Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Lola Casademunt

Lola Casademunt košile dámská černá LS2615051

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč -33%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč -5%
Barva: černá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá košile Lola Casademunt se zvířecím motivem a skrytým zapínáním

Košile Lola Casademunt je dámský kousek, který se vyznačuje elegantním zvířecím motivem a klasickým střihem, ideální pro ležérní a smart casual styling, kterému dodává sofistikovaný charakter. Tento model, vyrobený ze 100% polyesteru, zaručuje pohodlné nošení a snadnou údržbu a je tak univerzálním základem pro mnoho outfitů. Její nadčasový design se skrytým zapínáním podtrhuje smysl pro detail.

Charakteristické vlastnosti dámské polyesterové košile Lola Casademunt se zvířecím motivem

  • Rovný střih zajišťuje volnost pohybu a pohodlí při nošení.
  • Ležérní a smart casual styl umožňuje vytvářet rozmanité, módní outfity.
  • Výrazný zvířecí motiv dodává košili jedinečný a módní charakter.
  • Skryté zapínání na knoflíky zajišťuje estetický a elegantní vzhled.
Vlastnosti výrobku
Typ límce
klasický, měkký
Zapínání
zakryté
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
LS2615051
Barva
černá
Značka
Lola Casademunt
ID produktu
PPY2-KDD0IM_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyester
Střih
Rukáv:
dlouhý
Typ rukávu:
klasický
Střih:
rovný
Rozměry
Délka:
63 cm
Délka rukávu:
61 cm
Šířka podpaží:
48 cm
Modelka na fotografii je 173 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
Košile Dkny dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, P4RA6FXZ
Košile Dkny
2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Marc O'Polo košile dámská s viskózou černá hladká 5000014087
Marc O'Polo košile dámská s viskózou
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Košile Sessun dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, 25210049
Košile Sessun
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Marc O'Polo košile dámská s viskózou černá hladká 5000012904
Marc O'Polo košile dámská s viskózou
2499 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Košile Charo Ruiz Ibiza Emmie dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, 254200
Košile Charo Ruiz Ibiza Emmie
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
Answear.LAB košile dámská bavlněná černá hladká
Answear.LAB košile dámská bavlněná
1399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Jeans košile dámská černá B2W11021
Karl Lagerfeld Jeans košile dámská
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Košile Answear.LAB dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Košile Morgan CEZIP dámská, černá barva, regular, s klasickým límcem, CEZIP
Košile Morgan CEZIP
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-20%
*-10 % s kódem: LST
Košile Silvian Heach NIPOLIS dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, GPP26471CA
Košile Silvian Heach NIPOLIS
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2519 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Košile Marc Aurel dámská, černá barva, relaxed, se stojáčkem, 6339-1001-93494
Košile Marc Aurel
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Košile Answear.LAB dámská, černá barva, relaxed
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Košile G-Star dámská, černá barva, slim, s klasickým límcem
Košile G-Star
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1489 Kč
*-10 % s kódem: LST
Košile s přídavkem hedvábí MM by Max Mara QUARTO černá barva, regular, s klasickým límcem, 2616111047600
Košile s přídavkem hedvábí MM by Max Mara QUARTO
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 7899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Košile Answear.LAB dámská, černá barva, regular, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná košile Answear.LAB černá barva, regular, se stojáčkem
Bavlněná košile Answear.LAB
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Košile Answear.LAB dámská, černá barva, regular
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-13%
*-10 % s kódem: LST
Košile Marc Aurel dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, 6342-1000-93449
Košile Marc Aurel
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Košile Answear.LAB dámská, černá barva, relaxed
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-48%
Košile Medicine dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Medicine
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 869 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
-35%
*-10 % s kódem: LST
Marella safari košile dámská lněná PERGOLA černá 2613111154200
Marella safari košile dámská lněná PERGOLA
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5899 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Košile Karl Lagerfeld Jeans dámská, černá barva, regular, s klasickým límcem, B2W11020
Košile Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová košile Answear.LAB dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem
Džínová košile Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Answear.LAB košile dámská černá květinová
Answear.LAB košile dámská
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-14%
*-10 % s kódem: LST
Košile Bruuns Bazaar Geranium Ava dámská, černá barva, regular, se stojáčkem
Košile Bruuns Bazaar Geranium Ava
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2339 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Košile Marciano by Guess FAITH dámská, černá barva, 6RGH16 7443A
Košile Marciano by Guess FAITH
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Košile Hugo 50416895
Košile Hugo
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněná košile AllSaints MAUD dámská, černá barva, slim, se stojáčkem, W023PE
Bavlněná košile AllSaints MAUD
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-37%
Medicine košile dámská s viskózou černá
Medicine košile dámská s viskózou
Aktuální cena:
689 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Košile s příměsí lnu Tommy Hilfiger černá barva, relaxed, s klasickým límcem, WW0WW48187
Košile s příměsí lnu Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
Objevte produkty Lola Casademunt
-15%
*-10 % s kódem: LST
Lola Casademunt košile dámská hnědá pruhovaná MS2615054
Lola Casademunt košile dámská
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-20%
*-10 % s kódem: LST
Lola Casademunt Košile dámská bavlněná růžová LS2615098
Lola Casademunt Košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-28%
*-10 % s kódem: LST
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou béžová hladká MS2615036
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-21%
*-5 % s kódem: LST
Lola Casademunt top dámský hnědý leopardí LS2615011
Lola Casademunt top dámský
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou oranžová květinová LS2615091
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Lola Casademunt top dámský z viskózy zelený LS2615012
Lola Casademunt top dámský z viskózy
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Lola Casademunt halenka dámská se lnem růžová hladká LS2615099
Lola Casademunt halenka dámská se lnem
Aktuální cena:
2069 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-15 % s kódem: LST
Lola Casademunt košilová halenka dámská z viskózy bílá rostlinná LS2615014
Lola Casademunt košilová halenka dámská z viskózy
2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou černá rostlinná LS2615009
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-16%
*-5 % s kódem: LST
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou modrá LS2615091
Lola Casademunt halenka dámská s viskózou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč