Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Love Moschino
5.0

Tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15426G1OIQ511B

-10%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5099 Kč -35%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč -10%
Barva: béžová
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky Love Moschino

Tenisky z kolekce Love Moschino. Model vyroben v kombinaci textilního materiálu a semišové kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Model na klínku.
- Kulatá, lehce vyztužená špička.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Vyztužený opatek s měkkou výplní chrání patu proti oděru.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Pohodlný vnitřek.
- Výška platformy: 5 cm.
- Délka stélky pro velikost je: 24,5 cm.
- Rozměry pro velikost: 37.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Typ podrážky
platforma
Údaje o výrobku
Kód výrobce
JA15426G1OIQ511B
Barva
béžová
Značka
Love Moschino
Výrobce

Aeffe S.p.A.
Via delle Querce 51, 47842 San Giovanni in Marignano (RN), Italy
customercare@moschino.com
 

ID produktu
PPY2-OBD3S5_80X
Složení
Svršek: Textilní materiál, Semišová kůže
Vnitřek: Umělá hmota, Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Rozměry

Velikosti uvedené v obchodě byly přepočítány na standardní evropskou tabulku velikostí. Na etiketě dodaného produktu je uvedeno původní označení výrobce.

Podobné produkty
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15112G1OIG0104
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15402G0NIGY104
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Gant Cuzima dámské, béžová barva, 32531247
Kožené tenisky Gant Cuzima
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Merrell WRAPT sneakers boty dámské semišové béžové trekingové J00003665
Merrell WRAPT sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W béžová barva, JP5569
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W
3799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE KNIT sneakers boty dámské béžové EN0EN02986
Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE KNIT sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-39%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky MICHAEL Michael Kors Willis béžová barva, 43S3WIFS4D 104
Tenisky MICHAEL Michael Kors Willis
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Bogner MALAGA 20 A dámské, béžová barva, 22540353
Kožené tenisky Bogner MALAGA 20 A
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky HUGO Jodene béžová barva, 50513325
Tenisky HUGO Jodene
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2889 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner sneakers boty dámské kožené béžové 5613515219
Kurt Geiger London Kurt Slim Runner sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Veja CAMPO HAIRY sneakers boty dámské béžové CP0321851A
Veja CAMPO HAIRY sneakers boty dámské
3399 Kč
-20%
Trussardi sneakers boty dámské béžové N061S000986N
Trussardi sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky UGG Lo Lowmel béžová barva, 1168890-MDSD
Semišové tenisky UGG Lo Lowmel
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Aldo LYVIE sneakers boty dámské béžové 14405060
Aldo LYVIE sneakers boty dámské
1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
adidas Spiritain 2000 sneakers boty dámské béžové KI6820
adidas Spiritain 2000 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Tenisky Novesta Marathon Run.S.Trail béžová barva, N359005.007HON123
Tenisky Novesta Marathon Run.S.Trail
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Gant Bevinda sneakers boty dámské hnědé 32533179
Gant Bevinda sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
adidas Originals Adistar Control 5 sneakers boty dámské béžové KJ8372
adidas Originals Adistar Control 5 sneakers boty dámské
2899 Kč
-11%
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor béžová barva, JS1402
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Gant Newile sneakers boty dámské béžové 32531232
Gant Newile sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky adidas Originals Japan dámské, béžová barva, KI6544
Kožené tenisky adidas Originals Japan
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE béžová barva, HW0HW02845
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Liu Jo AMAZING 20 béžová barva, BA5043PX248S1882
Tenisky Liu Jo AMAZING 20
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Geox D SPHERICA EC4.1 dámské, béžová barva, D65TCB08554C1S2L
Tenisky Geox D SPHERICA EC4.1
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-15 % s kódem: LST
Gant Cuzima sneakers boty dámské semišové béžové 33533345
Gant Cuzima sneakers boty dámské semišové
3299 Kč
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG dámské, béžová barva, JS1311
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Pinko Gem 11 dámské, béžová barva, SS0143P143ZK9
Tenisky Pinko Gem 11
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 5649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Kennel & Schmenger Pit béžová barva, 61-14710.666
Semišové tenisky Kennel & Schmenger Pit
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Objevte produkty Love Moschino
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15112G1OIG0104
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15402G0NIGY104
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Love Moschino dámské, béžová barva, JA15112G1NIG0104
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Love Moschino sneakers boty dámské béžové JA15426G1PIQN11B
Love Moschino sneakers boty dámské
4899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15416G1OIQ310C
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, hnědá barva, JA15366G0NIY721A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 7699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-17%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA10201G1NIA0000
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15386G0NIY8000
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Love Moschino sneakers boty dámské černé JA10411G0OIND00A
Love Moschino sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
Love Moschino sneakers boty dámské černé JA15406G1PIYC00A
Love Moschino sneakers boty dámské
5199 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Love Moschino dámské, červená barva, JA15112G1NIG0500
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, hnědá barva, JA15295H0NJU210A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15184G1NIAC00A
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, stříbrná barva, JA15246G1NIQE90A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15334G1OIZ1100
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino černá barva, JA15124G1LIA0000
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2939 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15246G1NIQF10B
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Love Moschino dámské, hnědá barva, JA15112G1OIG0203
Semišové tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15295G0NJAA30A
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15426G1OIQ411A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Love Moschino sneakers boty dámské černé JA15426G1PIQO00A
Love Moschino sneakers boty dámské
4899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15344G1OINC00A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, fialová barva, JA15406G1OJO5700
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
Love Moschino sneakers boty dámské semišové burgundské JA15352G1PIGB55A
Love Moschino sneakers boty dámské semišové
4599 Kč
Love Moschino sneakers boty dámské kožené bílé JA15235G1PIAQ10A
Love Moschino sneakers boty dámské kožené
5599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15035G1OIAB10A
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino bílá barva, JA15096G1LIA110A
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2939 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15112G1NIA100A
Kožené tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, bílá barva, JA15334G1OIZ1000
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Love Moschino dámské, černá barva, JA15366G0NIY600A
Tenisky Love Moschino
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 7699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč