• Pohlaví
  • muži
 • Color
  • černá
 • Brand
  • Nike
  • Nike Sportswear
 • Price
  • do 1000
  • powyżej 1000

Tašky Nike

Tašky Nike – do tělocvičny i na výlet

Sportovní styl se triumfálně vrací na přehlídková mola a městské ulice. Představivost slavných návrhářů zachytila výtvory, které byly dříve vyhrazeny pro milovníky běhání a turistiky. Mikiny, široké a pohodlné kalhoty, prošívané vesty a bundy se staly dominantní v kolekcích oblíbených značek. Sportovní tašky Nike se hodí nejen ke sportovním outfitům do tělocvičny nebo na výlet. Vejdou se do nich všechny potřebné věci a doplňky. Sportovní vzhled je trendy po mnoho let a jen tak z módy nevyjde.

Sportovní taška Nike – využijete ji každý den

Vyberte si menší modely, které se hodí na denní nošení. Můžete je nosit každý den, protože dnes jsou velmi módním prvkem ležérního stylingu: na procházku městem, na nákupy s přáteli a když chodíte s kamarádem na hodiny fitness. Sportovní taška Nike je vhodnou součástí vaší sportovní image. Perfektním doplňkem k této tašce budou tenisky se silnou podrážkou nebo na klínku. Vybrat si vhodnou sportovní tašku není složité. Je důležité vědět na co ji budete používat a jak často. Vhodně zvolené modely neztratí nic na své univerzálnosti.

Nike taška přes rameno – velmi snadno se nosí

Pokud trénujete systematicky po celý rok, určitě jste do haly v lijáku nebo sněhové bouři vběhli nejednou. Materiál vaší tašky by proto měl být vodotěsný. Na trhu dominují nylonové nebo polyesterové modely - oba materiály poskytují základní ochranu před vlhkostí. Nike taška přes rameno se velmi pohodlně nosí a splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Hlavní přihrádka tašky pojme největší předměty, proto ji otevřete co nejširší. Zip ve tvaru písmene U vám výrazně usnadní balení a vyprázdnění tašky.

Cestovní taška Nike – vyberte si tu pravou

Pohodlné používání je jednou z nejdůležitějších vlastností cestovní tašky. Často balíme spoustu věcí, takže taška samotná by měla být relativně lehká a mít tvar, který se pohodlně nosí. Díky tomu bude cestování mnohem jednodušší. Nezapomeňte, že při cestování je často nutné změnit dopravní prostředek a vzít s sebou tašku. Dobrá cestovní taška Nike umožní pohodlné nošení v ruce i na rameni díky popruhům, které jsou součástí tašky.

Nike taška do školy – praktická a stylová

Vhodná Nike taška do školy je prostorná a sbalitelná. Umožňuje také udržovat přenášené věci ve správném pořadí. Taška musí obsahovat menší kapsy a přihrádky, které vám umožní uložit osobní věci a psací potřeby. Díky vhodným přihrádkám při otevření tašky vždy budete vědět, kde co je. Pak už nemůže být řeč o chaosu v tašce a poztrácených věcech. To je velmi důležité, zejména v případě cesty do školy, kdy chceme aby mělo dítě vše přehledně uloženo. Nike taška do školy se stane nedílnou součástí vybavení pro vašeho školáka.

Taška Nike – módní a funkční doplněk

Cestovní taška Nike je pohodlná, funkční a bezpečná. To však neznamená, že nemůže mít estetickou hodnotu. Správně vybraný model může doplnit váš styl. Vyplatí se vybrat tašku, která vám sedí a zdůrazňuje vaši osobnost. Měli byste také pamatovat na to, že tašky, které vynikají svým vzhledem, jsou charakteristické a umožňují vám je rychleji vyhledat mezi ostatními zavazadly, například na letišti. Taška Nike to je klasické řešení na cesty, sport i volný čas.