Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Pepe Jeans

Džínová bunda Pepe Jeans modrá barva, zimní, PM4027165

-10%*-10 % s kódem: LST
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4799 Kč -45%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč -10%
Barva: námořnická modř
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-10 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -15 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Džínová bunda Pepe Jeans

Bunda z kolekce Pepe Jeans. Zateplený model, vyroben ze dvou různých materiálů. Prošívaný model se syntetickou izolací, která poskytne dodatečné pohodlí v chladnějších teplotách.
- Model z řady Pepe Future, která zahrnuje produkty vyrobené v udržitelném výrobním procesu.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Další vrstva materiálu ve formě podšívky.
- Zvýšený límec poskytuje dodatečnou ochranu před chladem.
- Dlouhé rukávy zakončené pohodlným elastickým lemem.
- Spodní okraj je zakončen stahovacími šňůrkami se stopkami, které díky nastavitelnému lemu zvyšují izolaci před chladem.
- Dvě zasouvací a zaklapávací boční kapsy.
- Vnitřek je podšitý měkkým fleecem, který zvyšuje ochranu před chladem.
- Další vnitřní kapsa umožňuje bezpečné uložení drobných předmětů.
- Díky pohodlnému zapínání na patentky se snadno nasazuje a sundává.
- Délka rukávu: 68 cm.
- Délka: 70 cm.
- Šířka v podpaží: 64 cm.
- Šířka v ramenou: 50 cm.
- Rozměry pro velikost: M.
Vlastnosti výrobku
Výplň
syntetická
Kapuce
Žádná kapuce
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Údaje o výrobku
Kód výrobce
PM4027165
Barva
námořnická modř
Značka
Pepe Jeans
Výrobce

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID produktu
9BYA-KUM0LJ_59A
Složení
Hlavní materiál: 100 % Bavlna
Podšívka: 100 % Polyester
Výplň: 100 % Polyester
Střih
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 189 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans BINGHAM GDG pánská, tmavomodrá barva, přechodná, PM402957
Džínová bunda Pepe Jeans BINGHAM GDG
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans tmavomodrá barva, přechodná, PM4027171
Bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová bunda Pepe Jeans tmavomodrá barva, přechodná, PM4027185
Manšestrová bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOGAN tmavomodrá barva, oversize, PM403023
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOGAN
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-48%
*-5 % s kódem: LST
Vlněná košilová bunda Pepe Jeans MARRINGTON tmavomodrá barva, PM403055
Vlněná košilová bunda Pepe Jeans MARRINGTON
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-15%
*-10 % s kódem: LST
Vlněná bomber bunda Gant tmavomodrá barva, přechodná, 7006490
Vlněná bomber bunda Gant
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 10299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bunda Napapijri BIOIS tmavomodrá barva, přechodná, NP0A88TN1761
Bunda Napapijri BIOIS
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-31%
Bunda Medicine pánská, tmavomodrá barva
Bunda Medicine
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2319 Kč
-18%
Bunda Medicine pánská, tmavomodrá barva
Bunda Medicine
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2319 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans tmavomodrá barva, přechodná, oversize, DM0DM21243
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-50%
Péřová bunda adidas Originals Down Regen Adic pánská, tmavomodrá barva, zimní, oversize, IW3451
Péřová bunda adidas Originals Down Regen Adic
Aktuální cena:
2739 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein Jeans prošívaná bunda pánská námořnická modř LV04RG506G
Calvin Klein Jeans prošívaná bunda pánská
4489 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Oboustranná bunda Colmar pánská, zelená barva, přechodná
Oboustranná bunda Colmar
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bunda Bally tmavomodrá barva, přechodná, oversize, MOU0BN
Bunda Bally
Aktuální cena:
14999 Kč
Běžná cena: 26990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 15990 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Tommy Jeans tmavomodrá barva, přechodná, oversize, DM0DM22419
Džínová bunda Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-25 % s kódem: LST
Les Deux přechodová bunda pánská bavlněná námořnická modrá 1001841
Les Deux přechodová bunda pánská bavlněná
4899 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Péřová bunda Armani Exchange tmavomodrá barva, zimní, XM001575 AF16927
Péřová bunda Armani Exchange
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, přechodná, MW0MW42563
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Levi's RELAXED FIT tmavomodrá barva, přechodná, A5782-0083
Džínová bunda Levi's RELAXED FIT
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Hollister Co. pánská, tmavomodrá barva, zimní, KI332-4106
Bunda Hollister Co.
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Péřová bunda Armani Exchange černá barva, přechodná, XM001577 AF16927
Péřová bunda Armani Exchange
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Vlněná bomber bunda IRO tmavomodrá barva, přechodná, oversize, MP137DARREN
Vlněná bomber bunda IRO
Aktuální cena:
5899 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
-10%
Bunda Paul Smith tmavomodrá barva, přechodná, M1R-017X-P02382
Bunda Paul Smith
Aktuální cena:
8099 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9089 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bunda Didriksons ALVIN pánská, tmavomodrá barva, přechodná, 505537
Bunda Didriksons ALVIN
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Levi's Levi's Skateboarding pánská, tmavomodrá barva, přechodná, A5732
Džínová bunda Levi's Levi's Skateboarding
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, zimní, MW0MW40637
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 8289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda United Colors of Benetton tmavomodrá barva, přechodná, 25R1UN069
Bunda United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
BOSS krátká bunda pánská C-Levaio námořnická modř 50565508
BOSS krátká bunda pánská C-Levaio
7499 Kč
Drôle de Monsieur přechodová bunda D Mirror námořnická modř L-JT286-PL168
Drôle de Monsieur přechodová bunda D Mirror
8599 Kč
Bunda Fjallraven Expedition Lätt tmavomodrá barva, přechodná, F86119
Bunda Fjallraven Expedition Lätt
6699 Kč
Objevte produkty Pepe Jeans
-13%
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová bunda Pepe Jeans tmavomodrá barva, přechodná, PM4027185
Manšestrová bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans tmavomodrá barva, přechodná, PM4027171
Bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans BINGHAM GDG pánská, tmavomodrá barva, přechodná, PM402957
Džínová bunda Pepe Jeans BINGHAM GDG
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOGAN tmavomodrá barva, oversize, PM403023
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOGAN
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-48%
*-5 % s kódem: LST
Vlněná košilová bunda Pepe Jeans MARRINGTON tmavomodrá barva, PM403055
Vlněná košilová bunda Pepe Jeans MARRINGTON
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Košilová bunda Pepe Jeans LILO béžová barva, PM308288
Košilová bunda Pepe Jeans LILO
Aktuální cena:
1889 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans černá barva, zimní, PM4027179
Bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans EMMETT FADEOUT modrá barva, přechodná, PM403101
Džínová bunda Pepe Jeans EMMETT FADEOUT
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans YOUNG WORK pánská, přechodná, PM402884
Džínová bunda Pepe Jeans YOUNG WORK
Aktuální cena:
1889 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans PINNERS CLRD pánská, růžová barva, přechodná, PM402958
Džínová bunda Pepe Jeans PINNERS CLRD
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans MALABAR pánská, černá barva, přechodná, PM403061
Bunda Pepe Jeans MALABAR
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOD PM402990
Bavlněná bunda Pepe Jeans TOD
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans černá barva, přechodná, oversize, PM40271609S0
Džínová bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-16%
*-10 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans EMMETT AZURE pánská, modrá barva, přechodná, oversize, PM403072
Džínová bunda Pepe Jeans EMMETT AZURE
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans STEEVE pánská, béžová barva, přechodná, PM308810
Bunda Pepe Jeans STEEVE
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1789 Kč
*-10 % s kódem: LST
Manšestrová bunda Pepe Jeans zelená barva, přechodná, PM4027185
Manšestrová bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans Luka Stencil pánská, přechodná, PM402886
Džínová bunda Pepe Jeans Luka Stencil
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans Bryson pánská, šedá barva, přechodná
Bunda Pepe Jeans Bryson
Aktuální cena:
1989 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans MALABAR pánská, béžová barva, přechodná, PM403061
Bunda Pepe Jeans MALABAR
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněná bunda Pepe Jeans VACHEL béžová barva, PM402873
Bavlněná bunda Pepe Jeans VACHEL
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans TOWNSEND pánská, oranžová barva, přechodná, PM402989
Bunda Pepe Jeans TOWNSEND
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans TRURO pánská, béžová barva, přechodná, PM402985
Bunda Pepe Jeans TRURO
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-47%
*-10 % s kódem: LST
Bunda Pepe Jeans Vander pánská, béžová barva, přechodná, PM402870
Bunda Pepe Jeans Vander
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Džínová bunda Pepe Jeans modrá barva, přechodná, oversize, PM40271604A0
Džínová bunda Pepe Jeans
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Džínová vesta Pepe Jeans ELM UTILTY GILET béžová barva, PM402999
Džínová vesta Pepe Jeans ELM UTILTY GILET
Aktuální cena:
1439 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč