Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
adidas Originals
5.0

Tenisky adidas Originals Handball Spezial modrá barva, JI2656

2899 Kč
Barva: modrá
Tenisky adidas Originals Handball Spezial modrá barva, JI2656
Tenisky adidas Originals Handball Spezial šedá barva, JI2657
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky adidas Originals Handball Spezial

Tenisky z kolekce adidas Originals. Model vyroben z kombinace semišové kůže a textilního materiálu. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Lehce zesílená špička.
- Vyztužená pata poskytuje vynikající podporu kotníku a patě.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Špička
zpevněná
Údaje o výrobku
Kód výrobce
JI2656
Barva
modrá
Značka
adidas Originals
Výrobce

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
PPYA-OBD256_50X
Složení
Svršek: Textilní materiál, Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
-16%
*-5 % s kódem: LST
adidas Originals Sambae sneakers boty dámské modré IH1967
adidas Originals Sambae sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: LST
adidas Originals Mega Ghostride sneakers boty dámské modré IH4496
adidas Originals Mega Ghostride sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold dámské, modrá barva, JQ7776
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold
3199 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor modrá barva, JI2720
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 W dámské, modrá barva, JR0510
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 W
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Tokyo W modrá barva, JI0179
Semišové tenisky adidas Originals Tokyo W
2599 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial dámské, modrá barva, JR3639
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Tenisky adidas Originals Samba OG dámské, modrá barva, JS1317
Tenisky adidas Originals Samba OG
2799 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg W modrá barva, JI2625
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg W
2899 Kč
Tenisky adidas Originals SL 72 OG modrá barva, JS0255
Tenisky adidas Originals SL 72 OG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals
Tenisky adidas Originals
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1589 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold dámské, modrá barva, IH9192
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Samba OG J bílá barva, JP5482
Tenisky adidas Originals Samba OG J
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor modrá barva, JH5405
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské kožené modré HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské kožené
2989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky Gant Cuzima dámské, modrá barva, 32533197
Semišové tenisky Gant Cuzima
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
New Balance 530 sneakers boty dámské modré U53052N
New Balance 530 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Tenisky Asics JAPAN S ST modrá barva, 1203A454.400
Tenisky Asics JAPAN S ST
3199 Kč
-13%
*-10 % s kódem: LST
Tenisky EA7 Emporio Armani
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Puma Palermo Vintage Update modrá barva, 401364
Tenisky Puma Palermo Vintage Update
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Lauren Ralph Lauren Dani sneakers boty dámské modré 802P04672004
Lauren Ralph Lauren Dani sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-15 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské modré HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské
2989 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer dámské, modrá barva, 43S6KYFS1S.464
Tenisky MICHAEL Michael Kors Kyler Trainer
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Coach Crystl Sig sneakers boty dámské modré CEW22
Coach Crystl Sig sneakers boty dámské
4099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI modrá barva, KL63523D
Tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren Heritage Aera sneakers boty dámské kožené modré 804956688001
Polo Ralph Lauren Heritage Aera sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tenisky Lacoste L003 2K24 Sneakers dámské, modrá barva, 51SFA0068
Tenisky Lacoste L003 2K24 Sneakers
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans ARCHIVE '97 LITE SUEDE sneakers boty dámské modré EN0EN02997
Tommy Jeans ARCHIVE '97 LITE SUEDE sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Lacoste L003 NEO SHOT sneakers boty dámské modré 51SFA0066 TS1
Lacoste L003 NEO SHOT sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Objevte produkty adidas Originals
Tenisky adidas Originals SL 72 OG modrá barva, JS0255
Tenisky adidas Originals SL 72 OG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial dámské, modrá barva, JR3639
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 W dámské, modrá barva, JR0510
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 W
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold dámské, modrá barva, JQ7776
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold
3199 Kč
Tenisky adidas Originals Samba OG dámské, modrá barva, JS1317
Tenisky adidas Originals Samba OG
2799 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor modrá barva, JH5405
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
adidas Originals Mega Ghostride sneakers boty dámské modré IH4496
adidas Originals Mega Ghostride sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold dámské, modrá barva, IH9192
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor modrá barva, JI2720
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Samba OG J bílá barva, JP5482
Tenisky adidas Originals Samba OG J
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor modrá barva, JS4144
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Tokyo W modrá barva, JI0179
Semišové tenisky adidas Originals Tokyo W
2599 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals
Tenisky adidas Originals
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1589 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg W modrá barva, JI2625
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg W
2899 Kč
-16%
*-5 % s kódem: LST
adidas Originals Sambae sneakers boty dámské modré IH1967
adidas Originals Sambae sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-16%
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W dámské, hnědá barva, IH4521
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial dámské, hnědá barva, JR0852
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2429 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Forum Low bílá barva, IH7914
Tenisky adidas Originals Forum Low
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-25%
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s dámské, šedá barva, JQ8319
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-15 % s kódem: LST
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG dámské, béžová barva, JR8842
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG
2899 Kč
Tenisky adidas Originals Megaride W šedá barva, JP7091
Tenisky adidas Originals Megaride W
4699 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor dámské, zelená barva, JP8342
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W dámské, hnědá barva, IH4550
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2129 Kč
*-15 % s kódem: LST
Kožené tenisky adidas Originals Samba Og dámské, vínová barva, IH3979
Kožené tenisky adidas Originals Samba Og
2899 Kč
-17%
adidas Originals Samba Lt dámské kožené tenisky černé KI4168
adidas Originals Samba Lt dámské kožené tenisky
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Campus 00s černá barva, JH5626
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky adidas Originals Sambae W zelená barva, JI2738
Kožené tenisky adidas Originals Sambae W
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Lo Pro dámské, hnědá barva, KI4207
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Lo Pro
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
adidas Originals Samba Og sneakers boty dámské kožené hnědé KJ7447
adidas Originals Samba Og sneakers boty dámské kožené
3099 Kč
Tenisky adidas Originals Superstar II dámské, bílá barva, JQ4731
Tenisky adidas Originals Superstar II
2999 Kč