Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
adidas Originals

Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 K bílá barva

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 999 Kč -29%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč -6%
Barva: bílá
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 K

Dětské sneakers boty z kolekce adidas Originals vyrobené z kombinace eko-kůže a textilního materiálu. Model s textilním vnitřkem, který je pohodlný a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Mírně vyztužená, kulatá špička, díky které se prsty mohou volně uspořádat v botě bez přílišného tlaku nebo vůle.
- Vyztužený opatek s měkkou výplní chrání patu proti oděru.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Vyjímatelná textilní vložka.
- Pohodlný vnitřek.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Délka stélky pro velikost je: 23,5 cm.
- Rozměry pro velikost: 36 2/3.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Údaje o výrobku
Kód výrobce
IF2724
Barva
bílá
Značka
adidas Originals
Výrobce

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
9BYX-OBG029_00X
Složení
Svršek: Umělá hmota, Textilní materiál
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF I bílá barva
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF I
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty adidas Originals bílá barva, FX7522
Boty adidas Originals
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS MID 3.0 K bílá barva
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS MID 3.0 K
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II bílá barva, IH1743
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II
Aktuální cena:
1449 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1529 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II bílá barva, IH1735
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II
Aktuální cena:
1529 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty adidas Originals bílá barva, FX7521
Boty adidas Originals
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox SKETLITE bílá barva, J65NWB.0EWBC
Dětské tenisky Geox SKETLITE
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské kožené tenisky Karl Lagerfeld bílá barva, Z30982
Dětské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Geox ECLYPER bílá barva, J46LRA.000BC
Dětské sneakers boty Geox ECLYPER
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské kožené sneakers boty Garvalin bílá barva
Dětské kožené sneakers boty Garvalin
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské kožené tenisky Karl Lagerfeld bílá barva, Z30981
Dětské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Geox bílá barva
Dětské sneakers boty Geox
Aktuální cena:
959 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Geox WASHIBA bílá barva, J55HXB.000BC
Dětské sneakers boty Geox WASHIBA
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox LESTRELLA bílá barva, J56NLA.054AJ
Dětské tenisky Geox LESTRELLA
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox LAQUINNY bílá barva, J56M3B.054AJ
Dětské tenisky Geox LAQUINNY
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Karl Lagerfeld bílá barva, Z31184
Dětské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Primigi bílá barva, PAM 14661
Dětské tenisky Primigi
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
Dětské sneakers boty adidas ADVANTAGE CF bílá barva, IH4894
Dětské sneakers boty adidas ADVANTAGE CF
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Primigi bílá barva, PNO 68844
Dětské sneakers boty Primigi
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1609 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Puma Multiflex 2 Hearty V sneakers boty dětské bílé 405648
Puma Multiflex 2 Hearty V sneakers boty dětské
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Skechers bílá barva
Dětské sneakers boty Skechers
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren sneakers boty dětské bílé RL03416106
Polo Ralph Lauren sneakers boty dětské
1899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Puma Smash 3.0 Hearty V bílá barva, 405639
Dětské tenisky Puma Smash 3.0 Hearty V
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox GISLI bílá barva, J654NB.0BCEW
Dětské tenisky Geox GISLI
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox PUFFYPOP bílá barva, J55MRA.000BC
Dětské tenisky Geox PUFFYPOP
Aktuální cena:
969 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Primigi sneakers boty dětské bílé PTT 14690
Primigi sneakers boty dětské
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty Native bílá barva
Dětské sneakers boty Native
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1149 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox LESTRELLA bílá barva, J56NLC.000BC
Dětské tenisky Geox LESTRELLA
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 959 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Dětské tenisky Geox ECLYPER bílá barva, B365MA.0BCKC
Dětské tenisky Geox ECLYPER
1099 Kč
Geox LOFTUS sneakers boty dětské černé J46M2A.0FU54
Geox LOFTUS sneakers boty dětské
1299 Kč
Objevte produkty adidas Originals
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II bílá barva, IH1735
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II
Aktuální cena:
1529 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II bílá barva, IH1743
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II
Aktuální cena:
1449 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1529 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS MID 3.0 K bílá barva
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS MID 3.0 K
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF I bílá barva
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF I
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty adidas Originals bílá barva, FX7522
Boty adidas Originals
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty adidas Originals bílá barva, FX7521
Boty adidas Originals
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY GAZELLE INDOOR červená barva, IH1761
Dětské tenisky adidas Originals DISNEY GAZELLE INDOOR
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals GAZELLE CF EL růžová barva, IH0336
Dětské sneakers boty adidas Originals GAZELLE CF EL
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL COMFORT sneakers boty dětské šedé KK0952
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL COMFORT sneakers boty dětské
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1359 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské semišové sneakers boty adidas Originals CAMPUS 00s růžová barva, JP5507
Dětské semišové sneakers boty adidas Originals CAMPUS 00s
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské semišové sneakers boty adidas Originals CAMPUS 00s růžová barva, JP5508
Dětské semišové sneakers boty adidas Originals CAMPUS 00s
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF C růžová barva
Dětské sneakers boty adidas Originals HOOPS 3.0 CF C
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL COMFORT sneakers boty dětské šedé KK0953
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL COMFORT sneakers boty dětské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč