Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi, 4GEVD004B

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1599 Kč -65%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč -9%
Barva: zelená
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Sukně United Colors of Benetton

Sukně z kolekce United Colors of Benetton. Model vyroben ze vzorované látky. Polyester poskytuje větší odolnost proti mačkání.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Model se zvýšeným pasem a zapínáním na zip.
- Tenká, mírně elastická látka.
- Výrazný rozparek.
- Šířka v pase: 37 cm.
- Délka: 83 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na zip
Pružnost materiálu
elastický materiál
Délka střihu
midi
Údaje o výrobku
Kód výrobce
4GEVD004B
Barva výrobce
75A
Barva
zelená
Značka
United Colors of Benetton
ID produktu
9BYH-SDD0CC_97X
Složení
66 % Polyester, 30 % Viskóza, 4 % Elastan
Střih
Pas (výška):
vysoký
Střih modelu:
rovný
Podobné produkty
*-15 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně lněná zelená hladká 4AGHD005K
United Colors of Benetton sukně lněná
2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi, áčková, 4M3CD0059
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton midi, áčková, 4XVWD0056
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, maxi, 11365000B
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrová sukně United Colors of Benetton zelená barva, mini, 41ULD005B
Manšestrová sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
Sukně Samsoe Samsoe AGNETA zelená barva, midi, pouzdrová, F22300195
Sukně Samsoe Samsoe AGNETA
3099 Kč
-48%
Medicine zavinovací sukně džínová zelená
Medicine zavinovací sukně džínová
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 869 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-30 % s kódem: SUN
iBlues sukně s rozparkem se lnem CIMA zelená pruhovaná 2617101072200
iBlues sukně s rozparkem se lnem CIMA
4799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Joseph Ribkoff zelená barva, maxi, áčková, 253248
Sukně Joseph Ribkoff
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Weekend Max Mara sukně hedvábná VISINO zelená hladká 2615101032600
Weekend Max Mara sukně hedvábná VISINO
9199 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Hoss Intropia rozšířená sukně z viskózy zelená hladká 8423043
Hoss Intropia rozšířená sukně z viskózy
3699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně MAX&Co. zelená barva, midi, áčková, 2516101033200
Sukně MAX&Co.
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Gestuz zelená barva, mini
Sukně Gestuz
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Puma úpletová sukně s viskózou Ahluwalia zelená 635238
Puma úpletová sukně s viskózou Ahluwalia
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue balonová sukně bavlněná Rababa-1-W_B zelená hladká 50557280
HUGO Blue balonová sukně bavlněná Rababa-1-W_B
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně Answear.LAB zelená barva, mini
Bavlněná sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
Morgan sukně s bavlnou zelená hladká JENAO
Morgan sukně s bavlnou
1199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně BOSS zelená barva, maxi, áčková, 50512747
Sukně BOSS
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Sukně IBlues VERTICE zelená barva, midi, áčková, 2617101021200
Sukně IBlues VERTICE
4199 Kč
-21%
Summer Sale až -50 %!
Medicine asymetrická sukně zelená hladká
Medicine asymetrická sukně
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Weekend Max Mara zelená barva, midi, áčková, 2515101031600
Sukně Weekend Max Mara
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 7799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Nanushka PAMYLA zelená barva, mini, pouzdrová, NW25RSSK16964
Sukně Nanushka PAMYLA
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Alpha Industries Vintage Mini Skirt zelená barva, mini, 156052
Sukně Alpha Industries Vintage Mini Skirt
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně z hedvábné směsi Forte Forte zelená barva, midi, áčková, 14125.my.skirt
Sukně z hedvábné směsi Forte Forte
Aktuální cena:
8899 Kč
Běžná cena: 14990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9899 Kč
-26%
Summer Sale až -50 %!
Sukně Medicine zelená barva, maxi, áčková
Sukně Medicine
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rotate suknička zelená 1162911326
Rotate suknička
5499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB zelená barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně MAX&Co. MCOGIRANTE zelená barva, maxi, pouzdrová, 2616771021200
Bavlněná sukně MAX&Co. MCOGIRANTE
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Objevte produkty United Colors of Benetton
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi, áčková, 4M3CD0059
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrová sukně United Colors of Benetton zelená barva, mini, 41ULD005B
Manšestrová sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton midi, áčková, 4XVWD0056
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, midi, áčková, 4NPHD004S
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton zelená barva, maxi, 11365000B
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-15 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně lněná zelená hladká 4AGHD005K
United Colors of Benetton sukně lněná
2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton černá barva, midi, áčková, 4M3CD0059
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-15 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton s bavlnou červená pruhovaná 4WAQD005Z
United Colors of Benetton s bavlnou
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton černá barva, maxi, 11365000B
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně bavlněná s elastanem červená Pruhovaná 4FCED005Q
United Colors of Benetton sukně bavlněná s elastanem
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně lněná béžová hladká 4AGHD005K
United Colors of Benetton sukně lněná
2799 Kč
*-15 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton rozšířená sukně bavlněná červená s rostlinným vzorem 4ZYAD005W
United Colors of Benetton rozšířená sukně bavlněná
2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně šedá pruhovaná 46Q2D005N
United Colors of Benetton sukně
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Summer Sale až -50 %!
United Colors of Benetton sukně lněná černá hladká 4AGHD005K
United Colors of Benetton sukně lněná
2799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně s příměsí vlny United Colors of Benetton béžová barva, midi, 112HD001V
Sukně s příměsí vlny United Colors of Benetton
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně námořnická pruhovaná 46Q2D005N
United Colors of Benetton sukně
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Džínová sukně United Colors of Benetton modrá barva, midi, áčková, 4ORHD004O
Džínová sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně United Colors of Benetton midi
Bavlněná sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton áčková sukně bílá 4RKGD005R
United Colors of Benetton áčková sukně
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton černá barva, midi, áčková, 4NPHD004S
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Džínová sukně United Colors of Benetton modrá barva, midi, áčková, 4ORHD004O
Džínová sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton fialová barva, maxi, 11365000B
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton áčková sukně hnědá hladká 4RKGD005R
United Colors of Benetton áčková sukně
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton černá barva, midi, áčková, 1EZSD001Y
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-39%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně bavlněná burgundská 4Z0SD005M
United Colors of Benetton sukně bavlněná
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně United Colors of Benetton černá barva, midi
Bavlněná sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně United Colors of Benetton šedá barva, mini, áčková, 17Q3D001X
Sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrová sukně United Colors of Benetton oranžová barva, maxi, 41ULD0045
Manšestrová sukně United Colors of Benetton
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně z viskózy béžová květinová 4LKED005S
United Colors of Benetton sukně z viskózy
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč