Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 3BL0C903L

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
255 Kč
Běžná cena: 299 Kč -14%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč -5%
Barva: tyrkysová
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné oranžové regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné modré regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné šedé regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné zelené regular waist
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tyrkysové kraťasy United Colors of Benetton – pohodlí a styl pro chlapce

Teplákové kraťasy United Colors of Benetton jsou všestranným kouskem oblečení, který zajišťuje pohodlí a volnost pohybu během různých aktivit. Vyrobeny z měkké bavlny, s elastickým pasem a módním potiskem, jsou skvělou volbou pro městské outfity a na volnočasové aktivity. Tento model kombinuje ležérní charakter s pohodlím při nošení, což z něj činí praktickou volbu pro každého chlapce.

Charakteristické rysy chlapeckých kraťasů United Colors of Benetton s regularním pasem

  • Teplákový střih zajišťuje volnost pohybu, což je důležité při hře a fyzické aktivitě
  • Střih regular fit umožňuje pohodlné nošení, aniž by omezoval pohyb dítěte
  • Standardní délka nohavic zajišťuje pohodlí a prodyšnost v teplých dnech
  • Elastický pas se stahovací šňůrkou umožňuje individuální přizpůsobení postavě chlapce
  • Měkká bavlněná pletenina zajišťuje prodyšnost a je jemná k dětské pokožce
  • Ležérní styl je vhodný k mnoha každodenním outfitům
  • Praktické boční a zadní kapsy umožňují uložení drobností
  • Potisk s logem United Colors of Benetton na hýždi dodává kraťasům charakter
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Pružnost materiálu
elastický materiál
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
3BL0C903L.G.season.PPY2
Barva
tyrkysová
Značka
United Colors of Benetton
Výrobce

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPY2-SZB08A_06X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Pas (výška):
pravidelný
Střih:
Regular fit
Rozměry
Šířka v pase:
35 cm
Výška pasu:
27 cm
Šířka v bocích:
46 cm
Měření uvedené pro výšku:
150 cm
Délka vnější nohavice:
45 cm
Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 39DJG901C
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 3BL0G900Q
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
-24%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral tyrkysová barva, nastavitelný pas, 621
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské lacláče Tartine et Chocolat zelená barva
Dětské lacláče Tartine et Chocolat
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Polo Ralph Lauren tyrkysová barva, nastavitelný pas, 323A12259001
Dětské bavlněné šortky Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
BOSS teplákové šortky dětské s bavlnou tyrkysové J52874
BOSS teplákové šortky dětské s bavlnou
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky BOSS tyrkysová barva, nastavitelný pas, J52930
Dětské bavlněné šortky BOSS
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy HUGO tyrkysová barva, nastavitelný pas, G00997
Dětské kraťasy HUGO
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kojenecké šortky Tartine et Chocolat tyrkysová barva
Kojenecké šortky Tartine et Chocolat
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-40%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Bobo Choses Lucky Fish tyrkysová barva, 125AC064
Dětské bavlněné šortky Bobo Choses Lucky Fish
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral tyrkysová barva, nastavitelný pas, 6219
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
-30%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Mayoral tyrkysová barva, nastavitelný pas, 1224
Dětské bavlněné šortky Mayoral
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 359 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy BOSS tyrkysová barva, nastavitelný pas, J52928
Dětské kraťasy BOSS
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Tartine et Chocolat tyrkysová barva
Dětské bavlněné šortky Tartine et Chocolat
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kraťasy Quiksilver ORIGINAL YTH nastavitelný pas
Kraťasy Quiksilver ORIGINAL YTH
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské šortky s přídavkem lnu Mayoral oranžová barva, nastavitelný pas, 1220
Dětské šortky s přídavkem lnu Mayoral
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Mayoral tmavomodrá barva, 6216
Dětské bavlněné šortky Mayoral
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy BOSS modrá barva, J53086
Dětské riflové kraťasy BOSS
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské šortky s příměsí lnu Mayoral šedá barva, 1240
Dětské šortky s příměsí lnu Mayoral
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 617 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky Emporio Armani zelená barva
Dětské bavlněné šortky Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-29%
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy Mayoral tmavomodrá barva, 237
Dětské riflové kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 579 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
Final Sale %!
Dětské bavlněné šortky Guess tmavomodrá barva, nastavitelný pas, L6GD02 KA6R4
Dětské bavlněné šortky Guess
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Polo Ralph Lauren bílá barva, nastavitelný pas, 323A12301001
Dětské kraťasy Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Coccodrillo šortky dětské bavlněné šedé high waist COLLECTION JEANS BOY
Coccodrillo šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 519 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
-40%
*-5 % s kódem: LST
Dětské lněné šortky Tartine et Chocolat béžová barva, CA22051
Dětské lněné šortky Tartine et Chocolat
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1089 Kč
-24%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral černá barva, nastavitelný pas, 621
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
-29%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral bílá barva, 207
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Reima Eloisin modrá barva, nastavitelný pas, 5200127A
Dětské kraťasy Reima Eloisin
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral béžová barva, 3209
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
-30%
*-5 % s kódem: LST
Dětské kraťasy Mayoral modrá barva, 204
Dětské kraťasy Mayoral
Aktuální cena:
359 Kč
Běžná cena: 519 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
Objevte produkty United Colors of Benetton
-12%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 3BL0G900Q
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné tyrkysové regular waist 39DJG901C
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-35%
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 324 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné modré regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
255 Kč
Běžná cena: 299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
-44%
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton šedá barva, nastavitelný pas, 4AD7G902Y
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
359 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné šedé regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné zelené regular waist 47RGC902U
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton modrá barva, nastavitelný pas, 43Z9C9042
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem bílé regular waist 43WBC904I
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
-52%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton tmavomodrá barva, nastavitelný pas, 4AC7C903O
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné oranžové 39DJC902N
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné zelené 39DJG901C
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné zelené 47RGG901Y
United Colors of Benetton cargo šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
-38%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton modrá barva, nastavitelný pas, 47RGG901Y
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
169 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 274 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton šortky dětské s bavlnou námořnické modré regular waist 44LGG903M
United Colors of Benetton šortky dětské s bavlnou
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
-39%
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton černá barva, nastavitelný pas, 4EQYCE04H
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
229 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 379 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton cargo šortky dětské džínové modré regular waist 4KEHC9052
United Colors of Benetton cargo šortky dětské džínové
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton modrá barva, 4KEHC9041
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
389 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton tmavomodrá barva, nastavitelný pas, 4AC7G902O
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné oranžové regular waist 3BL0G900Q
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-15 % s kódem: LST
United Colors of Benetton šortky dětské džínové modré regular waist 4DHJC9047
United Colors of Benetton šortky dětské džínové
549 Kč
-39%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton hnědá barva, nastavitelný pas, 4ZZSC9044
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
229 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 379 Kč
-33%
*-5 % s kódem: LST
Kojenecké džínové šortky United Colors of Benetton modrá barva, nastavitelný pas, 44LGG9032
Kojenecké džínové šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem béžové 40G8C904J
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné oranžové 3BL0G900Q
United Colors of Benetton teplákové šortky dětské bavlněné
Aktuální cena:
205 Kč
Běžná cena: 249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 219 Kč
-40%
*-5 % s kódem: LST
Dětské plátěné šortky United Colors of Benetton hnědá barva, nastavitelný pas, 43WBG901G
Dětské plátěné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton modrá barva, 4KEHC9041
Dětské riflové kraťasy United Colors of Benetton
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-46%
*-5 % s kódem: LST
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton zelená barva, 34LPA900I
Dětské bavlněné šortky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 409 Kč
-17%
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem modré regular waist 40G8C904J
United Colors of Benetton šortky dětské se lnem
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč