Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Koi Footwear
5.0

Lodičky Koi Footwear Royal Manor fialová barva, na podpatku

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 2199 Kč -40%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč -5%
Barva: fialová
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Lodičky Koi Footwear Royal Manor

Lodičky z kolekce Koi Footwear. Model vyroben z veluru. Nádherný model pro zvláštní příležitosti.

- Model na klínku.
- Model na sloupkovém podpatku.
- Hranatá, vyztužená špička.
- Pevně vyztužená pata stabilizuje chodidlo a udržuje nohu v botě tak, aby při pohybu nevyklouzávala.
- Zapínání na přezku s kolíkem pro přizpůsobení.
- Výška platformy: 5 cm.
- Výška podpatku: 13,5 cm.
- Délka stélky pro velikost je: 25 cm.
- Rozměry pro velikost: 39.

Vlastnosti výrobku
Typ špičky
čtvercová
Typ podpatku
podpatek s platformou, sloupek
Zapínání a nastavení
na přezku
Údaje o výrobku
Kód výrobce
Royal.Manor
Barva
fialová
Značka
Koi Footwear
ID produktu
9BYA-OBD455_45X
Složení

Svršek: Textilní materiál
Vnitřek: Umělá hmota
Podrážka: Umělá hmota

Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Altercore DARKENDA BLACK fialová barva, na podpatku
Lodičky Altercore DARKENDA BLACK
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-48%
Lodičky Steve Madden Tamy fialová barva, na podpatku, SM11002323
Lodičky Steve Madden Tamy
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY černá barva, na podpatku, P145460000
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Steve Madden Champaign černá barva, na podpatku, SM11003563
Lodičky Steve Madden Champaign
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Karl Lagerfeld Kayla černá barva, na podpatku, KL35406
Kožené lodičky Karl Lagerfeld Kayla
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Guess lodičky kožené YANNO2 béžové FLJY2N LEA05
Guess lodičky kožené YANNO2
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Bally hnědá barva, na podpatku, s odkrytou patou, WP3005
Kožené lodičky Bally
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 21990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11980 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Matilda černá barva, na podpatku, 40F5MTMP3L.001
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Matilda
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Lodičky Aldo 13917609 béžová barva, na podpatku, s odkrytou patou, ADRIENA
Lodičky Aldo 13917609
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Aldo VESTIA černá barva, na podpatku, s odkrytou patou, 14151922
Lodičky Aldo VESTIA
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2779 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky JW Anderson Chain Heel černá barva, na podpatku, ANW43251A
Kožené lodičky JW Anderson Chain Heel
Aktuální cena:
8899 Kč
Běžná cena: 17990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 17990 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Vagabond Shoemakers lodičky kožené LIVIA hnědé 5956-008-35
Vagabond Shoemakers lodičky kožené LIVIA
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Guess lodičky kožené YANNO2 černé FLJY2N LEA05
Guess lodičky kožené YANNO2
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Bianco lodičky BIAMARALYN černé 11242706
Bianco lodičky BIAMARALYN
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Ecco Sculpted LX 35 černá barva, na podpatku, 222503-01001
Kožené lodičky Ecco Sculpted LX 35
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky na nízkém podpatku Adria Padded Kitten Heel Mary Janes černé NV02
Koi Footwear lodičky na nízkém podpatku Adria Padded Kitten Heel Mary Janes
2999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové lodičky Camper Kora hnědá barva, na podpatku, K201799-007
Semišové lodičky Camper Kora
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3439 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear TIRA MARY JANES ‘FLORAL EDITION’ černá barva, na podpatku, ND68
Lodičky Koi Footwear TIRA MARY JANES ‘FLORAL EDITION’
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Camper Pix London bílá barva, na podpatku, K201876-002
Kožené lodičky Camper Pix London
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4339 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Jonak DOUMY VERNIS béžová barva, na podpatku, s odkrytou patou, 3400169
Kožené lodičky Jonak DOUMY VERNIS
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1989 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Bianco BIADEVIVED černá barva, na podpatku, 11252770
Lodičky Bianco BIADEVIVED
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Mexx lodičky s otevřenou patou TORY SUKI Slingback Pump burgundské MI001300261W-01
Mexx lodičky s otevřenou patou TORY SUKI Slingback Pump
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Aldo BIALLE béžová barva, na podpatku, s odkrytou patou, 13812167 BIALLE
Lodičky Aldo BIALLE
Aktuální cena:
1079 Kč
Běžná cena: 2169 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2169 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Geox D ELEANA černá barva, na podpatku, D26TWA 00085 C9999
Kožené lodičky Geox D ELEANA
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Vagabond Shoemakers DEBBI hnědá barva, na podpatku, 5918-049-29
Kožené lodičky Vagabond Shoemakers DEBBI
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Lodičky s otevřenou patou kožené DRESS béžové 91D2573VER
Valentino Lodičky s otevřenou patou kožené DRESS
Aktuální cena:
4799 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-23%
*-5 % s kódem: SUN
Camper lodičky s otevřenou patou Kora šedé K201896-003
Camper lodičky s otevřenou patou Kora
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Bianco BIAMARALYN bílá barva, na podpatku, s odkrytou patou, 11240941
Lodičky Bianco BIAMARALYN
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-34%
*-5 % s kódem: SUN
Bianco lodičky na sloupku BIAMARALYN bílé 11242460
Bianco lodičky na sloupku BIAMARALYN
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2299 Kč
Objevte produkty Koi Footwear
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear Boleyns Vengeance vínová barva, na podpatku, DBP81
Lodičky Koi Footwear Boleyns Vengeance
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear černá barva, na podpatku, DBP2
Lodičky Koi Footwear
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku DBP52 PLATFORM HEEL bílé DBP52 PLATFORM HEEL
Koi Footwear sandály na sloupku DBP52 PLATFORM HEEL
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky na klínk Adria Padded Kitten Heel hnědé Adria Padded Kitten Heel
Koi Footwear lodičky na klínk Adria Padded Kitten Heel
2999 Kč
Summer Sale až -50 %!
Koi Footwear lodičky na sloupku Blazed Flames Strappy Heels černé FG01
Koi Footwear lodičky na sloupku Blazed Flames Strappy Heels
2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku DBP52 PLATFORM HEEL černé DBP52 PLATFORM HEEL
Koi Footwear sandály na sloupku DBP52 PLATFORM HEEL
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky na nízkém podpatku Adria Padded Kitten Heel Mary Janes černé NV02
Koi Footwear lodičky na nízkém podpatku Adria Padded Kitten Heel Mary Janes
2999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky na sloupku Avalon Strappy Heeled Shoes černé PW01
Koi Footwear lodičky na sloupku Avalon Strappy Heeled Shoes
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear TIRA MARY JANES ‘FLORAL EDITION’ černá barva, na podpatku, ND68
Lodičky Koi Footwear TIRA MARY JANES ‘FLORAL EDITION’
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear GURREN BLACK STRAPPY PLATFORM HEELS černá barva, na podpatku, DBP17
Lodičky Koi Footwear GURREN BLACK STRAPPY PLATFORM HEELS
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky na sloupku Kinetic Chunky Heeled Shoes černé AS02
Koi Footwear lodičky na sloupku Kinetic Chunky Heeled Shoes
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear DPK-33 černá barva, na podpatku, Lady Menace Grunge Crushed Velvet
Lodičky Koi Footwear DPK-33
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear zelená barva, na podpatku, DPK80
Lodičky Koi Footwear
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear Dark Delights Chunky Heart černá barva, na podpatku, GW02
Lodičky Koi Footwear Dark Delights Chunky Heart
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lodičky Koi Footwear SAI BLACK MARY JANES ‘ PATENT EDITION’ černá barva, na podpatku, ND35
Lodičky Koi Footwear SAI BLACK MARY JANES ‘ PATENT EDITION’
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Koi Footwear Shonen Gold Lizard Platform Heels zlatá barva, Shonen Gold Lizard Platform Heels
Sandály Koi Footwear Shonen Gold Lizard Platform Heels
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku Cosette Platform Strappy Heels bílé
Koi Footwear sandály na sloupku Cosette Platform Strappy Heels
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Koi Footwear Dynasty All Black Platform Strappy Heels černá barva, Dynasty All Black Platform Strappy Heels
Sandály Koi Footwear Dynasty All Black Platform Strappy Heels
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku DBP55 černé DBP55
Koi Footwear sandály na sloupku DBP55
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku Cosette Platform Strappy Heels černé Cosette Heels
Koi Footwear sandály na sloupku Cosette Platform Strappy Heels
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku Felicity Crystal Strappy Heels stříbrné FG01
Koi Footwear sandály na sloupku Felicity Crystal Strappy Heels
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku Cutie Macaroony Heels vícebarevné
Koi Footwear sandály na sloupku Cutie Macaroony Heels
3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear sandály na sloupku bílé
Koi Footwear sandály na sloupku
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Koi Footwear lodičky DBP2 bílé DBP2
Koi Footwear lodičky DBP2
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč