Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
HUGO Blue
5.0

HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros béžové 50509991

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
869 Kč
Běžná cena: 1399 Kč -37%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč -5%
Barva: béžová
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros bílé 50509991
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros béžové 50509991
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros modré 50509991
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros modré 50509991
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nieros černé 50509991
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Béžové tričko HUGO Blue – volnost a styl v městském provedení

Béžové pánské tričko HUGO Blue je model, který spojuje pohodlí nošení s moderním designem. Je vyrobeno z měkké bavlny, zajišťuje volnost pohybu a dokonale zapadá do estetiky athleisure a městského streetwearu, čímž tvoří základ pro mnoho stylizací.

Čím se vyznačuje pánské bavlněné tričko HUGO Blue?

  • Volný střih z elastického materiálu zajišťuje volnost pohybu a pohodlí při nošení
  • Klasický střih trička s kulatým výstřihem je univerzálním základem pro mnoho pánských stylizací
  • Materiál z měkké bavlny je příjemný na dotek a podporuje prodyšnost
  • Univerzální styl athleisure a streetwearu se dokonale hodí k městským, ležérním setům
  • Rukávy se sníženou ramenní linií dodávají tričku moderní, ležérní charakter
  • Jemná nášivka s logem značky HUGO Blue je decentním, ale rozpoznatelným prvkem
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
50509991
Barva výrobce
121
Barva
béžová
Značka
HUGO Blue
ID produktu
PPYH-TSM0O2_01A
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Typ rukávu:
se sníženou linií ramen
Střih:
Oversize, Relaxed fit
Rozměry
Model na fotografii je 189 cm vysoký a má na sobě velikost M
Podobné produkty
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Hugo Blue Nofishix pánské, béžová barva, s potiskem, 50554370
Tričko Hugo Blue Nofishix
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix pánské, béžová barva, s potiskem, 50554368
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue béžová barva, 50530546
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nemodo béžové 50572303
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nemodo
819 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nylix pánské, béžová barva, s potiskem, 50543496
Bavlněné tričko Hugo Blue Nylix
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nagutee béžové 50557808
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nagutee
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Summer Sale až -50 %!
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nalono bílé 50509776
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nalono
1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal pánské, béžová barva, s potiskem, 50553498
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue béžová barva, s potiskem, 50536122
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix béžové 50554382
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio pánské, béžová barva, s aplikací, 50556411
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 929 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix pánské, béžová barva, s potiskem, 50560047
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nextralio pánské, béžová barva, s potiskem, 50560090
Bavlněné tričko Hugo Blue Nextralio
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue pánské s bavlnou Nuwaffle béžové 50534434
HUGO Blue pánské s bavlnou Nuwaffle
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Puma GRAPHIC pánské, béžová barva, s potiskem, 634434
Bavlněné tričko Puma GRAPHIC
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
Guess tričko pánské bavlněné BERRY béžové Z6YI28 K5092
Guess tričko pánské bavlněné BERRY
989 Kč
BOSS Green tričko pánské bavlněné s elastanem Tee zelené 50506373
BOSS Green tričko pánské bavlněné s elastanem Tee
1499 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
HUGO tričko pánské bavlněné Dumeo béžové 50557437
HUGO tričko pánské bavlněné Dumeo
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Armani Exchange tričko pánské bavlněné béžové XM002452 AF10334
Armani Exchange tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné béžové 5000014278
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné
1299 Kč
Joop! basic tričko pánské bavlněné béžové 30103400
Joop! basic tričko pánské bavlněné
2399 Kč
Bavlněné tričko Fred Perry pánské, bílá barva, M1600V
Bavlněné tričko Fred Perry
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Barbour Sandwick pánské, béžová barva, MTS1530
Bavlněné tričko Barbour Sandwick
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné béžové 5000010819
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Guess pánské, béžová barva, s potiskem, M6RI13 K8FQ4
Bavlněné tričko Guess
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Performance tričko pánské bavlněné béžové KB9492
adidas Performance tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Joop! pánské, béžová barva, s potiskem, 30101983
Bavlněné tričko Joop!
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Marc O'Polo basic tričko pánské bavlněné béžové 5000013957
Marc O'Polo basic tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton pánské, béžová barva, 380ZU10AY
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans tričko pánské bavlněné béžové DM0DM04411
Tommy Jeans tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
Objevte produkty HUGO Blue
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nextralio pánské, béžová barva, s potiskem, 50560090
Bavlněné tričko Hugo Blue Nextralio
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
Summer Sale až -50 %!
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nalono bílé 50509776
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nalono
1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix pánské, béžová barva, s potiskem, 50554368
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix pánské, béžová barva, s potiskem, 50560047
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nylix pánské, béžová barva, s potiskem, 50543496
Bavlněné tričko Hugo Blue Nylix
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue pánské s bavlnou Nuwaffle béžové 50534434
HUGO Blue pánské s bavlnou Nuwaffle
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal pánské, béžová barva, s potiskem, 50553498
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue béžová barva, 50530546
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nagutee béžové 50557808
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nagutee
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nemodo béžové 50572303
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nemodo
819 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Hugo Blue Nofishix pánské, béžová barva, s potiskem, 50554370
Tričko Hugo Blue Nofishix
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix béžové 50554382
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio pánské, béžová barva, s aplikací, 50556411
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 929 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue béžová barva, s potiskem, 50536122
Bavlněné tričko Hugo Blue
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nico bílá barva, s potiskem, 50522376
Bavlněné tričko Hugo Blue Nico
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix pánské, s potiskem, 50554368
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Namerix pánské, bílá barva, s potiskem, 50554350
Bavlněné tričko Hugo Blue Namerix
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal pánské, hnědá barva, s potiskem, 50553498
Bavlněné tričko Hugo Blue Nothal
1499 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix tmavě modré 50554382
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nayonix
989 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurobos zelené 50566027
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurobos
1299 Kč
Summer Sale až -50 %!
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerberri bílé 50572760
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerberri
739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nohacrop fialové 50556406
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nohacrop
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerpient bílé 50566041
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerpient
989 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurobos modré 50566027
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurobos
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio pánské, modrá barva, s aplikací, 50556411
Bavlněné tričko Hugo Blue Nohatio
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix pánské, modrá barva, s potiskem, 50560047
Bavlněné tričko Hugo Blue Nunarix
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Nalentinio pánské, bílá barva, s potiskem, 50562727
Bavlněné tričko Hugo Blue Nalentinio
Aktuální cena:
1019 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerpient černé 50566041
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nerpient
989 Kč
Summer Sale až -50 %!
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurangler bílé 50566025
HUGO Blue tričko pánské bavlněné Nurangler
1299 Kč
Bavlněné tričko Hugo Blue Nogoste
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč