Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519

Final Sale %!
3489 Kč
Barva: černá
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519
Zvolte velikost
FINAL SALE %

Výprodej a další slevy v aplikaci při nákupu za min. 2 200 Kč.

FINAL SALE %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger

Svetr z kolekce Tommy Hilfiger. Model vyroben z tenkého, elastického úpletu. Model ze vzdušného materiálu s vysokým podílem bavlny.
- Pima Cotton je materiál, který se vyrábí bez použití chemikálií. Vyznačuje se trvanlivostí, měkkostí a odolností proti žmolkování.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Model s límcem.
- Dlouhý rukáv.
- Krátké zapínání na knoflíky usnadňuje účinné větrání a snadné oblékání a svlékání.
- Rukávy a spodní okraj zakončené lemy pro ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.
- Vyšité logo značky na přední straně.
- Délka rukávu: 72 cm.
- Délka: 74 cm.
- Šířka v podpaží: 55 cm.
- Rozměry pro velikost: M.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
MW0MW36519
Barva výrobce
BDS
Barva
černá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobce

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
9BYH-SWM0FF_99X
Složení
Hlavní materiál: 92 % Bavlna, 8 % Kašmír
Stahovák: 82 % Bavlna, 10 % Polyamid, 7 % Kašmír, 1 % Elastan
Střih
Výstřih:
na zapínání
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger černá barva, MW0MW41815
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW37331
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger vesta pánská bavlněná černá MW0MW43244
Tommy Hilfiger vesta pánská bavlněná
3489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW41643
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW14745
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký, s pologolfem
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký, s golfem
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW42916
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3790 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW36347
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW41644
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná vesta Tommy Hilfiger x F1 THE MOVIE pánská, černá barva, MW0MW41385
Bavlněná vesta Tommy Hilfiger x F1 THE MOVIE
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW36535
Svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1889 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vesta s přídavkem vlny Lindbergh černá barva, 30.800221
Vesta s přídavkem vlny Lindbergh
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
Bavlněný svetr Polo Ralph Lauren pánský, černá barva, hřejivý, s rolákem
Bavlněný svetr Polo Ralph Lauren
5999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Jeans černá barva, s pologolfem, DM0DM22400
Bavlněný svetr Tommy Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
United Colors of Benetton vesta pánská bavlněná černá 1098U401R
United Colors of Benetton vesta pánská bavlněná
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-25 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Jeans šedá barva, DM0DM20304
Bavlněný svetr Tommy Jeans
2489 Kč
*-25 % s kódem: LST
Vlněný svetr AllSaints MODE MERINO pánský, černá barva, lehký, M085KB
Vlněný svetr AllSaints MODE MERINO
3099 Kč
-50%
Filling Pieces svetr pánský s vlnou Knit Sweater Raglan černý 422575500261
Filling Pieces svetr pánský s vlnou Knit Sweater Raglan
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr BOSS Musso-P pánský, černá barva, s golfem, 50468262
Vlněný svetr BOSS Musso-P
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněný svetr BOSS Padro-L černá barva, lehký, 50516914
Bavlněný svetr BOSS Padro-L
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Vlněný svetr HUGO pánský, černá barva, lehký
Vlněný svetr HUGO
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
AllSaints - Tričko s dlouhým rukávem Mode Merino LS Polo
AllSaints - Tričko s dlouhým rukávem Mode Merino LS Polo
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-15 % s kódem: LST
Vlněný svetr ZADIG&VOLTAIRE pánský, černá barva, KMSW01790
Vlněný svetr ZADIG&VOLTAIRE
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr ZADIG&VOLTAIRE pánský, černá barva, KMSW01815
Vlněný svetr ZADIG&VOLTAIRE
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 11199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Lacoste svetr pánský bavlněný černý AH1985
Lacoste svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Vlněný svetr AllSaints KILBURN MOCK pánský, černá barva, s pologolfem, M030KA
Vlněný svetr AllSaints KILBURN MOCK
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Vlněný svetr G-Star Premium core turtle pánský, černá barva, s golfem, D27706-B692
Vlněný svetr G-Star Premium core turtle
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
-11%
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger černá barva, MW0MW41815
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW36347
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW37331
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký, s pologolfem
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký, s golfem
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger vesta pánská bavlněná černá MW0MW43244
Tommy Hilfiger vesta pánská bavlněná
3489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW41643
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW41644
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW14745
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný černý MW0MW42916
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3790 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Svetr Tommy Hilfiger pánský, černá barva, MW0MW36535
Svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1889 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger pánský, černá barva, lehký
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná vesta Tommy Hilfiger x F1 THE MOVIE pánská, černá barva, MW0MW41385
Bavlněná vesta Tommy Hilfiger x F1 THE MOVIE
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-15 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger vínová barva, MW0MW28046
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
2989 Kč
*-10 % s kódem: LST
Vlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, hnědá barva, MW0MW40442
Vlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný námořnická modř MW0MW42799
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
3289 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný růžový MW0MW36347
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný námořnicky modrý MW0MW39999
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný modrý MW0MW39999
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný námořnicky modrý MW0MW42799
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
3289 Kč
*-10 % s kódem: LST
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger béžová barva, s golfem, MW0MW41816
Svetr s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW36519
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný námořnický MW0MW37331
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-23%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný modrý MW0MW14745
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný béžový MW0MW33132
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný MW0MW14745
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný hnědý MW0MW42916
Tommy Hilfiger svetr pánský bavlněný
3789 Kč
*-10 % s kódem: LST
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger pánský, tmavomodrá barva, MW0MW41647
Bavlněný svetr Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Svetr s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
3499 Kč