Vrácení zboží

VRÁCENÍ? JE TO JEDNODUCHÉ:

Máte právo vrátit koupený výrobek během 30 dní ode dne obdržení zásilky.

Nemusíte ani uvádět důvod vrácení, i když budeme vděční za takovou informaci - využijeme jí při přípravě nabídky a vylepšování fungování obchodu.

KROK ZA KROKEM - JAK VRÁTIT ZBOŽÍ?

Závisle na hodnotě Vaší objednávky můžete využít jedné ze dvou možností vrácení:

1. BEZPLATNÉ VRÁCENÍ PŘES ZÁSILKOVNU

• Pokud jste udělali objednávku jako zaregistrovaný uživatel a hodnota zboží přesahuje 1000 Kč, můžete zboží vrátit bezplatně v pobočkách ZÁSILKOVNY.

• V balíku s objednávkou naleznete adresní štítek zásilkový s označením Packeta.com na vrácení zboží.

• Neregistrujte vrácení dodatečně na účtu.

• Vyplňte formulář na vrácení nebo přiložte jakékoliv jiné jednoznačné odstoupení od smlouvy.

• Zboží zabalte společně s formulářem a na balík nalepte adresní štítek s označením Packeta.com.

• Balík se zbožím, které chcete vrátit, zaneste do libovolné pobočky ZÁSILKOVNY. Jejich seznam najdete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Pamatujte:

* Vytiskněte a vyplňte formulář pro vrácení zboží. Pokud nemáte možnost vytisknout formulář pro vrácení, vyplňte formulář přiložený k objednávce. Můžete také vyplnit a poslat Formulář odstoupení od smlouvy nebo jakékoliv jiné jednoznačné prohlášení o odstoupení od smlouvy i elektronicky na emailovou adresu obchod@answear.cz.

* Vrácení platby trvá 5-14 dní v souladu s platnými právními předpisy.

2. BEZPLATNÉ VRÁCENÍ:

Přesahuje-li hodnota zboží v objednávce, kterou chcete vrátit v celku nebo v části, HODNOTU 1000 KČ a Vy jste provedli objednávku jako PŘIHLÁŠENÝ uživatel, můžete využít bezplatného vrácení. Pro zahájení procedury bezplatného vrácení se přihlaste na svůj účet na ANSWEAR.cz a vejděte do záložky Vrácení. Následně postupujte podle návodu.

Zákazník je odpovědný za ztrátu hodnoty vráceného zboží v souladu s platnými právními předpisy. 

Můžete pokaždé vrátit několik objednávek, které splňují podmínky bezplatného vrácení (pokud jejich hodnota přesahovala 1000 Kč a neuplynulo 30 dní od data jejich dodání). V záložce Vrácení bude dostupný úplný seznam objednávek, které splňují podmínky pro bezplatné vrácení skrze DPD společnost. (Při vrácení skrze DPD nemusíte na balík nic lepit. O vše se postará kurýr.)

Zboží můžete pohodlně a zdarma vrátit s pomocí našeho ochotného personálu na odběrném místě v cetru Prahy na adrese Myšák Gallery, Vodičkova 710/31, 110 00

PAMATUJTE:

Vytiskněte a vyplňte formulář vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, vyplňte formulář, který jste obdrželi spolu s objednaným zboží. Rovnež můžete vyplnit a odeslat formulář odstoupení od smlouvy nebo vlastnoručně napsané prohlášení odstoupení od smlouvy.

Zákazník je odpovědný za ztrátu hodnoty vráceného zboží v souladu s platnými právními předpisy. 

V případě, že jste za objednávku zaplatili hotově na dobírku a na formuláři pro vrácení jste uvedli Váš bankovní účet, bude Vám hodnota objednávky vrácena na uvedený bankovní účet. V případě, že jste na formuláři neuvedli číslo bankovního účtu, bude Vám hodnota objednávky vrácena stejným způsobem, jaký jste použili při objednání zboží. Vrácení bude provedeno ve lhůtě od 5 do 14 dnů podle platných zákonných ustanovení. 

3. ODESLÁNÍ NA VLASTNÍ NÁKLADY:

Nepřesahovala-li hodnota Vaší OBJEDNÁVKY 1000 KČ anebo jste nakupovali jako nepřihlášený ZÁKAZNÍK, můžete vrátit zboží tradičním způsobem a odeslat zásilku na vlastní náklady - s použitím "Dokumentu vrácení" přiloženého k zásilce. 

Vytiskněte a vyplňte formulář vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, vyplňte formulář, který jste obdrželi spolu s objednaným zboží. Rovnež můžete vyplnit a odeslat formulář odstoupení od smlouvy nebo vlastnoručně napsané prohlášení odstoupení od smlouvy.

Zákazník je odpovědný za ztrátu hodnoty vráceného zboží v souladu s platnými právními předpisy. Budeme vděční, bude-li v originálním balení od výrobce.

Zboží odešlete na adresu:

 ANSWEAR.CZ, DPD CZ, S. R. O.

 ORLOVSKÁ 162/803

 713 00  OSTRAVA-HEŘMANICE

 S POZNÁMKOU "ANSWEAR.CZ - VRÁCENÍ"

 

PAMATUJTE:

Vytiskněte a vyplňte formulář vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, vyplňte formulář, který jste obdrželi spolu s objednaným zbožím.

Rovnež můžete vyplnit formulář odstoupení od smlouvy nebo vlastnoručně napsané jednoznačné prohlášení odstoupení od smlouvy a odeslat ho elektronickou formou na e-mail obchod@answear.cz.

V případě, že jste za objednávku zaplatili hotově na dobírku a na formuláři pro vrácení jste uvedli Váš bankovní účet, bude Vám hodnota objednávky vrácena na uvedený bankovní účet. V případě, že jste na formuláři neuvedli číslo bankovního účtu, bude Vám hodnota objednávky vrácena stejným způsobem, jaký jste použili při objednání zboží. Hodnota objednávky Vám bude vrácena ve lhůtě od 5 do 14 dnů, dle platných ustanovení. 

Na náklady odeslání zboží k nám se vrácení nevztahuje.

Neposílejte nám zásilky na dobírku - nemáme technickou možnost převzít takovou zásilku.

K zajištění bezpečného a rychlého doručení zásilky doporučujeme její odeslání kurýrskou službou anebo poštovní cestou doporučeně nebo s potvrzením odeslání zásilky.

 

SOUBORY KE STAŽENÍ:

Formulář vrácení tovaru pdf.