Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
GOD SAVE QUEENS

GOD SAVE QUEENS top dámský HALTER TOP hnědý GSQ-144-331

1599 Kč
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Hnědý top GOD SAVE QUEENS s výstřihem halter – styl a střih

Top GOD SAVE QUEENS z kolekce HALTER TOP je dámský kousek oblečení, který subtilně zdůrazňuje postavu a umožňuje volnost pohybu. Tento hnědý model, vyrobený z elastické pleteniny, tvoří základ pro casualové a sportovní outfity. Jeho tenký materiál a střih slim fit zajišťují pohodlí při nošení v teplejších dnech a výstřih halter mu dodává moderní charakter.

Čím se vyznačuje dámský pletený top GOD SAVE QUEENS z kolekce HALTER TOP?

  • Střih slim fit – zdůrazňuje postavu a zároveň zachovává volnost pohybu
  • Střih topu – díky němuž je model vhodný pro mnoho outfitů, od sportovních po každodenní
  • Tenká pletenina – materiál s hladkou povrchovou úpravou, příjemný na dotek a lehký pro pokožku
  • Elastický materiál – umožňuje dobré přizpůsobení tělu a neomezuje v pohybu během aktivity
  • Výstřih halter – zvýrazňuje ramena a dodává celku moderní, módní vzhled
  • Univerzální styl – model se hodí k casualovým a sportovním outfitům a snadno se kombinuje se zbytkem oblečení
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
GSQ.144.331
Barva výrobce
MUSHROOM
Barva
hnědá
Značka
GOD SAVE QUEENS
ID produktu
9BY2-TSDZB6_84X
Materiál
Celý produkt:
77% Polyamid, 13% Elastan, 10% Jiný materiál
Střih
Výstřih:
Halter
Typ ramínek:
na krk
Střih:
Slim fit
Podobné produkty
Medicine top dámský s modalem hnědý
Medicine top dámský s modalem
249 Kč
-45%
*-5 % s kódem: SUN
Top Rick Owens Lilies dámský, hnědá barva, LI02D5192RV
Top Rick Owens Lilies
Aktuální cena:
5109 Kč
Běžná cena: 9299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9299 Kč
Top s příměsí vlny Elisabetta Franchi hnědá barva, CN77B61E2
Top s příměsí vlny Elisabetta Franchi
4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top Superdry dámský, hnědá barva, W6011893A-8PZ
Top Superdry
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Top Puma hnědá barva, 629765
Top Puma
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
Haveone top dámský s příměsí lnu hnědý RIA-Q222
Haveone top dámský s příměsí lnu
1799 Kč
Medicine top dámský bavlněný s elastanem hnědý
Medicine top dámský bavlněný s elastanem
329 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top Guess dámský, hnědá barva, s pologolfem
Top Guess
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top adidas Originals hnědá barva, KE1083
Top adidas Originals
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 789 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkový top Puma Train All Day Essentials černá barva, 525889
Tréninkový top Puma Train All Day Essentials
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top na jógu JOYINME Grace hnědá barva, Grace
Top na jógu JOYINME Grace
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Gaudi Top dámský z viskózy hnědý 611FD43007
Gaudi Top dámský z viskózy
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton top dámský se lnem hnědý 1DC3D10GT
United Colors of Benetton top dámský se lnem
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
MC2 Saint Barth top dámský bavlněný s elastanem hnědý ZAI0001
MC2 Saint Barth top dámský bavlněný s elastanem
2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top Answear.LAB hnědá barva
Top Answear.LAB
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Top Dkny hnědá barva
Top Dkny
Aktuální cena:
1139 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top MM by Max Mara hnědá barva, 2516941027600
Top MM by Max Mara
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger top dámský bavlněný hnědý WW0WW45706
Tommy Hilfiger top dámský bavlněný
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Rotate top dámský bavlněný s elastanem hnědý 1153761667
Rotate top dámský bavlněný s elastanem
2099 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Guess top dámský s viskózou COLETTE hnědý V4YP06 K8RT2
Guess top dámský s viskózou COLETTE
889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkový top P.E Nation Renewal hnědá barva, 244W214
Tréninkový top P.E Nation Renewal
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
Weekend Max Mara top dámský BAUTTA hnědý 2615361022600
Weekend Max Mara top dámský BAUTTA
4599 Kč
-29%
*-5 % s kódem: SUN
Body Answear.LAB hnědá barva
Body Answear.LAB
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněný top MUUV. PRESSE zelená barva, PRESSE
Bavlněný top MUUV. PRESSE
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Top Marella hnědá barva, 2523946051200
Top Marella
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top Guess TINA hnědá barva, W5RP16 KCNH2
Top Guess TINA
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Top Medicine dámský, hnědá barva
Top Medicine
329 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton top dámský bavlněný hnědý 39JSDH01G
United Colors of Benetton top dámský bavlněný
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
Objevte produkty GOD SAVE QUEENS
GOD SAVE QUEENS top dámský HALTER TOP béžový GSQ-144-331
GOD SAVE QUEENS top dámský HALTER TOP
1599 Kč
GOD SAVE QUEENS top dámský HALTER TOP černý GSQ-144-331
GOD SAVE QUEENS top dámský HALTER TOP
1599 Kč
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP černé GSQ-144-332
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP
1799 Kč
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP béžové GSQ-144-332
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP
1799 Kč
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP hnědé GSQ-144-332
GOD SAVE QUEENS tričko s dlouhým rukávem dámské LONG SLEEVE TOP
1799 Kč