Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
4.6

Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč -51%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč -3%
Barva: zelená
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná bílá pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná béžová 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná námořnická modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná béžová 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Zelená pruhovaná košile Polo Ralph Lauren relaxed fit

Košile Polo Ralph Lauren je klasickým kouskem šatníku, který se vyznačuje volným střihem a měkkou bavlnou. Tento model, navržený pro ženy, kombinuje pohodlí při nošení s nadčasovým designem. Ideální pro vytváření neformálních a zároveň stylových outfitů, tato košile tvoří skvělý základ pro mnoho módních inspirací.

Charakteristické vlastnosti dámské bavlněné košile Polo Ralph Lauren s volným střihem

  • Relaxed fit zajišťuje volnost pohybu a nabízí pohodlné nošení po celý den
  • Provedení z 100% bavlny podporuje prodyšnost a měkkost na dotek
  • Casual styl košile z ní činí univerzální základ pro mnoho každodenních outfitů
  • Pruhovaný vzor dodává klasický charakter a oživuje jednoduchost střihu
  • Dlouhý, padající rukáv podtrhuje volný charakter a zajišťuje pohodlí při nošení
  • Praktické zapínání na knoflíky usnadňuje oblékání a svlékání a přidává na funkčnosti
Vlastnosti výrobku
Typ límce
klasický, měkký
Zapínání
na knoflíky
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
211910743
Barva
zelená
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobce

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
9BYX-KDD036_70X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Rukáv:
dlouhý
Typ rukávu:
padající
Střih:
Relaxed fit
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile s příměsí vlny Polo Ralph Lauren Woven Sport zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, 211971524
Košile s příměsí vlny Polo Ralph Lauren Woven Sport
Aktuální cena:
4949 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910131
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
4099 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná zelená hladká 211924258
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná zelená 211B21507
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Answear.LAB dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Patrizia Pepe košile dámská zelená hladká 2C1679 AD08
Patrizia Pepe košile dámská
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Morgan CFLAM zelená barva, regular, CFLAM
Bavlněná košile Morgan CFLAM
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Silvian Heach MINES dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, GPP26027CA
Košile Silvian Heach MINES
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
Summer Sale až -50 %!
Medicine košile dámská bavlněná zelená
Medicine košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
689 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Day Birger et Mikkelsen Charlie dámská, zelená barva, relaxed, se stojáčkem
Košile Day Birger et Mikkelsen Charlie
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Answear.LAB dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrová košile United Colors of Benetton zelená barva, regular, s klasickým límcem, 294BDN091
Manšestrová košile United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mos Mosh košile dámská z viskózy Kana zelená květinová 177380
Mos Mosh košile dámská z viskózy Kana
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
-26%
Medicine košile dámská bavlněná s elastanem zelená pruhovaná
Medicine košile dámská bavlněná s elastanem
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 869 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton košile dámská lněná zelená hladká 5BMLDQ0E0
United Colors of Benetton košile dámská lněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein košile dámská z viskózy zelená rostlinná LV044F107G
Calvin Klein košile dámská z viskózy
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Answear.LAB dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná zelená paisley 5Q6SDQ0AY
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
719 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
-70%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile s příměsí lnu U.S. Polo Assn. LOOSE FIT zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, WUP2277
Košile s příměsí lnu U.S. Polo Assn. LOOSE FIT
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Mos Mosh dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem, 144070
Košile Mos Mosh
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Pedro del Hierro košile dámská s viskózou zelená hladká 7653715
Pedro del Hierro košile dámská s viskózou
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-40%
Medicine košile dámská s viskózou zelená
Medicine košile dámská s viskózou
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Marc O'Polo košile dámská z viskózy zelená hladká 5000014354
Marc O'Polo košile dámská z viskózy
3499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná zelená paisley 5Q6SDQ07O
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Farm Rio dámská, zelená barva, regular, 344603
Bavlněná košile Farm Rio
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená kostkovaná 211971515
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
5799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná zelená hladká 211924258
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910131
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
4099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile s příměsí vlny Polo Ralph Lauren Woven Sport zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, 211971524
Košile s příměsí vlny Polo Ralph Lauren Woven Sport
Aktuální cena:
4949 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9899 Kč
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná zelená 211B21507
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Polo Ralph Lauren dámská, modrá barva, regular, s klasickým límcem, 211941520
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt dámská, modrá barva, relaxed, s klasickým límcem, 211968220
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem modrá hladká 211941509
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná růžová hladká
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská džínová námořnická modrá 211B17137
Polo Ralph Lauren košile dámská džínová
4999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná béžová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná bílá hladká 211970736
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren dámská, žlutá barva, regular, s klasickým límcem, 211970739
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren oranžová barva, regular, s klasickým límcem, 211971514
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná tyrkysová hladká 211968896
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
4899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Polo Ralph Lauren "211664416001"
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
FANDÍME ČESKÉMU FOTBALU
Polo Ralph Lauren košile dámská se lnem červená 211A12790
Polo Ralph Lauren košile dámská se lnem
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem modrá hladká 211941509
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem
4499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren bílá barva, regular, s klasickým límcem, 211968992
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Summer Sale až -50 %!
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná černá hladká 211A96160
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná
4499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Džínová košile Polo Ralph Lauren dámská, modrá barva, relaxed, s klasickým límcem, 211969457
Džínová košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná bílá pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem modrá 211941508
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná s elastanem
4999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Polo Ralph Lauren dámská, regular, s klasickým límcem, 211891379
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná žlutá hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile dámská lněná
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč