Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld

Vlněná šála Karl Lagerfeld béžová barva

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 4899 Kč -67%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč -5%
Barva: béžová
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Vlněná šála Karl Lagerfeld

Šála z kolekce Karl Lagerfeld. Model vyroben z hladké pleteniny. Extrémně pohodlný materiál vyrobený z přírodních vláken.
- Pletenina střední tloušťky.
- Elastický materiál.
- Model s ozdobnými třásněmi.
- Rozměry sály: 20 cm x 175 cm.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
236W3310
Barva
béžová
Značka
Karl Lagerfeld
ID produktu
9BYX-SAD0BF_08X
Složení
100 % Vlna
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON béžová barva, A4W33051
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld IKON dámská, béžová barva, hladká, A4W33119
Šála Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
1619 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3249 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámský, béžová barva, A4W33029
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG béžový B3W33042
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG
2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Morgan šál dámský béžový 5LILI
Morgan šál dámský
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Tous dámská, béžová barva, vzorovaná, 2002357901
Šála Tous
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Vlněná šála Polo Ralph Lauren dámská, béžová barva, s aplikací, 455981434
Vlněná šála Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Tommy Jeans béžová barva, AW0AW16790
Šála Tommy Jeans
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Liu Jo šála dámská béžová 2F6033 T0300
Liu Jo šála dámská
1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Morgan dámský, béžová barva, s aplikací, 5ESEQUI
Šátek z vlněné směsi Morgan
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Guess LEXIE dámský, béžová barva, W5BZ19 Z3580
Šátek z vlněné směsi Guess LEXIE
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-25%
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábná šála Furla dámská, béžová barva, hladká, WT00094.BX3859.PNN004401
Hedvábná šála Furla
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábná šála Moschino dámská, béžová barva, hladká, M2920 30556
Hedvábná šála Moschino
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Roxy béžová barva
Šála Roxy
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Vlněná šála Weekend Max Mara BARDIES dámská, béžová barva, hladká, 2525746035600
Vlněná šála Weekend Max Mara BARDIES
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněný šátek Calvin Klein béžová barva, vzorovaný, K60K612879
Bavlněný šátek Calvin Klein
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
Šátek z vlněné směsi Tous TEXTIL béžová barva, hladký, 2002203301
Šátek z vlněné směsi Tous TEXTIL
2199 Kč
HUGO šál dámský Rinih_70*180 béžový 50566679
HUGO šál dámský Rinih_70*180
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB šála dámská s příměsí kašmíru béžová
Answear.LAB šála dámská s příměsí kašmíru
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Calvin Klein dámská, béžová barva, vzorovaná, LV04F8074G
Šála Calvin Klein
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Patrizia Pepe dámský, béžová barva, 8F0067 K287
Šátek z vlněné směsi Patrizia Pepe
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Twinset šál dámský béžový 261TO5130
Twinset šál dámský
2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi BOSS béžová barva, vzorovaný
Šátek z vlněné směsi BOSS
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Superdry béžová barva, hladký, W9310079A-9VI
Šátek z vlněné směsi Superdry
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vlněná šála Ruslan Baginskiy dámská, béžová barva, s aplikací, SKR035/036-MW-FL-CD24
Vlněná šála Ruslan Baginskiy
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joop! Malý dámský šátek béžový 30101653
Joop! Malý dámský šátek
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Bomboogie dámská, béžová barva, hladká, WW6216TFSB5
Šála Bomboogie
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-34%
Summer Sale až -50 %!
Šála Medicine dámská, béžová barva, melanžová
Šála Medicine
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 503 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein šál dámský s příměsí lnu béžový LV04F9021G
Calvin Klein šál dámský s příměsí lnu
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
BOSS šátek dámský vlněný Reneva bílý 50562635
BOSS šátek dámský vlněný Reneva
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
Objevte produkty Karl Lagerfeld
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG béžový B3W33042
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG
2699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld IKON dámská, béžová barva, hladká, A4W33119
Šála Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
1619 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3249 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON béžová barva, A4W33051
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámský, béžová barva, A4W33029
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON černá barva, A4W33051
Šála s přídavkem vlny Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámská, černá barva, hladká, A4W33027
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld šedá barva, melanžový, 246W3306
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámská, černá barva, A3W33144
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámská, šedá barva, A3W33047
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld černá barva, 246W3305
Šála Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld černá barva, s aplikací, 246W3307
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG černý B3W33042
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí vlny K/RSG
2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámská, černá barva, A3W33047
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámská, šedá barva, A3W33144
Šála Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Šála ze směsi hedvábí Karl Lagerfeld černá barva, A2W33008
Šála ze směsi hedvábí Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL dámský, šedá barva, A4W33029
Šátek z vlněné směsi Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Šála Karl Lagerfeld IKON dámská, černá barva, hladká, A4W33119
Šála Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí hedvábí IKON béžový B2W33070
Karl Lagerfeld šátek dámský s příměsí hedvábí IKON
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld dámské K/AUTOGRAPH černé B3W33092
Karl Lagerfeld dámské K/AUTOGRAPH
2699 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld malý šátek dámský hedvábný IKON černý B3W33037
Karl Lagerfeld malý šátek dámský hedvábný IKON
2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Šátek s příměsí hedvábí Karl Lagerfeld K/MONOGRAM černá barva, B1W33026
Šátek s příměsí hedvábí Karl Lagerfeld K/MONOGRAM
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-25%
*-5 % s kódem: SUN
Šátek s hedvábím Karl Lagerfeld K/SKETCH dámský, černá barva, A4W33116
Šátek s hedvábím Karl Lagerfeld K/SKETCH
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Šátek s příměsí hedvábí Karl Lagerfeld IKON VALENTINE černá barva, B1W33106
Šátek s příměsí hedvábí Karl Lagerfeld IKON VALENTINE
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld malý dámský hedvábný šátek K/SIGNATURE bílý B2W33050
Karl Lagerfeld malý dámský hedvábný šátek K/SIGNATURE
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld K/SIGNATURE dámský, hnědá barva, B1W33024
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld IKON dámský, černá barva, B1W33034
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld IKON
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld K/SIGNATURE dámský, černá barva, B1W33023
Hedvábný šátek Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld Šátek dámský s příměsí hedvábí černý B3W33021
Karl Lagerfeld Šátek dámský s příměsí hedvábí
2699 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld malý šátek dámský hedvábný černý B3W33091
Karl Lagerfeld malý šátek dámský hedvábný
2699 Kč
Šála s příměsí kašmíru Karl Lagerfeld
2499 Kč