Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.0

Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-34289

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2299 Kč -26%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč -5%
Barva: bílá
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Dětské sandály Tommy Hilfiger

Dětské sandály z kolekce Tommy Hilfiger. Model vyroben z ekokůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Zapínání na přezku s kolíkem pro přizpůsobení.
- Pohodlný vnitřek.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Délka stélky pro velikost je: 23 cm.
- Rozměry pro velikost: 37.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
T3A2.34289.35.40
Barva
bílá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPY2-OBG021_00X
Materiál
Celý produkt:
Syntetický materiál
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-34280
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T1A2-34274
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-34301
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2249 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-34300
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2519 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na platformě bílé T3A2-34293
Tommy Hilfiger sandály na platformě
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-33779
Sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-34284
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T1A2-34273
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-33799
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-33944
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Garvalin bílá barva, 262465
Dětské sandály Garvalin
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein Jeans sandály na platformě dětské bílé V3A2-83251
Calvin Klein Jeans sandály na platformě dětské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Biomecanics bílá barva, 262160
Dětské sandály Biomecanics
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Biomecanics bílá barva, 262111
Dětské sandály Biomecanics
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské kožené sandály Donsje Iles Fields Sandals Daisy bílá barva, 2025102
Dětské kožené sandály Donsje Iles Fields Sandals Daisy
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Froddo sandály dětské kožené LORINE FLOWERS bílé G3150251
Froddo sandály dětské kožené LORINE FLOWERS
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-17%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské SANDAL COSTAREI bílé J15EAB.00004
Geox sandály dětské SANDAL COSTAREI
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské SANDAL FUSBETTO bílé J65HQA.000BC
Geox sandály dětské SANDAL FUSBETTO
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály s otevřenou patou dětské ADRIEL bílé J658MB.0BCBN
Geox sandály s otevřenou patou dětské ADRIEL
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské kožené sandály Biomecanics bílá barva, 262202
Dětské kožené sandály Biomecanics
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské ADRIEL bílé J028MC.00004
Geox sandály dětské ADRIEL
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské SANDAL COSTAREI bílé J65EAA.000BC
Geox sandály dětské SANDAL COSTAREI
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Geox KARLY bílá barva, J4535F.00004
Dětské sandály Geox KARLY
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Mayoral bílá barva, 41753
Dětské sandály Mayoral
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské SANDAL KARLY bílé J6535B.000BC
Geox sandály dětské SANDAL KARLY
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1129 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Geox HAITI bílá barva, J558ZD.000BC
Dětské sandály Geox HAITI
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein Jeans sandály dětské bílé V3A2-83250
Calvin Klein Jeans sandály dětské
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2299 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Geox sandály dětské KODETTE bílé J45DBI.000BC
Geox sandály dětské KODETTE
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Agatha Ruiz de la Prada bílá barva, 252903
Sandály Agatha Ruiz de la Prada
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T1A2-34274
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-33779
Sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-34301
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2249 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-33944
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T1A2-34273
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-33799
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T4A2-34300
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-34284
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na platformě bílé T3A2-34293
Tommy Hilfiger sandály na platformě
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger bílá barva, T3A2-34280
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Dětské kožené sandály Tommy Hilfiger zlatá barva, T1A2-33940
Dětské kožené sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger dětské zlaté T4A2-34302
Tommy Hilfiger dětské
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály dětské růžové T1AF-34317
Tommy Hilfiger sandály dětské
1099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger růžová barva, T4A2-33800
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger více barev, T3A2-34286
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské semišové sandály Tommy Hilfiger hnědá barva, T3A2-34306
Dětské semišové sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály dětské vícebarevné T1AF-34316
Tommy Hilfiger sandály dětské
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské pantofle Tommy Hilfiger růžová barva, T3AF-34319
Dětské pantofle Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger žabky dětské růžové T3A8-34326
Tommy Hilfiger žabky dětské
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger pantofle dětské hnědé T3A2-34311
Tommy Hilfiger pantofle dětské
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sandály Tommy Hilfiger zlatá barva, T4A2-33943
Dětské sandály Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1539 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské pantofle Tommy Hilfiger zlatá barva, T4A2-33942
Dětské pantofle Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger pantofle nazouváky dětské semišové béžové T3A2-34310
Tommy Hilfiger pantofle nazouváky dětské semišové
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger pantofle dětské bílé T3A0-34322
Tommy Hilfiger pantofle dětské
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené pantofle Tommy Hilfiger černá barva, T4B2-33948
Kožené pantofle Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč