Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Rukavice Tommy Hilfigerpánské, šedá barva, AM0AM12845

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 999 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč -9%
Barva: šedá
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Rukavice Tommy Hilfiger

Rukavice z kolekce Tommy Hilfiger. Model vyroben z bavlněné tkaniny.
- Model s 5 prsty.
- Elastický pásek kolem zápěstí pomáhá chránit před nepřízní počasí.
Vlastnosti výrobku
Typ rukavic
na každý den
Údaje o výrobku
Kód výrobce
AM0AM12845
Barva výrobce
PKH
Barva
šedá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
9BYH-REM01Y_90X
Složení
95 % Bavlna, 5 % Kašmír
Podobné produkty
Viking rukavice pánské Rami Bamboo
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren pánské, šedá barva
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Under Armour Storm pánské, šedá barva
Rukavice Under Armour Storm
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Viking rukavice pánské Rami Bamboo šedé 190/24/2585
Viking rukavice pánské Rami Bamboo
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kašmírové rukavice Calvin Klein pánské, šedá barva, LV14D8016G
Kašmírové rukavice Calvin Klein
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Under Armour pánské, šedá barva, 6000391
Rukavice Under Armour
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Levi's - Rukavice
Levi's - Rukavice
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
-42%
Summer Sale až -50 %!
Vlněné rukavice Medicine pánské, šedá barva
Vlněné rukavice Medicine
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice The North Face pánské, šedá barva
Rukavice The North Face
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-42%
Summer Sale až -50 %!
Rukavice Medicine pánské, černá barva
Rukavice Medicine
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-26%
Summer Sale až -50 %!
Semišové rukavice Medicine pánské, černá barva
Semišové rukavice Medicine
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, hnědá barva
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren pánské, tmavomodrá barva
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Calvin Klein pánské, černá barva, LV14D8019G
Rukavice Calvin Klein
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Calvin Klein pánské, černá barva, LV04D8039G
Rukavice Calvin Klein
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-42%
Summer Sale až -50 %!
Rukavice Medicine pánské, více barev
Rukavice Medicine
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-42%
Summer Sale až -50 %!
Rukavice s přídavkem vlny Medicine více barev
Rukavice s přídavkem vlny Medicine
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice HUGO Jaan pánské, hnědá barva, 50526909
Kožené rukavice HUGO Jaan
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-25%
Summer Sale až -50 %!
Kožené rukavice Medicine pánské, hnědá barva
Kožené rukavice Medicine
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, černá barva, AM0AM13808
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Nike pánské, růžová barva
Rukavice Nike
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 859 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-32%
Summer Sale až -50 %!
Semišové rukavice Medicine pánské, hnědá barva
Semišové rukavice Medicine
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 829 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 663 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice HUGO Jaan pánské, černá barva, 50526909
Kožené rukavice HUGO Jaan
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Under Armour 1369826 černá barva, 1369826
Rukavice Under Armour 1369826
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-25%
Summer Sale až -50 %!
Kožené rukavice Medicine pánské, černá barva
Kožené rukavice Medicine
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, hnědá barva, AM0AM13600
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren pánské, černá barva
Vlněné rukavice Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vlněné rukavice Paul Smith pánské, tmavomodrá barva, M1A-410MK-TZEBRA
Vlněné rukavice Paul Smith
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice BOSS Kranton-ME pánské, hnědá barva, 50526680
Kožené rukavice BOSS Kranton-ME
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, hnědá barva, AM0AM13600
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Tommy Hilfiger pánské, černá barva, AM0AM12845
Rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, černá barva, AM0AM13600
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Rukavice Tommy Hilfiger pánské, tmavomodrá barva, AM0AM13601
Rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, hnědá barva
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené rukavice Tommy Hilfiger pánské, černá barva, AM0AM13808
Kožené rukavice Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč