Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
adidas Performance
5.0

Tréninkové tričko adidas Performance Tiro 24 černá barva, IJ7675

Summer Sale až -50 %!
599 Kč
Barva: černá
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

Až -50 % a extra sleva v aplikaci při nákupu za min. 2 200 Kč.

SUMMER SALE  AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tréninkové tričko adidas Performance Tiro 24

Tréninkové tričko z kolekce adidas Performance. Model vyroben z materiálu odvádějícího vlhkost.
- Produkt pochází z produktové řady Adidas End Plastic Waste, která se vyrábí z recyklovaných materiálů.
- Systém AEROREADY pomáhá udržet pokožku v suchu a zajišťuje pohodlí během tréninku. Tkanina absorbuje vlhkost a transportuje ji do vnější vrstvy, kde se rychle odpařuje. Díky této technologii zůstanete v chladu a suchu při jakékoli fyzické aktivitě.
- Ploché švy chrání pokožku před oděrkami a podrážděním a zajišťují vysoký komfort při používání.
- Délka: 66,5 cm.
- Šířka v podpaží: 46,5 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
IJ7675
Barva
černá
Značka
adidas Performance
Výrobce

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
PPYH-TSD09F_99X
Složení
100 % Recyklovaný polyester
Střih
Výstřih:
kulatý
Střih:
Regular fit
Rozměry
Modelka na fotografii je 179 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-15 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Train Essentials černá barva, JG8614
Tréninkové tričko adidas Performance Train Essentials
599 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Běžecké tričko adidas Performance Adizero černá barva, IN1172
Běžecké tričko adidas Performance Adizero
749 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Club černá barva, HS1450
Tréninkové tričko adidas Performance Club
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko na jógu adidas Performance Motion dámské, černá barva, JM4479
Tričko na jógu adidas Performance Motion
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
adidas Performance sportovní tričko dámské Essentials černé KD0108
adidas Performance sportovní tričko dámské Essentials
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials černá barva, HR7795
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23 černá barva, H44532
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Cyklistické tričko adidas Performance Tempo černá barva, IR7934
Cyklistické tričko adidas Performance Tempo
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance adi365 dámské, černá barva, JZ5114
Tréninkové tričko adidas Performance adi365
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials černá barva, HN5543
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Strength černá barva, IW1497
Tréninkové tričko adidas Performance Strength
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Techfit černá barva, IK7920
Tréninkové tričko adidas Performance Techfit
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS dámské, černá barva, JC9555
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS
749 Kč
adidas Performance tréninkové tričko dámské Strength Essentials černé KW4399
adidas Performance tréninkové tričko dámské Strength Essentials
749 Kč
Tréninkové tričko adidas Performance Squad 25 černá barva, JI9986
Tréninkové tričko adidas Performance Squad 25
549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance dámské, černá barva, KA2475
Tréninkové tričko adidas Performance
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
Vans tričko dámské bavlněné černé VN000W25BLK1
Vans tričko dámské bavlněné
859 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Guess Jeans dámské, černá barva, W6RI21 J1314
Tričko Guess Jeans
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 889 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein tričko dámské bavlněné černé LV00Q61201
Calvin Klein tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Guess CAMELIA dámské, černá barva, W6RI35 J1314
Tričko Guess CAMELIA
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 1149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko adidas Originals Zip Up Crop Top černá barva, s pologolfem, JJ0917
Tričko adidas Originals Zip Up Crop Top
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Marc O'Polo tričko dámské bavlněné černé 5000014196
Marc O'Polo tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B černé 50562071
HUGO Blue tričko dámské Diheart_B
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, AF21636.7W001096
Bavlněné tričko EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko BOSS Ecosa černá barva, 50457259
Bavlněné tričko BOSS Ecosa
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Vans černá barva, VN000JUCBLK1
Bavlněné tričko Vans
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Converse tričko dámské bavlněné černé CVW6T088
Converse tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Liu Jo černá barva, TA5172 JS923
Bavlněné tričko Liu Jo
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Guess ADELE černá barva, V2YI07 K8HM0
Bavlněné tričko Guess ADELE
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
Objevte produkty adidas Performance
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Techfit černá barva, IK7920
Tréninkové tričko adidas Performance Techfit
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23 černá barva, H44532
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
adidas Performance sportovní tričko dámské Essentials černé KD0108
adidas Performance sportovní tričko dámské Essentials
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials černá barva, HR7795
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Club černá barva, HS1450
Tréninkové tričko adidas Performance Club
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance adi365 dámské, černá barva, JZ5114
Tréninkové tričko adidas Performance adi365
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials černá barva, HN5543
Tréninkové tričko adidas Performance Training Essentials
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Train Essentials černá barva, JG8614
Tréninkové tričko adidas Performance Train Essentials
599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Strength černá barva, IW1497
Tréninkové tričko adidas Performance Strength
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko na jógu adidas Performance Motion dámské, černá barva, JM4479
Tričko na jógu adidas Performance Motion
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Hyperglam dámské, černá barva, KC7639
Tréninkové tričko adidas Performance Hyperglam
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
adidas Performance tréninkové tričko dámské Strength Essentials černé KW4399
adidas Performance tréninkové tričko dámské Strength Essentials
749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Cyklistické tričko adidas Performance Tempo černá barva, IR7934
Cyklistické tričko adidas Performance Tempo
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Tréninkové tričko adidas Performance Squad 25 černá barva, JI9986
Tréninkové tričko adidas Performance Squad 25
549 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Běžecké tričko adidas Performance Adizero černá barva, IN1172
Běžecké tričko adidas Performance Adizero
749 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS dámské, černá barva, JC9555
Tréninkové tričko adidas Performance WORKOUT ESSENTIALS
749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance dámské, černá barva, KA2475
Tréninkové tričko adidas Performance
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance We 3s dámské, béžová barva, JD6530
Tréninkové tričko adidas Performance We 3s
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Performance tréninkové tričko dámské růžové KC5561
adidas Performance tréninkové tričko dámské
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
adidas Performance tréninkové tričko dámské Motion béžové KQ9859
adidas Performance tréninkové tričko dámské Motion
859 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Hyperglam zelená barva, IM8784
Tréninkové tričko adidas Performance Hyperglam
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 939 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23 bílá barva, H44530
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance dámské, červená barva, KF8556
Tréninkové tričko adidas Performance
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance dámské, růžová barva, KC0394
Tréninkové tričko adidas Performance
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23 růžová barva, IA9152
Tréninkové tričko adidas Performance Tabela 23
499 Kč
adidas Performance tréninkové tričko dámské Essentials béžové KQ8382
adidas Performance tréninkové tričko dámské Essentials
749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko na jógu adidas Performance Studio růžová barva
Tričko na jógu adidas Performance Studio
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko adidas Performance Entrada 22 bílá barva, HC0442
Bavlněné tričko adidas Performance Entrada 22
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
Produkt již není dostupný
*-5 % s kódem: SUN
Tréninkové tričko adidas Performance dámské, béžová barva, KB9595
Tréninkové tričko adidas Performance
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Performance dámské růžové KE8052
adidas Performance dámské
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč