Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Tričko United Colors of Benettondámské, tmavomodrá barva, s pologolfem, 36K8D201B

-11%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 799 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč -11%
Barva: námořnická modř
Tričko United Colors of Benetton dámské, béžová barva, s pologolfem, 36K8D201B
Tričko United Colors of Benetton dámské, fialová barva, s pologolfem, 36K8D201B
Tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, s pologolfem, 36K8D201B
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tričko United Colors of Benetton

Tričko z kolekce United Colors of Benetton. Model vyroben ze žebrovaného úpletu. Model z extrémně příjemného materiálu s vysokým obsahem lyocellu.
Dostupné velikosti jsou převedeny z italské tabulky velikostí od výrobce na standardní evropskou tabulku velikostí. Objednaná velikost se může lišit od té, která je uvedena na štítku (IT 38/XXS = EU XS). Pro jistotu se prosím seznamte s tabulkou velikostí.









- Lyocell TENCEL je hedvábná tkanina vyrobená z dřevěné celulózy. Tento materiál se vyrábí udržitelným výrobním procesem bez použití toxických látek.
- Střih regular.
- Model se stojáčkem.
- Délka: 62 cm.
- Šířka v podpaží: 39 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
36K8D201B
Barva
námořnická modř
Značka
United Colors of Benetton
ID produktu
9BYA-BUD01N_59X
Složení
95 % Lyocell, 5 % Elastan
Střih
Výstřih:
Polorolák, Stojáček
Střih:
Regular fit
Rozměry
Modelka na fotografii je 178 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.

Velikosti uvedené na štítcích se mohou lišit od objednaných velikostí v důsledku použitého převodního koeficientu – původní velikosti produktů této značky jsou velikosti výrobce. Pro jistotu se podívejte do tabulky velikostí.

Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem námořnické modré 3ECMD10C7
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton červená barva, 3GA2E16A2
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3BVXD4020
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton fialová barva, 3GA2E16A0
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
459 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořnické modré 339PD10BX
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8D4029
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské lněné námořnická modř 3TKEE1009
United Colors of Benetton tričko dámské lněné
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8D10BX
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 3Z12D101X
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3DCJD10B9
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3BVXD10BY
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton Tričko dámské s bavlnou námořnické modré
United Colors of Benetton Tričko dámské s bavlnou
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3MI5D10AY
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3LNSD109Z
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské s viskózou námořnické modré 3Z12D10C0
United Colors of Benetton tričko dámské s viskózou
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořnické modré 1C19D10G2
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton basic tričko dámské bavlněné námořnická modř 3096D10CP
United Colors of Benetton basic tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
Tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 3Z12D401G
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3Z12D101X
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
299 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton růžová barva, 3GA2E4230
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko s příměsí lnu United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 38O0D10A8
Tričko s příměsí lnu United Colors of Benetton
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořní modré 3T5BD10CA
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton dámské tričko námořnická modř 31NMD10C9
United Colors of Benetton dámské tričko
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8E16A2
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 30YSE16A0
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské se lnem námořnická modrá 1DC3D403T
United Colors of Benetton tričko dámské se lnem
Aktuální cena:
1279 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1349 Kč
Objevte produkty United Colors of Benetton
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořnické modré 339PD10BX
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské se lnem námořnická modrá 1DC3D403T
United Colors of Benetton tričko dámské se lnem
Aktuální cena:
1279 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořní modré 3T5BD10CA
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8D4029
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3DCJD10B9
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton červená barva, 3GA2E16A2
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
Tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 3Z12D401G
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem námořnické modré 3ECMD10C7
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3BVXD4020
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
459 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3LNSD109Z
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné námořnické modré 1C19D10G2
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 3Z12D101X
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3MI5D10AY
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko s příměsí lnu United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 38O0D10A8
Tričko s příměsí lnu United Colors of Benetton
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton basic tričko dámské bavlněné námořnická modř 3096D10CP
United Colors of Benetton basic tričko dámské bavlněné
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3BVXD10BY
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton tmavomodrá barva, 30YSE16A0
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem námořnická modř 3O4YD10CC
United Colors of Benetton tričko dámské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton dámské tričko námořnická modř 31NMD10C9
United Colors of Benetton dámské tričko
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton fialová barva, 3GA2E16A0
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva
Tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské s viskózou námořnické modré 3Z12D10C0
United Colors of Benetton tričko dámské s viskózou
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton růžová barva, 3GA2E4230
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8D10BX
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton tričko dámské lněné námořnická modř 3TKEE1009
United Colors of Benetton tričko dámské lněné
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko United Colors of Benetton dámské, tmavomodrá barva, 3GA8E16A2
Bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč