Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Kurt Geiger London
5.0

Kurt Geiger London baleríny kožené Wavy Mayfair Ballet Flat béžové 5596461209

-18%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 3699 Kč -18%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč -18%
Barva: béžová
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Baleríny Kurt Geiger London Mary Jane – šik a pohodlí v městském stylu

Baleríny Kurt Geiger London Mary Jane jsou elegantní dámská obuv, která spojuje klasický design s moderním akcentem a zajišťuje pohodlí při nošení. Tento model, vyrobený s důrazem na detail, se vyznačuje flitrovým vzorem, který dodá lesk každé stylizaci. Jsou ideální volbou pro ležérní, glamour a moderně-klasický styl a skvěle zapadnou do městského prostředí.

Kožené baleríny Kurt Geiger London – čím vynikají?

  • Baleríny typu Mary Jane jsou klasický střih, který dodá každé stylizaci decentní půvab
  • Svršek z přírodní kůže zaručuje odolnost a elegantní vzhled a přizpůsobuje se chodidlu
  • Flitrový vzor na svršku dodává botám jedinečný lesk a odlišuje je od ostatních
  • Plochá konstrukce podrážky přispívá k pohodlí při dlouhodobém nošení
  • Univerzální styl, který kombinuje ležérní, glamour a moderně-klasické prvky, umožňuje široké možnosti nošení
  • Ideální pro městské stylizace, kterým dodávají nádech elegance a modernosti
  • Plochý podpatek podporuje přirozenou polohu chodidla a stabilitu při chůzi
  • Vnitřek z přírodní kůže zajišťuje měkkost a prodyšnost, což přispívá k pohodlí
  • Kulatá, měkká špička umožňuje volné položení prstů a zvyšuje tak pohodlí
  • Nastavitelný pásek s přezkou umožňuje přesné přizpůsobení boty chodidlu
  • Měkký opatek a lem svršku minimalizují riziko oděrek a zvyšují komfort nošení
Vlastnosti výrobku
Typ špičky
kulatá
Zapínání a nastavení
na přezku, nastavitelný popruh
Špička
měkká
Údaje o výrobku
Kód výrobce
5596461209
Barva
béžová
Značka
Kurt Geiger London
Výrobce

KURT GEIGER LIMITED
24 Britton Street, London EC1M 5UA, UK
help@kurtgeiger.com

ID produktu
PPY2-OBD414_08X
Materiál
Svršek:
Pravá kůže
Interiér:
Pravá kůže, Syntetický materiál
Podrážka:
Syntetický materiál
Podobné produkty
Baleríny Kurt Geiger London Pimlico Ballerina
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kurt Geiger London baleríny Wavy Mayfair Ballet Flat béžové 5596424209
Kurt Geiger London baleríny Wavy Mayfair Ballet Flat
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mexx baleríny TAMI SUNDAY Ballerina béžové MI001400561W
Mexx baleríny TAMI SUNDAY Ballerina
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-33%
Baleríny Medicine béžová barva
Baleríny Medicine
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Steve Madden baleríny Laney-C béžové 11005397
Steve Madden baleríny Laney-C
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Vagabond Shoemakers HERMINE béžová barva, s odkrytou patou, 5533-118-07
Kožené baleríny Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Pretty Ballerinas Georgia béžová barva, 53030_002
Baleríny Pretty Ballerinas Georgia
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3889 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové baleríny Love Moschino béžová barva, JA11101G1OJA0104
Semišové baleríny Love Moschino
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Kožené baleríny Billi Bi béžová barva, s odkrytou patou, A9425 224
Kožené baleríny Billi Bi
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Kennel & Schmenger Leila béžová barva, 51-11650
Baleríny Kennel & Schmenger Leila
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Valentino baleríny kožené SLINGBACK FLAT béžové 91V1602NAP
Valentino baleríny kožené SLINGBACK FLAT
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Melissa MELISSA DORA III AD béžová barva, M.33778.I928
Baleríny Melissa MELISSA DORA III AD
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 2389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Weekend Max Mara SONNI béžová barva, s odkrytou patou, 2515521155600
Baleríny Weekend Max Mara SONNI
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 9199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Alohas Lautan béžová barva, S101091-03
Kožené baleríny Alohas Lautan
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-24%
Karl Lagerfeld baleríny Jelly Ballet béžové KL80036
Karl Lagerfeld baleríny Jelly Ballet
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-14%
MM6 Maison Margiela baleríny kožené béžové S59WX0079.P3628.T1053
MM6 Maison Margiela baleríny kožené
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Tommy Jeans BALLERINA béžová barva, EN0EN02720
Kožené baleríny Tommy Jeans BALLERINA
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Jonak DUCKY béžová barva, 3600202
Kožené baleríny Jonak DUCKY
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HERMINE béžové 5733-140-11
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HERMINE
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Baleríny MAX&Co. béžová barva, 2426526046200
Baleríny MAX&Co.
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Steve Madden Charise béžová barva, SM11003672
Baleríny Steve Madden Charise
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Pretty Ballerinas Irma béžová barva, 52688_001
Kožené baleríny Pretty Ballerinas Irma
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové baleríny Copenhagen béžová barva, CPH415
Semišové baleríny Copenhagen
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Aldo baleríny kožené DROPWAVE béžové 14298410
Aldo baleríny kožené DROPWAVE
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2269 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Billi Bi béžová barva, A6021
Kožené baleríny Billi Bi
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2539 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Semišové baleríny Pretty Ballerinas Nicole béžová barva, 50322_032
Semišové baleríny Pretty Ballerinas Nicole
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny BOSS Luara béžová barva, 50536353
Kožené baleríny BOSS Luara
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Lacoste baleríny Mary-J Sneakers béžové 51SFA0134
Lacoste baleríny Mary-J Sneakers
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1889 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-35%
*-5 % s kódem: LST
Kožené baleríny Twinset béžová barva, s odkrytou patou, 261TCP036
Kožené baleríny Twinset
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Marc O'Polo Gina 1M béžová barva, 60219173003633
Baleríny Marc O'Polo Gina 1M
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Objevte produkty Kurt Geiger London
*-5 % s kódem: LST
Kurt Geiger London baleríny Wavy Mayfair Ballet Flat béžové 5596424209
Kurt Geiger London baleríny Wavy Mayfair Ballet Flat
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Kurt Geiger London Pimlico Ballerina béžová barva, 5392043069
Baleríny Kurt Geiger London Pimlico Ballerina
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové baleríny Kurt Geiger London Mayfair Ballet Flat černá barva, 2656305209
Semišové baleríny Kurt Geiger London Mayfair Ballet Flat
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Semišové baleríny Kurt Geiger London Mayfair Ballet Flat černá barva, 2656300209
Semišové baleríny Kurt Geiger London Mayfair Ballet Flat
3699 Kč
Kurt Geiger London baleríny kožené Mayfair Ballet Flat Wine burgundské 2656354209
Kurt Geiger London baleríny kožené Mayfair Ballet Flat Wine
3599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Baleríny Kurt Geiger London Ornate Gladiator Ballet stříbrná barva, 5384614069
Baleríny Kurt Geiger London Ornate Gladiator Ballet
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč