Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Pedro del Hierro

Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro dámská, šedá barva, 5502018

-50%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč -50%
Barva: šedá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro

Vesta z kolekce Pedro del Hierro. Model vyroben ze vzorované pleteniny. Díky obsahu polyesteru je materiál odolnější proti mačkání.
- Volný střih pro plnou svobodu pohybu.
- Klasický, kulatý výstřih.
- Elastický úplet střední tloušťky.
- Délka: 62 cm.
- Šířka v podpaží: 56 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
5502018
Barva
šedá
Značka
Pedro del Hierro
ID produktu
9BYA-SWD152_90X
Složení
66 % Polyester, 24 % Akryl, 7 % Vlna, 3 % Elastan
Střih
Výstřih:
kulatý
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-10%
*-5 % s kódem: LST
Svetr z vlněné směsi Moschino Jeans dámský, šedá barva, hřejivý, 0903.8202
Svetr z vlněné směsi Moschino Jeans
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Vlněný svetr United Colors of Benetton dámský, šedá barva, 1002D401Y
Vlněný svetr United Colors of Benetton
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr BOSS Flanola šedá barva, s golfem, 50547882
Vlněný svetr BOSS Flanola
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr z vlněné směsi Pepe Jeans dámský, šedá barva, PL7000035
Svetr z vlněné směsi Pepe Jeans
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Marella Emme by Marella šedá barva, 2525366032200
Svetr s příměsí vlny Marella Emme by Marella
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Svetr z merino vlny Answear.LAB dámský, šedá barva
Svetr z merino vlny Answear.LAB
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-20%
Vesta Medicine dámská, šedá barva
Vesta Medicine
Aktuální cena:
689 Kč
Běžná cena: 1449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-10 % s kódem: LST
Svetr Twinset dámský, šedá barva, 261LL3MAA
Svetr Twinset
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr Calvin Klein Jeans dámský, šedá barva, s golfem, LV047D350G
Svetr Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Vesta s přídavkem vlny Marella šedá barva, 2523366382200
Vesta s přídavkem vlny Marella
Aktuální cena:
2439 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Svetr z vlněné směsi 2NDDAY 2ND Lance TT - Soft Wool Blen dámský, šedá barva, lehký, 2000340408
Svetr z vlněné směsi 2NDDAY 2ND Lance TT - Soft Wool Blen
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Marc O'Polo šedá barva, s golfem, 509608560193
Svetr s příměsí vlny Marc O'Polo
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr Forte Forte dámský, šedá barva, hřejivý, 13337_my knit
Vlněný svetr Forte Forte
Aktuální cena:
6399 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr MAX&Co. dámský, šedá barva, 2526366024200
Vlněný svetr MAX&Co.
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Vesta s přídavkem vlny United Colors of Benetton šedá barva, 126WD4033
Vesta s přídavkem vlny United Colors of Benetton
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-17%
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Twinset šedá barva, 252TT3072
Svetr s příměsí vlny Twinset
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 6899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Answear.LAB svetr dámský s příměsí vlny šedý
Answear.LAB svetr dámský s příměsí vlny
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-32%
*-10 % s kódem: LST
Muuv svetr dámský vlněný RARE šedý
Muuv svetr dámský vlněný RARE
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Calvin Klein šedá barva, LV044A305G
Svetr s příměsí vlny Calvin Klein
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Answear.LAB svetr dámský z merino vlny šedý
Answear.LAB svetr dámský z merino vlny
2099 Kč
-22%
*-5 % s kódem: LST
Sisley svetr dámský s viskózou šedý 1TJ1L107N
Sisley svetr dámský s viskózou
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny United Colors of Benetton šedá barva, 11CZE10ER
Svetr s příměsí vlny United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1089 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr Dkny dámský, béžová barva, DJ4R0407
Svetr Dkny
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr Twinset dámský, šedá barva, s golfem, 252TT3101
Vlněný svetr Twinset
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Marc O'Polo dámský, šedá barva, s pologolfem, 511605960419
Bavlněný svetr Marc O'Polo
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Svetr z merino vlny se šálou Answear.LAB dámský, šedá barva
Svetr z merino vlny se šálou Answear.LAB
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Svetr z vlněné směsi United Colors of Benetton dámský, šedá barva, 1035D1P17
Svetr z vlněné směsi United Colors of Benetton
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr Luisa Spagnoli dámský, šedá barva, 100222
Vlněný svetr Luisa Spagnoli
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 9990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9990 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny BOSS Orange C Fondyssa šedá barva, 50550464
Svetr s příměsí vlny BOSS Orange C Fondyssa
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Objevte produkty Pedro del Hierro
*-5 % s kódem: LST
Vesta s přídavkem vlny Pedro del Hierro oranžová barva, 5502016
Vesta s přídavkem vlny Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Pedro del Hierro dámský, béžová barva, 3512895
Bavlněný svetr Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro dámská, bílá barva, s pologolfem, 5502017
Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro dámská, hnědá barva, 4962459
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr Pedro del Hierro dámský, černá barva, 3513301
Svetr Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro vínová barva, s pologolfem, 5509062
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro modrá barva, s golfem, 5508905
Vesta s příměsí vlny Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1489 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro béžová barva, 5509061
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro béžová barva, 5508902
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro dámská, béžová barva, 4962459
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr z vlněné směsi Pedro del Hierro dámský, růžová barva, 3512923
Svetr z vlněné směsi Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný kardigan Pedro del Hierro dámský, béžová barva, 3519547
Bavlněný kardigan Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-10 % s kódem: LST
Pedro del Hierro kardigan dámský bavlněný béžový 3513303
Pedro del Hierro kardigan dámský bavlněný
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kardigan Pedro del Hierro dámský, béžová barva, hřejivý, 3519549
Kardigan Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Kardigan Pedro del Hierro dámský, bílá barva, 3519550
Kardigan Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2089 Kč
*-10 % s kódem: LST
Pedro del Hierro kardigan dámský bavlněný námořní modrý 3513303
Pedro del Hierro kardigan dámský bavlněný
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kardigan Pedro del Hierro dámský, černá barva, 3513304
Kardigan Pedro del Hierro
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Bavlněná vesta Pedro del Hierro dámská, béžová barva, 5503019
Bavlněná vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta Pedro del Hierro dámská, modrá barva, 5502015
Vesta Pedro del Hierro
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč