda Konges Sløjd MAGOT SEQUIN DENIM JACKET GOTS
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská péřová bunda The North Face G NORTH DOWN HOODED JACKET fialová barva, NF0A88UDBQ71
Dětská péřová bunda The North Face G NORTH DOWN HOODED JACKET
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3889 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Guess béžová barva, J6RQ03 WH2K0
Dětská bunda Guess
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Konges Sløjd FEN JACKET GOTS růžová barva, KS101976
Dětská bunda Konges Sløjd FEN JACKET GOTS
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská nepromokavá bunda Gosoaky SNAKE PIT růžová barva, 242.9.1.304
Dětská nepromokavá bunda Gosoaky SNAKE PIT
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Guess modrá barva, J6RL02 D5FM0
Dětská riflová bunda Guess
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Gosoaky DRAGON EYE zlatá barva, 242.9.1.537
Dětská bunda Gosoaky DRAGON EYE
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Converse růžová barva, 4CC926
Dětská bunda Converse
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Konges Sløjd FLORA SEQUIN JACKET růžová barva, KS104811
Dětská bunda Konges Sløjd FLORA SEQUIN JACKET
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda MAX&Co. MAXJ54F JACKET červená barva, MX0281
Dětská bunda MAX&Co. MAXJ54F JACKET
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda zippy šedá barva
Dětská riflová bunda zippy
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Guess černá barva, J5YL11 WHE80
Dětská bunda Guess
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lemon Explore bunda dětská tyrkysová OUTERWEAR
Lemon Explore bunda dětská
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1279 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Reima Puruton růžová barva, 5100376A
Dětská bunda Reima Puruton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: SUN
Dětská péřová bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08758
Dětská péřová bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KS0KS00620
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08752
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG08754
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bomber bunda Tommy Hilfiger černá barva, KG0KG08312
Dětská bomber bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2039 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Hilfiger varsity bunda dětská bílá KG0KG09444
Tommy Hilfiger varsity bunda dětská
2399 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger fialová barva, KG0KG08927
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská oboustranná bomber bunda Tommy Hilfiger modrá barva, KG0KG08727
Dětská oboustranná bomber bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG08861
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Bunda Tommy Hilfiger hnědá barva, KG0KG08762
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger modrá barva, KG0KG08309
Dětská riflová bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1389 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger černá barva, KG0KG08759
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bomber bunda s příměsí vlny Tommy Hilfiger červená barva, KG0KG08859
Dětská bomber bunda s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2889 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger bomber dětský modrý KG0KG09410
Tommy Hilfiger bomber dětský
3799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bomber bunda Tommy Hilfiger růžová barva, KG0KG08316
Dětská bomber bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2589 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bunda Tommy Hilfiger béžová barva, KG0KG09037
Dětská bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger prošívaná bunda dětská růžová KG0KG09373
Tommy Hilfiger prošívaná bunda dětská
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kojenecký overal Tommy Hilfiger růžová barva, KN0KN01908
Kojenecký overal Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč