Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans

Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM23112

-20%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč -33%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč -20%
Barva: černá
Tommy Jeans přechodová bunda pánská béžová DM0DM23112
Tommy Jeans přechodová bunda pánská námořnická modř DM0DM23112
Tommy Jeans přechodová bunda pánská modrá DM0DM23112
Tommy Jeans přechodová bunda pánská zelená DM0DM23112
Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM23112
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá pánská přechodová bunda Tommy Jeans s kapucí a zvýšenou odolností proti větru a vodě

Černá přechodová bunda Tommy Jeans je lehká svrchní vrstva, která zajišťuje pohodlí v proměnlivém počasí. Model se vyznačuje zvýšenou odolností proti větru a vodě, což pomáhá chránit před nečekanými srážkami. Rovný střih a matný povrch jí dodávají ležérní a streetwearový charakter a skvěle tak zapadají do dynamického životního stylu.

Klíčové vlastnosti přechodové bundy Tommy Jeans – nejdůležitější funkce

  • Zvýšená odolnost proti větru a vodě zajišťuje pohodlí v náročnějších povětrnostních podmínkách
  • Absence podšívky přispívá k lehkosti konstrukce a svobodě pohybu při aktivitách
  • Rovný střih modelu zajišťuje univerzálnost a pohodlné přizpůsobení postavě
  • Integrovaná kapuce umožňuje dodatečnou ochranu hlavy před větrem a deštěm
  • Vnější boční kapsy na zip bezpečně uschovají drobnosti
  • Krátká délka k bokům podporuje svobodu pohybu a moderní vzhled
  • Stahovací šňůrky se zarážkou ve spodním lemu umožňují individuální přizpůsobení tělu
  • Zapínání na zip po celé délce usnadňuje rychlé oblékání a svlékání
  • Klasický střih rukávů zajišťuje pohodlí při nošení a neomezuje pohyb paží
  • Matný povrch materiálu dodává bundě moderní a stylový vzhled
Vlastnosti výrobku
Výplň
žádná
Zapínání
na zip
Kapuce
vestavěný
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
DM0DM23112
Barva výrobce
BDS
Barva
černá
Značka
Tommy Jeans
Výrobce

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-KUM0FH_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyamid
Střih
Typ rukávu:
klasický
Límec:
podvýšený
Střih:
rovný
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22099
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Péřová bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM20658
Péřová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22065
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22670
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2079 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM21667
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21936
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, oversize, DM0DM22249
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 6489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22040
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Péřová bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22036
Péřová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 6989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21930
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM20241
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans péřová bunda pánská černá DM0DM19786
Tommy Jeans péřová bunda pánská
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda s příměsí vlny Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22439
Bunda s příměsí vlny Tommy Jeans
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 6289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22034
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22263
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Bomber bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21668
Bomber bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM22738
Tommy Jeans přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM22720
Tommy Jeans přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22014
Bavlněná bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans péřová bunda pánská černá DM0DM23231
Tommy Jeans péřová bunda pánská
4989 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22286
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21679
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM21680
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Calvin Klein prošívaná bunda pánská černá LV04LG503G
Calvin Klein prošívaná bunda pánská
4789 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Fila Lenoir pánská, černá barva, přechodná, FAM0775
Bunda Fila Lenoir
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
Džínová bunda Aries Sherpa Denim Car Coat černá barva, přechodná, oversize, AR7120004
Džínová bunda Aries Sherpa Denim Car Coat
8799 Kč
Armani Exchange přechodová bunda pánská černá XM001579 AF16926
Armani Exchange přechodová bunda pánská
5899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
The North Face bomber pánský černý NF0A8G8YJK31
The North Face bomber pánský
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní bunda Helly Hansen Sirdal černá barva
Sportovní bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Sisley krátká bunda pánská černá 21DYSN03P
Sisley krátká bunda pánská
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Objevte produkty Tommy Jeans
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM22720
Tommy Jeans přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21679
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Bomber bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21668
Bomber bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22065
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Péřová bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM20658
Péřová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22670
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2079 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21930
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM21667
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM21936
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM21680
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans péřová bunda pánská černá DM0DM23231
Tommy Jeans péřová bunda pánská
4989 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22286
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22034
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans přechodová bunda pánská černá DM0DM22738
Tommy Jeans přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda s příměsí vlny Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22439
Bunda s příměsí vlny Tommy Jeans
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 6289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22099
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, oversize, DM0DM22249
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 6489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans pánská, černá barva, přechodná, DM0DM20241
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22263
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22040
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná bunda Tommy Jeans černá barva, přechodná, DM0DM22014
Bavlněná bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Péřová bunda Tommy Jeans černá barva, zimní, DM0DM22036
Péřová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 6989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans péřová bunda pánská černá DM0DM19786
Tommy Jeans péřová bunda pánská
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6289 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans přechodová bunda pánská námořnická modř DM0DM22738
Tommy Jeans přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans béžová barva, přechodná, DM0DM21393
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans bomber pánský šedý DM0DM22845
Tommy Jeans bomber pánský
4489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Košilová bunda Tommy Jeans tmavomodrá barva, přechodná, oversize, DM0DM22010
Košilová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bomber bunda Tommy Jeans béžová barva, přechodná, DM0DM21668
Bomber bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Jeans tmavomodrá barva, přechodná, DM0DM21936
Bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč