Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Madam Stoltz
1.0

Sada talířů Madam Stoltz (3-pack)

-18%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 869 Kč -18%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč -18%
Barva: hnědá
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Sada talířů Madam Stoltz (3-pack)

Sada talířů z kolekce Madam Stoltz. Model vyroben ze dřeva.
- Doporučené ruční mytí vlhkým hadříkem.
- Výrobky z přírodních materiálů se mohou mírně lišit.
- Hmotnost: 0,6 kg.
- Rozměry: 30,5 x 3 cm; 26 x 2 cm; 21 x 2 cm.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
160380SC
Barva
hnědá
Značka
Madam Stoltz
Výrobce

Madam Stolz
Pilebrovej 1 A, DK-3730 Nexø
info@madamstoltz.dk

ID produktu
99KK-AKU0WU_88X
Složení

Dřevo
Podobné produkty
By-Boo sada talířů pro servírování ze železa 260109
By-Boo sada talířů pro servírování ze železa
1299 Kč
Dezertní talíř Fine Dining & Living Forno 20 cm
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sada hlubokých talířů Bonna Terra Prints 24cm 6-pack hnědá barva
Sada hlubokých talířů Bonna Terra Prints 24cm 6-pack
Aktuální cena:
1539 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
Hluboký talíř Bloomingville Bea 21 cm hnědá barva
Hluboký talíř Bloomingville Bea 21 cm
939 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dezertní talíř Design Letters Favourite 21 cm hnědá barva
Dezertní talíř Design Letters Favourite 21 cm
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Mělký talíř Fine Dining & Living Forno 26 cm hnědá barva
Mělký talíř Fine Dining & Living Forno 26 cm
369 Kč
Summer Sale až -50 %!
Dezertní talíř Bloomingville Bea 22 cm hnědá barva
Dezertní talíř Bloomingville Bea 22 cm
649 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Dezertní talíř Fine Dining & Living Ash 24 cm hnědá barva
Dezertní talíř Fine Dining & Living Ash 24 cm
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
Palais Royal talířek pro servírování z porcelánu 12 x 18 cm 1038454
Palais Royal talířek pro servírování z porcelánu 12 x 18 cm
589 Kč
Summer Sale až -50 %!
Mělký talíř Bloomingville Larken 27 cm více barev
Mělký talíř Bloomingville Larken 27 cm
1399 Kč
Pols Potten talíř pro servírování z porcelánu 40 x 12 cm 230-210-144
Pols Potten talíř pro servírování z porcelánu 40 x 12 cm
3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Servírovací talíř Bonna Mezopotamia 15 x 8,5 cm více barev
Servírovací talíř Bonna Mezopotamia 15 x 8,5 cm
Aktuální cena:
234 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Talíř na těstoviny House Doctor HDPion O25 cm béžová barva, 206260106
Talíř na těstoviny House Doctor HDPion O25 cm
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
Dezertní talíř Fine Dining & Living Vague 21 cm modrá barva
Dezertní talíř Fine Dining & Living Vague 21 cm
239 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sada hlubokých talířů Koziol Club Organic Nature 22 cm 4-pack modrá barva
Sada hlubokých talířů Koziol Club Organic Nature 22 cm 4-pack
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
Talíř Madam Stoltz
Talíř Madam Stoltz
349 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Hluboký talíř S|P Collection Moyo 23 cm červená barva
Hluboký talíř S|P Collection Moyo 23 cm
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
Sada talířů Pols Potten bird patterned 27 cm 2-pack více barev
Sada talířů Pols Potten bird patterned 27 cm 2-pack
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dekorativní talíř Donkey Cloud Nine 17 x 26 cm více barev
Dekorativní talíř Donkey Cloud Nine 17 x 26 cm
Aktuální cena:
459 Kč
Běžná cena: 569 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
Miska Salt&Pepper Capri 14 cm zelená barva
Miska Salt&Pepper Capri 14 cm
239 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sada hlubokých talířů Bonna Cosmos Black Banquet o 28 cm 6-pack
Sada hlubokých talířů Bonna Cosmos Black Banquet o 28 cm 6-pack
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Mělký talíř Seletti Eusapia 27,5 cm více barev
Mělký talíř Seletti Eusapia 27,5 cm
1799 Kč
Sada nádobí pro 1 osobu La Mania Stripes 3 ks více barev
Sada nádobí pro 1 osobu La Mania Stripes 3 ks
1899 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Hluboký talíř Fine Dining & Living Ash 28 cm oranžová barva
Hluboký talíř Fine Dining & Living Ash 28 cm
Aktuální cena:
299 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
-29%
*-5 % s kódem: SUN
Sada talířů House Doctor HDDiva 15 cm 2-pack zelená barva
Sada talířů House Doctor HDDiva 15 cm 2-pack
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
HAY sada talířů pro servírování z nerezové oceli 13,5 x 13,5 cm AE959.A668.AS24
HAY sada talířů pro servírování z nerezové oceli 13,5 x 13,5 cm
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sada talířů Costa Nova Riviera Hydrangea 17 cm
Sada talířů Costa Nova Riviera Hydrangea 17 cm
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Servírovací talíř Byon Curve 27 x 4 cm více barev
Servírovací talíř Byon Curve 27 x 4 cm
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Mělký talíř Bitz Gastro 27 cm černá barva
Mělký talíř Bitz Gastro 27 cm
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 419 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sada mělkých talířů Bloomingville Katrina 26,5 cm 4-pack modrá barva, 82072692
Sada mělkých talířů Bloomingville Katrina 26,5 cm 4-pack
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Objevte produkty Madam Stoltz
Talíř Madam Stoltz
Talíř Madam Stoltz
349 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Jídelní talíř Madam Stoltz 27,5 cm bílá barva
Jídelní talíř Madam Stoltz 27,5 cm
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 409 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Talíř Madam Stoltz
Talíř Madam Stoltz
519 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Kalíšek na vajíčko Madam Stoltz
Kalíšek na vajíčko Madam Stoltz
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
Madam Stoltz sada misek z kameniny HY24655-1419
Madam Stoltz sada misek z kameniny
879 Kč
Miska Madam Stoltz 12 x 5 cm béžová barva
Miska Madam Stoltz 12 x 5 cm
349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Držák na ubrousky Madam Stoltz více barev
Držák na ubrousky Madam Stoltz
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Madam Stoltz sada mís pro servírování z nerezové oceli 39049
Madam Stoltz sada mís pro servírování z nerezové oceli
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Držák na ubrousky Madam Stoltz
Držák na ubrousky Madam Stoltz
409 Kč
Summer Sale až -50 %!
Držák na ubrousky Madam Stoltz
Držák na ubrousky Madam Stoltz
409 Kč
Summer Sale až -50 %!
Madam Stoltz nádoba na kuchyňské náčiní ze železa 27 x 14 x 13,5 cm 39160MUS
Madam Stoltz nádoba na kuchyňské náčiní ze železa 27 x 14 x 13,5 cm
529 Kč
Summer Sale až -50 %!
Madam Stoltz 18 x 32 cm 39159MUS
Madam Stoltz 18 x 32 cm
529 Kč
Kalíšek na vajíčko Madam Stoltz Stoneware
Kalíšek na vajíčko Madam Stoltz Stoneware
239 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Miska Madam Stoltz
Miska Madam Stoltz
409 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Madam Stoltz Miska na občerstvení z nerezové oceli 8 x 6 cm 39625
Madam Stoltz Miska na občerstvení z nerezové oceli 8 x 6 cm
409 Kč
Miska Madam Stoltz
289 Kč