Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld
4.8

Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG béžová barva, A1W50006

-34%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2149 Kč -34%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2149 Kč -34%
Barva: béžová
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG modrá barva, A1W50006
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG béžová barva, A1W50006
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG červená barva, A1W50006
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG zelená barva, A1W50006
Kabelka Karl Lagerfeld zelená barva, A1W50006
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG černá barva, A1W50006
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG

Velká taška shopper z kolekce Karl Lagerfeld. Model se zapínáním, vyroben z textilního materiálu.
- Modely řady Karl Cares jsou vyrobeny z materiálů vyrobených udržitelným a ekologickým způsobem.
- Magnetové zapínání.
- Vnitřní kapsa na zip.
- Dlouhá ucha pro pohodlné nošení v ruce nebo přes rameno.
- Model s podšívkou.
- Lze vložit formát A4.
- Model s potiskem.
- Hloubka: 24,5 cm.
- Výška: 34 cm.
- Spodní šířka: 35 cm.
- Šířka v nejširším místě: 57 cm.
Vlastnosti výrobku
Pásek
bez pásku
Typ zapínání
magnetické
Velikost kabelky
místí A4
Údaje o výrobku
Kód výrobce
A1W50006
Barva výrobce
106
Barva
béžová
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobce

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
PPYA-TOD0JD_08X
Složení
60 % Recyklovaná bavlna, 40 % Bavlna
Podobné produkty
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská pletená K/ESSENTIAL béžová B3W46044
Karl Lagerfeld tote taška dámská pletená K/ESSENTIAL
4049 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská K/SIGNATURE béžová B2W30105
Karl Lagerfeld taška dámská K/SIGNATURE
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W50024
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/VILLE béžová barva, B1W30066
Kabelka Karl Lagerfeld K/VILLE
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/AUTOGRAPH béžová B2W30051
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 8999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W46053
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld IKON béžová barva, A1W50022
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld IKON
1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A1W30433
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
7399 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/WEAVE béžová barva, B1W32031
Kabelka Karl Lagerfeld K/WEAVE
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová A3W50025
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-30 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová A1W50010
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG
3199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W30202
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská kožená K/EYELETS béžová B2W30085
Karl Lagerfeld tote taška dámská kožená K/EYELETS
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová B2W50021
Karl Lagerfeld Tote taška dámská bavlněná K/RSG
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská z imitace kůže IKON béžová B2W30058
Karl Lagerfeld tote taška dámská z imitace kůže IKON
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/SIGNATURE béžová B2W30205
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/SIGNATURE
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/ESSENTIAL béžová B2W50099
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská K/AUTOGRAPH béžová B2W30052
Karl Lagerfeld taška dámská K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 8149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W50003
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld baguette kabelka dámská kožená K/SIGNATURE béžová B3W30021
Karl Lagerfeld baguette kabelka dámská kožená K/SIGNATURE
6999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld hobo kabelka dámská z imitace kůže K/SIGNATURE béžová B2W30106
Karl Lagerfeld hobo kabelka dámská z imitace kůže K/SIGNATURE
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožená kabelka Karl Lagerfeld K/SIGNATURE béžová barva, A3W30133
Kožená kabelka Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Aktuální cena:
6699 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD béžová B1W30041
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-21%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD béžová B1W30041
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská kožená Karl Lagerfeld Studio béžová B2W30175
Karl Lagerfeld taška dámská kožená Karl Lagerfeld Studio
Aktuální cena:
5599 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/SKETCH béžová barva, A4W50057
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/SKETCH
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožená kabelka Karl Lagerfeld šedá barva, A3W30043
Kožená kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/ESSENTIAL béžová B2W50099
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG béžová barva, A4W50013
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská K/ESSENTIAL béžová B2W50017
Karl Lagerfeld tote taška dámská K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Objevte produkty Karl Lagerfeld
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská semišová K/NOVA béžová B3W30321
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská semišová K/NOVA
9549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W50024
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/SKETCH béžová barva, A4W50057
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/SKETCH
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Nákupní taška dámská K/SIGNATURE béžová B2W30088
Karl Lagerfeld Nákupní taška dámská K/SIGNATURE
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová A3W50025
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-40%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová A1W50010
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG béžová barva, A4W50013
Kabelka Karl Lagerfeld K/RSG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/SIGNATURE béžová B2W30205
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/SIGNATURE
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W30202
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld dámská kožená tote taška K/SIGNATURE béžová B2W30206
Karl Lagerfeld dámská kožená tote taška K/SIGNATURE
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A1W50024
Oboustranná kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/VILLE béžová barva, B1W30066
Kabelka Karl Lagerfeld K/VILLE
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A1W50009
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožená kabelka Karl Lagerfeld IKON/K béžová barva, A1W30154
Kožená kabelka Karl Lagerfeld IKON/K
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 8699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová B2W50021
Karl Lagerfeld Tote taška dámská bavlněná K/RSG
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská IKON béžová B3W30338
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská IKON
6399 Kč
*-30 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG béžová A1W50010
Karl Lagerfeld tote taška dámská bavlněná K/RSG
3199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld béžová barva, A2W46053
Kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská K/SIGNATURE béžová B2W30105
Karl Lagerfeld taška dámská K/SIGNATURE
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld tote taška dámská z imitace kůže IKON béžová B2W30058
Karl Lagerfeld tote taška dámská z imitace kůže IKON
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld hobo kabelka dámská z imitace kůže K/SIGNATURE béžová B2W30106
Karl Lagerfeld hobo kabelka dámská z imitace kůže K/SIGNATURE
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/WEAVE béžová barva, B1W32031
Kabelka Karl Lagerfeld K/WEAVE
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL béžová barva, A1W46074
Kabelka Karl Lagerfeld K/ESSENTIAL
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH béžová barva, B1W46080
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská kožená Karl Lagerfeld Studio béžová B2W30175
Karl Lagerfeld taška dámská kožená Karl Lagerfeld Studio
Aktuální cena:
5599 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/AUTOGRAPH béžová B2W30051
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská kožená K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 8999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld taška dámská K/AUTOGRAPH béžová B2W30052
Karl Lagerfeld taška dámská K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 8149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabelka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH béžová barva, A3W30305
Kabelka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožená kabelka Karl Lagerfeld šedá barva, A3W30043
Kožená kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč