Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
4.2

Answear.LAB sukně s rozparkem koženáburgundská hladká

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4599 Kč -52%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč -8%
Barva: burgundské
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená béžová hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená burgundská hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená černá hladká
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Burgundská midi sukně Answear.LAB – sofistikovaný styl a pohodlí z přírodní kůže

Speciální kolekce Unscripted představuje jarní siluety a ušlechtilé látky ve dvou výrazných estetických kódech. První je založen na jemnosti a plynulých organických liniích. Druhý tvoří ostré úhly a grafické formy, které vytvářejí výrazné, geometrické proporce. Unscripted kombinuje ženskost se silnou strukturou a vytváří kolekci s moderním, sochařským charakterem.

Tužková sukně Answear.LAB – proč byste ji měla mít ve svém šatníku?

  • Tužkový střih s rozparkem zvýrazňuje postavu a umožňuje volný pohyb
  • Univerzální, elegantní styl se hodí do kanceláře, na obchodní schůzky i na večerní příležitosti
  • Midi délka umožňuje elegantní zakrytí kolen při zachování volnosti pohybu
  • Vyrobena z přírodní kůže, což jí dodává luxusní a odolný charakter
  • Přiléhavý střih s vysokým pasem krásně modeluje pas a zdůrazňuje ženské křivky
  • Hladký vzor usnadňuje kombinování s jinými kousky šatníku a vytváří ucelené outfity
  • Kompletní podšívka zvyšuje komfort nošení a zajišťuje lepší splývavost sukně na těle
  • Praktické boční vsuvné kapsy umožňují uložení drobných nezbytností
Vlastnosti výrobku
Délka střihu
midi
Údaje o výrobku
Kód výrobce
SORA
Barva
burgundské
Značka
Answear.LAB
Výrobce

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
B9YA-SDD020_83X
Materiál
Celý produkt:
100% Pravá kůže
Střih
Střih modelu:
rovný
Rozměry
Délka:
69 cm
Šířka v bocích:
49,5 cm
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, maxi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
-35%
Summer Sale až -50 %!
Sukně Medicine vínová barva, midi
Sukně Medicine
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Patrizia Pepe sukně s rozparkem burgundská hladká 8G0491 J326
Patrizia Pepe sukně s rozparkem
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 9199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Hedvábná sukně ZADIG&VOLTAIRE vínová barva, mini, WWSK01620
Hedvábná sukně ZADIG&VOLTAIRE
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 9990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Victoria Beckham sukně kožená burgundská hladká 1326LSK007327A
Victoria Beckham sukně kožená
43990 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Twinset fialová barva, maxi, áčková, 252TP2642
Sukně Twinset
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Marc O'Polo hnědá barva, mini, 511096820113
Sukně Marc O'Polo
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně MAX&Co. červená barva, maxi, 2426106034200
Sukně MAX&Co.
Aktuální cena:
2439 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
Joseph Ribkoff pouzdrová sukně burgundská hladká 163083F26
Joseph Ribkoff pouzdrová sukně
3699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně The Ragged Priest vínová barva, midi, áčková, RPHL251051WV
Sukně The Ragged Priest
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sportovní sukně Dynafit Speed Insulation vínová barva, mini, 08.0000071792
Sportovní sukně Dynafit Speed Insulation
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-39%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton sukně bavlněná burgundská 4Z0SD005M
United Colors of Benetton sukně bavlněná
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Weekend Max Mara sukně FORMICA hladká 2615101072600
Weekend Max Mara sukně FORMICA
6099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Pedro del Hierro sukně s viskózou burgundská hladká 7593177
Pedro del Hierro sukně s viskózou
3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Velurová sukně MAX&Co. vínová barva, maxi, 2426776015200
Velurová sukně MAX&Co.
Aktuální cena:
1689 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Marciano by Guess AMELIA vínová barva, mini, 5RGD01 5852Z
Sukně Marciano by Guess AMELIA
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Gestuz sukně GZpilova burgundská pruhovaná 10911230
Gestuz sukně GZpilova
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sukně burgundská hladká WW0WW48538
Tommy Hilfiger sukně
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3290 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně AERON vínová barva, maxi, áčková, SK236535
Sukně AERON
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Herskind Evans vínová barva, mini, áčková, 5391149
Sukně Herskind Evans
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 8499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Kožená sukně Weekend Max Mara ONCIA vínová barva, mini, 2615401011600
Kožená sukně Weekend Max Mara ONCIA
11299 Kč
-40%
Medicine sukně burgundská
Medicine sukně
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 749 Kč
Objevte produkty Answear.LAB
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená burgundská hladká
Answear.LAB sukně s rozparkem kožená
4599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB vínová barva, maxi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
Answear.LAB sukně džínová béžová s vybledlým efektem
Answear.LAB sukně džínová
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB béžová barva, mini, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sukně s příměsí lnu oranžová květinová
Answear.LAB sukně s příměsí lnu
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Džínová sukně Answear.LAB béžová barva, midi
Džínová sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB šedá barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Džínová sukně Answear.LAB maxi, áčková
Džínová sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB žlutá barva, mini
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB šedá barva, maxi
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB béžová barva, midi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kašmírová sukně Answear.LAB hnědá barva, midi, áčková
Kašmírová sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB šedá barva, maxi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB hnědá barva, mini, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožená sukně Answear.LAB červená barva, mini
Kožená sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
1939 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB zlatá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB černá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB šedá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB hnědá barva, maxi, áčková
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB růžová barva, mini
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB stříbrná barva, midi, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Džínová sukně Answear.LAB midi
Džínová sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč