Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
New Balance
5.0

Semišové tenisky New Balance BB650RVG bílá barva

-13%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč -51%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč -13%
Barva: bílá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Semišové tenisky New Balance BB650RVG

Tenisky z kolekce New Balance vyrobené z kombinace semišové kůže a textilního materiálu. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Speciálně tvarovaná pěnová stélka se systémem OrthoLite® Eco™ je extrémně měkká a pružná, díky čemuž se přizpůsobí noze, déle si zachovává původní tloušťku a dobře tlumí nárazy. Poskytuje optimální prodyšnost a má také vysoké antibakteriální vlastnosti, zabraňuje tvorbě bakterií, plísní a nepříjemných pachů. Je částečně vyroben z bio-oleje a recyklované pryže.
- Kulatá, měkká špička.
- Vyztužený opatek s měkkou výplní chrání patu proti oděru.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Délka stélky pro velikost je: 23 cm.
- Rozměry pro velikost: 36.
Vlastnosti výrobku
Obuv
Nad kotník
Vložka
prodyšná
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
BB650RVG
Barva
bílá
Značka
New Balance
Výrobce

New Balance Europe BV
A-Factorij, Pilotenstraat 35 – 45 Netherlands
customercare@newbalance.com   

ID produktu
9BYX-OBU02I_00X
Složení
Svršek: Textilní materiál, Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
Kožené tenisky New Balance 550
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1889 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance 550 bílá barva, BB550PTB
Kožené tenisky New Balance 550
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 530 bílá barva, MR530EMA
Tenisky New Balance 530
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance CT500 bílá barva, CT500WL
Kožené tenisky New Balance CT500
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-29%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance U327LZ bílá barva
Tenisky New Balance U327LZ
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3249 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 530 bílá barva, MR530AB
Tenisky New Balance 530
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance BB650RWW bílá barva
Tenisky New Balance BB650RWW
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, U1906RCM
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance M1000 bílá barva, M1000D
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance bílá barva, UWRPDCCF
Tenisky New Balance
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740WW2
Tenisky New Balance 740
2999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance BB550VGA bílá barva, BB550VGA
Kožené tenisky New Balance BB550VGA
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance bílá barva, U1906RNA
Tenisky New Balance
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3459 Kč
New Balance 9060 sneakers boty bílé U90608PE
New Balance 9060 sneakers boty
4799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance BB550YKF bílá barva
Kožené tenisky New Balance BB550YKF
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-15%
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, M1906RER
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
New Balance 2000 sneakersové boty bílé U20004GM
New Balance 2000 sneakersové boty
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, U1906WFC
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
New Balance 9060 sneakers boty bílé U90603B6
New Balance 9060 sneakers boty
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-28%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 370 bílá barva, U370CB
Tenisky New Balance 370
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2789 Kč
-10%
*-15 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740WM2
Tenisky New Balance 740
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
New Balance 1906 sneakers boty
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance 327 bílá barva, U327LX
Kožené tenisky New Balance 327
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-15 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740NW2
Tenisky New Balance 740
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Puma Fade Nitro V1 Football sneakers boty bílé 402920
Puma Fade Nitro V1 Football sneakers boty
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren Hrt Crt II tenisky kožené bílé sportovní 809P10044002
Polo Ralph Lauren Hrt Crt II tenisky kožené
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Tenisky adidas Originals Samba XLG bílá barva, JI3191
Tenisky adidas Originals Samba XLG
3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Hummel VM78 CPH ML bílá barva, 224160
Kožené sneakers boty Hummel VM78 CPH ML
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
adidas Originals Adistar XLG 2.0 sneakers boty bílé HQ7468
adidas Originals Adistar XLG 2.0 sneakers boty
3399 Kč
Objevte produkty New Balance
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance BB550VGA bílá barva, BB550VGA
Kožené tenisky New Balance BB550VGA
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, U1906WFC
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Tenisky New Balance 9060 bílá barva, U9060NRJ
Tenisky New Balance 9060
4799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance BB550YKF bílá barva
Kožené tenisky New Balance BB550YKF
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-15%
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, M1906RER
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance CT500 bílá barva, CT500WL
Kožené tenisky New Balance CT500
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-15 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740WM2
Tenisky New Balance 740
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 1906 bílá barva, U1906RCM
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 530 bílá barva, MR530EMA
Tenisky New Balance 530
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance 550 bílá barva, BB550PTB
Kožené tenisky New Balance 550
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
New Balance 9060 sneakers boty bílé U90608PE
New Balance 9060 sneakers boty
4799 Kč
-10%
*-15 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740NW2
Tenisky New Balance 740
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Tenisky New Balance 740 bílá barva, U740WW2
Tenisky New Balance 740
2999 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance 550 bílá barva, BB550PTC
Kožené tenisky New Balance 550
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1889 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
New Balance 2000 sneakersové boty bílé U20004GM
New Balance 2000 sneakersové boty
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky New Balance 327 bílá barva, U327LX
Kožené tenisky New Balance 327
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance M1000 bílá barva, M1000D
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-28%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 370 bílá barva, U370CB
Tenisky New Balance 370
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2789 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance bílá barva, U1906RNA
Tenisky New Balance
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3459 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance BB650RWW bílá barva
Tenisky New Balance BB650RWW
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance bílá barva, UWRPDCCF
Tenisky New Balance
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
New Balance 1906 sneakers boty bílé U190611X
New Balance 1906 sneakers boty
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 530 bílá barva, MR530AB
Tenisky New Balance 530
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-29%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance U327LZ bílá barva
Tenisky New Balance U327LZ
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3249 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
New Balance 9060 sneakers boty bílé U90603B6
New Balance 9060 sneakers boty
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky New Balance 2002 šedá barva, U2002RK
Semišové tenisky New Balance 2002
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance URC30ET šedá barva
Tenisky New Balance URC30ET
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1739 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance M1000 hnědá barva, M1000C
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3869 Kč
*-5 % s kódem: LST
New Balance 740 sneakers boty hnědé U7407CB
New Balance 740 sneakers boty
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Tenisky New Balance 370 růžová barva, U370DB
Tenisky New Balance 370
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1859 Kč