Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
U.S. Polo Assn.
4.3

Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001 dámské, béžová barva, VICKY001W/ETS1

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč -36%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč -6%
Barva: béžová
Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001 dámské, béžová barva, VICKY001W/ETS1
Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001 dámské, černá barva, VICKY001W/ETS1
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001

Tenisky z kolekce U. S. Polo Assn. Model vyroben z kombinace textilního materiálu, ekologické kůže a semišové kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Kulatá, lehce vyztužená špička.
- Vyztužený patní pult stabilizuje patu a drží nohu v botě, aby při pohybu nevyklouzla.
- Model na klínku.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Textilní stélka je příjemná pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Výška platformy: 4,5 cm.
- Délka stélky pro velikost je: 24 cm.
- Rozměry pro velikost: 38.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Typ podrážky
platforma
Údaje o výrobku
Kód výrobce
VICKY001W.ETS1
Barva
béžová
Značka
U.S. Polo Assn.
ID produktu
9BYA-OBD2L4_01X
Složení
Svršek: Umělá hmota, Textilní materiál, Semišová kůže
Vnitřek: Umělá hmota, Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty U.S. Polo Assn. GINGER béžová barva, GINGER001W/5YH1
Sneakers boty U.S. Polo Assn. GINGER
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A dámské, béžová barva, CHELIS002W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY002 dámské, béžová barva, JODY002W/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY002
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001 dámské, béžová barva, FRANCY001W/EY1
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001 dámské, béžová barva, JODY001W/ENU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015 dámské, béžová barva, CODY015W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Vans Crosspath XC sneakers boty dámské béžové VN000EJJG2L1
Vans Crosspath XC sneakers boty dámské
3899 Kč
adidas Originals Adistar Control 5 sneakers boty dámské béžové KH9247
adidas Originals Adistar Control 5 sneakers boty dámské
2899 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE béžová barva, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Geox D SPHERICA PLUS sneakers boty dámské béžové D557MA06K22C6029
Geox D SPHERICA PLUS sneakers boty dámské
2899 Kč
New Balance 327 sneakers boty dámské béžové W3271UO
New Balance 327 sneakers boty dámské
3299 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tenisky Tory Burch Field Sneaker dámské, béžová barva, 176839.250
Tenisky Tory Burch Field Sneaker
7599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Puma Puma Club II béžová barva, 397447
Tenisky Puma Puma Club II
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Gola SPRINTER dámské, béžová barva, CLB855CW
Tenisky Gola SPRINTER
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Alexander Smith Thames sneakers boty dámské semišové béžové ASBDTMW3393MFF
Alexander Smith Thames sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lacoste Club-Low Sneakers Summer Formal Pack sneakers boty dámské kožené béžové 51SFA0022
Lacoste Club-Low Sneakers Summer Formal Pack sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3429 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Vagabond Shoemakers HOLLIE dámské, béžová barva, 6123-001-37
Kožené tenisky Vagabond Shoemakers HOLLIE
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Reebok Classic Club C Double Revenge béžová barva, 100201132
Kožené tenisky Reebok Classic Club C Double Revenge
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE sneakers boty dámské béžové FW0FW09106
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer dámské, béžová barva, 43R5ZUFS6D.212
Tenisky MICHAEL Michael Kors Zuma Trainer
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tenisky Twinset dámské, bílá barva, 261TCP020
Tenisky Twinset
4599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Karl Lagerfeld KAIRO NFT dámské, béžová barva, KL61130N
Tenisky Karl Lagerfeld KAIRO NFT
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Lacoste Elite Active Sneakers Liquid Gold Pack dámské, béžová barva, 51SFA0168
Tenisky Lacoste Elite Active Sneakers Liquid Gold Pack
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3679 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty K-Swiss RIVAL TRAINER T béžová barva, 99079.103.M
Sneakers boty K-Swiss RIVAL TRAINER T
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Dkny Naples béžová barva, K3522140
Tenisky Dkny Naples
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Karl Lagerfeld BLAZE dámské, béžová barva, KL62422
Tenisky Karl Lagerfeld BLAZE
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Kožené tenisky Veja V-82 dámské, béžová barva, VE3320759A
Kožené tenisky Veja V-82
4399 Kč
BOSS Brenta sneakers boty dámské semišové béžové 50568884.275
BOSS Brenta sneakers boty dámské semišové
5299 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky UGG W Minimel dámské, béžová barva, 1175301.JSM
Tenisky UGG W Minimel
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial dámské, béžová barva, IH9762
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial
2799 Kč
Objevte produkty U.S. Polo Assn.
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001 dámské, béžová barva, JODY001W/ENU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A dámské, béžová barva, CHELIS002W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015 dámské, béžová barva, CODY015W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001 dámské, béžová barva, FRANCY001W/EY1
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY002 dámské, béžová barva, JODY002W/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY002
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty U.S. Polo Assn. GINGER béžová barva, GINGER001W/5YH1
Sneakers boty U.S. Polo Assn. GINGER
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A dámské, černá barva, CHELIS002W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001 dámské, bílá barva, STACY001W/6Y1
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. GEORGE008 dámské, černá barva, GEORGE008W/EY1
Tenisky U.S. Polo Assn. GEORGE008
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001 dámské, hnědá barva, JODY001W/ENU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODY001
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-15 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. CHELIS002 sneakers boty dámské bílé CHELIS002W/6YN2
U.S. Polo Assn. CHELIS002 sneakers boty dámské
2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. TYLERI004A dámské, černá barva, TYLERI004W/6TH2
Tenisky U.S. Polo Assn. TYLERI004A
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. MARLYN004B sneakers boty dámské modré MARLYN004W/6NH2
U.S. Polo Assn. MARLYN004B sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015 dámské, černá barva, CODY015W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY015
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-15 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. CODY016 sneakers boty dámské bílé CODY016W/6Y1
U.S. Polo Assn. CODY016 sneakers boty dámské
2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001 dámské, bílá barva, STACY001W/6Y1
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty U.S. Polo Assn. CODY bílá barva, CODY011W/5YH1
Sneakers boty U.S. Polo Assn. CODY
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1189 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY002 dámské, šedá barva, FRANCY002W/EHN1
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY002
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW005A dámské, bílá barva, CAMPYW005W/6YC1
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW005A
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. MARLYN004B sneakers boty dámské růžové MARLYN004W/6NH2
U.S. Polo Assn. MARLYN004B sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-30%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW004 dámské, bílá barva, CAMPYW004W/EYH1
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW004
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. CHELIS003 sneakers boty dámské bílá CHELIS003W/6Y1
U.S. Polo Assn. CHELIS003 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001 dámské, bílá barva, STACY001W/6Y1
Tenisky U.S. Polo Assn. STACY001
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty U.S. Polo Assn. CAMPY bílá barva, CAMPYW001W/5YS4
Sneakers boty U.S. Polo Assn. CAMPY
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001 dámské, černá barva, VICKY001W/ETS1
Tenisky U.S. Polo Assn. VICKY001
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW005A dámské, růžová barva, CAMPYW005W/6YC1
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPYW005A
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY002 dámské, růžová barva, FRANCY002W/EHN1
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY002
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A dámské, bílá barva, CHELIS002W/EYN1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHELIS002A
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. CHELIS003A sneakers boty dámské bílé CHELIS003W/6Y2
U.S. Polo Assn. CHELIS003A sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001 dámské, černá barva, FRANCY001W/EY1
Tenisky U.S. Polo Assn. FRANCY001
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč