Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
4.9

Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, černá barva, 455770342

-16%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
259 Kč(65 Kč / ks)
Běžná cena: 549 Kč -52%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč -16%
Barva: černá
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, bílá barva, 455770342
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, černá barva, 455770342
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Ponožky Polo Ralph Lauren

Kotníkové ponožky z kolekce Polo Ralph Lauren. Model vyroben z elastického, jednobarevného materiálu. V sadě 3 páry.
- Ploché švy chrání pokožku před oděrkami a podrážděním a zajišťují vysoký komfort při používání.
Vlastnosti výrobku
Multipack
3-pack
Délka ponožek
ťapky, krátké
Údaje o výrobku
Kód výrobce
455770342
Barva
černá
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobce

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYA-LGD00K_99X
Složení
70 % Bavlna, 27 % Polyamid, 3 % Elastan
Rozměry

Velikosti uvedené v obchodě byly přepočítány na standardní evropskou tabulku velikostí. Na etiketě dodaného produktu je uvedeno původní označení výrobce.

Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, černá barva, 455955242
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, černá barva, 455940681
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky BOSS 3P QS Iconic CC SP W 3-pack černá barva, 50537322
Ponožky BOSS 3P QS Iconic CC SP W 3-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky BOSS dámské, černá barva, 50524060
Ponožky BOSS
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-25 % s kódem: LST
HUGO ponožky dámské z bavlny 2P SH LETTUCE CC W 2-pack černé 50560891
HUGO ponožky dámské z bavlny 2P SH LETTUCE CC W 2-pack
399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Calvin Klein 2-pack dámské, černá barva, 701229680
Ponožky Calvin Klein 2-pack
Aktuální cena:
265 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky HUGO 2P QS RIB LABEL CC W 2-pack dámské, černá barva, 50510661
Ponožky HUGO 2P QS RIB LABEL CC W 2-pack
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Fila ( 2-pak) dámské, černá barva
Ponožky Fila ( 2-pak)
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 195 Kč
Podkolenky adidas Originals Hi Socks černá barva, KF9709
Podkolenky adidas Originals Hi Socks
329 Kč
Liu Jo ponožky dámské s bavlnou 2-pack černé 2F6079 T0300
Liu Jo ponožky dámské s bavlnou 2-pack
1099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky HUGO dámské, černá barva, 50524149
Ponožky HUGO
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Fila - Ponožky (3-pack)
Fila - Ponožky (3-pack)
Aktuální cena:
179 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 189 Kč
Calvin Klein ponožky dámské 2-pack černé 701241456
Calvin Klein ponožky dámské 2-pack
339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky P.E Nation Homage dámské, černá barva, 243A416
Ponožky P.E Nation Homage
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Armani Exchange černá barva, XW001917 AF20171
Ponožky Armani Exchange
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Karl Lagerfeld SIGNATURE LUREX 2-pack černá barva, A4W47017
Ponožky Karl Lagerfeld SIGNATURE LUREX 2-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 1049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Fila 3-pack černá barva, F6407
Ponožky Fila 3-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Karl Lagerfeld K/SIGNATURE 2-pack černá barva, B1W47036
Ponožky Karl Lagerfeld K/SIGNATURE 2-pack
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
Fila - Ponožky (3 pack)
Fila - Ponožky (3 pack)
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein ponožky dámské 2-pack černé 701238124
Calvin Klein ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 235 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky HUGO 2P RS UNI LOGO CC W 2-pack černá barva, 50549831
Ponožky HUGO 2P RS UNI LOGO CC W 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Guess 3-pack dámské, černá barva, O4YG06 KBZU0
Ponožky Guess 3-pack
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Karl Lagerfeld Jeans 2-pack černá barva, B1W47028
Ponožky Karl Lagerfeld Jeans 2-pack
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské černé 701228935
Tommy Hilfiger ponožky dámské
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger dámské, černá barva, 701229326
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
195 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack černé 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Guess černá barva, V5YZ02 Z3O11
Ponožky Guess
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
*-25 % s kódem: LST
Ponožky BOSS 2P AS Logo CC W 2-pack dámské, černá barva, 50502054
Ponožky BOSS 2P AS Logo CC W 2-pack
349 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky HUGO 2P QS RIB LABEL CC W 2-pack dámské, černá barva, 50510661
Ponožky HUGO 2P QS RIB LABEL CC W 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
Fila - Ponožky (3 pack)
Fila - Ponožky (3 pack)
229 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, černá barva, 455940681
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, černá barva, 455955242
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, tmavomodrá barva, 455882850
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-15 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren ponožky dámské s bavlnou červené 455P10242
Polo Ralph Lauren ponožky dámské s bavlnou
519 Kč
*-25 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, tmavomodrá barva, 455968680
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
1199 Kč
Polo Ralph Lauren ponožky dámské 6-pack béžové 455P18198
Polo Ralph Lauren ponožky dámské 6-pack
1099 Kč
Ponožky Polo Ralph Lauren (3-pack) "455747505002"
Ponožky Polo Ralph Lauren (3-pack)
499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren ponožky dámské s bavlnou 6-pack bílé 455923602
Polo Ralph Lauren ponožky dámské s bavlnou 6-pack
1059 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack) "455747502001"
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack)
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack) "455747503001"
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack)
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack dámské, šedá barva, 455972885
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kotníkové ponožky Polo Ralph Lauren (3-pack) "455711304001"
Kotníkové ponožky Polo Ralph Lauren (3-pack)
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-25 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 6-pack dámské, bílá barva, 455972889
Ponožky Polo Ralph Lauren 6-pack
1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, béžová barva, 455792964
Ponožky Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-25 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, šedá barva, 455955244
Ponožky Polo Ralph Lauren
799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack šedá barva, 455982944
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-25 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren šedá barva, 455955244
Ponožky Polo Ralph Lauren
799 Kč
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, béžová barva, 455955244
Ponožky Polo Ralph Lauren
799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack) "455747502003"
Ponožky Polo Ralph Lauren (6-pack)
Aktuální cena:
719 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, bílá barva, 455846847
Ponožky Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren ponožky dámské bílé 455P10250
Polo Ralph Lauren ponožky dámské
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren dámské, bílá barva, 455770342
Ponožky Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack béžová barva, 455982964
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pack
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč