Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
MC2 Saint Barth
4.5

MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská námořnická modř

1099 Kč
Barva: námořnická modř
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská námořnická modř
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská modrá ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská tyrkysová ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská béžová ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská burgundská ALIN001
ONE SIZE
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tmavě modrá cestovní kosmetická taštička MC2 Saint Barth s proužky

Kosmetická taštička MC2 Saint Barth je středně velký doplněk, který usnadňuje uchovávání kosmetiky a doplňků na cestách. Tento model s pruhovaným vzorem je ideální pro ženy, které si cení módního designu a funkčnosti při cestování.

Klíčové vlastnosti dámské pruhované kosmetické taštičky MC2 Saint Barth

  • Cestovní charakter taštičky usnadňuje pohodlnou přepravu nezbytných doplňků během cest
  • Střední velikost taštičky umožňuje sbalit mnoho produktů, aniž by zabírala mnoho místa
  • Provedení z textilního materiálu zajišťuje lehkost konstrukce a snadnou údržbu
  • Praktické zapínání na zip usnadňuje rychlý přístup k obsahu a chrání ho před vypadnutím
  • Jedna prostorná vnitřní komora pojme veškerou nezbytnou kosmetiku a doplňky
  • Módní pruhovaný vzor dodává taštičce stylový vzhled a odlišuje ji od ostatních
Vlastnosti výrobku
Typ kosmetické tašky
cestovní
Vnitřní uspořádání
1 komora
Typ zapínání
na zip
Schopnost zavěšení
Ne
Údaje o výrobku
Kód výrobce
ALIN001
Barva výrobce
03285L
Barva
námořnická modř
Značka
MC2 Saint Barth
ID produktu
PPYY-AKD10O_59B
Materiál
Celý produkt:
80% Jiný materiál, 20% Polyester
Rozměry
Velikost toaletní tašky:
střední
Podobné produkty
Final Sale %!
Coccinelle Sada kosmetických taštiček dámská kožená námořnická modř E5.TMF.25.04.01
Coccinelle Sada kosmetických taštiček dámská kožená
4099 Kč
women'secret Sada kosmetických taštiček dámská námořnická modř 4844687
women'secret Sada kosmetických taštiček dámská
749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška U.S. Polo Assn. STANFORD tmavomodrá barva, BIUSS6216WVP
Kosmetická taška U.S. Polo Assn. STANFORD
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Sada kosmetických taštiček dámská námořnická modř AW0AW18708
Tommy Hilfiger Sada kosmetických taštiček dámská
1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, AW0AW18243
Kosmetická taška Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška women'secret 3-pack černá barva, 4843023
Kosmetická taška women'secret 3-pack
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-35%
*-10 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Kosmetická taštička dámská K/SIGNATURE černá B2W46077
Karl Lagerfeld Kosmetická taštička dámská K/SIGNATURE
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3249 Kč
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Kosmetická taštička dámská z imitace kůže K/RSG černá B3W32024
Karl Lagerfeld Kosmetická taštička dámská z imitace kůže K/RSG
2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška women'secret SNOOPY 2-pack červená barva, 4842025
Kosmetická taška women'secret SNOOPY 2-pack
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-5 % s kódem: LST
Rip Curl Kosmetická taštička dámská CARIOCA Farm Rio černá 03KWUT
Rip Curl Kosmetická taštička dámská CARIOCA Farm Rio
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-15 % s kódem: LST
Guess Kosmetická taštička dámská z imitace kůže MAXINE černá PW7578 P6390
Guess Kosmetická taštička dámská z imitace kůže MAXINE
1249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška women'secret růžová barva, 4842043
Kosmetická taška women'secret
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožená kosmetická taška Patrizia Pepe černá barva, 8Q0027 L001
Kožená kosmetická taška Patrizia Pepe
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška Guess černá barva, PW7552 P6136
Kosmetická taška Guess
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
women'secret Kosmetická taštička dámská vícebarevná 4843085
women'secret Kosmetická taštička dámská
819 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška Tommy Jeans černá barva, AW0AW17878
Kosmetická taška Tommy Jeans
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: LST
women'secret Kosmetická taštička dámská modrá 4843062
women'secret Kosmetická taštička dámská
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
-17%
*-5 % s kódem: LST
Patrizia Pepe Kosmetická taštička dámská černá 2Q0015 K264
Patrizia Pepe Kosmetická taštička dámská
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
women'secret Sada kosmetických taštiček dámské růžová 4843048
women'secret Sada kosmetických taštiček dámské
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška women'secret 3-pack modrá barva, 4843012
Kosmetická taška women'secret 3-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: LST
Patrizia Pepe Kosmetická taštička dámská černá 2Q0015 K264
Patrizia Pepe Kosmetická taštička dámská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
women'secret Kosmetická taštička dámská fialová 4844680
women'secret Kosmetická taštička dámská
629 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sada kosmetických tašek women'secret 2-pack černá barva, 4842933
Sada kosmetických tašek women'secret 2-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška Guess LAUREL černá barva, SWZG74 59145
Kosmetická taška Guess LAUREL
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kosmetická taška women'secret 3-pack tyrkysová barva, 4842920
Kosmetická taška women'secret 3-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
women'secret Sada kosmetických taštiček dámská béžová 4843074
women'secret Sada kosmetických taštiček dámská
759 Kč
Coccinelle Kosmetická taštička dámská kožená černá E5.TMF.25.02.01
Coccinelle Kosmetická taštička dámská kožená
2099 Kč
women'secret Kosmetická taštička dámská modrá 4843106
women'secret Kosmetická taštička dámská
819 Kč
Objevte produkty MC2 Saint Barth
Kosmetická taška MC2 Saint Barth fialová barva, ALI0002
Kosmetická taška MC2 Saint Barth
999 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská béžová ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1099 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská bavlněná modrá PARE0003
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská bavlněná
1699 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská fialová ALI0003
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1399 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská tyrkysová ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1099 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská burgundská ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1099 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská modrá ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1099 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská bavlněná oranžová PARE0003
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská bavlněná
1699 Kč
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská červená ALIN001
MC2 Saint Barth Kosmetická taštička dámská
1099 Kč