Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
4.5

Tenisky Calvin Klein BASKET LACE UP LTH ML dámské, černá barva, YW0YW01945

-11%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč -49%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč -11%
Barva: černá
Tenisky Calvin Klein BASKET LACE UP LTH ML dámské, bílá barva, YW0YW01945
Tenisky Calvin Klein BASKET LACE UP LTH ML dámské, černá barva, YW0YW01945
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky Calvin Klein BASKET LACE UP LTH ML

Tenisky z kolekce Calvin Klein. Model vyroben v kombinaci přírodní a eko-kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Zesílená špička.
- Vyztužená pata poskytuje vynikající podporu kotníku a patě.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Délka stélky pro velikost je: 24,5 cm.
- Rozměry pro velikost: 37.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
YW0YW01945
Barva
černá
Značka
Calvin Klein
Výrobce

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-OBD060_99A
Složení
Svršek: Umělá hmota, Přírodní kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LTH CK hnědá barva, YW0YW01932
Tenisky Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LTH CK
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT CANV MG sneakers boty dámské černé HW0HW03145
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT CANV MG sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PROFILE RUNNER LTH MG dámské, černá barva, YW0YW02049
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PROFILE RUNNER LTH MG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT SUEDE MG sneakers boty dámské černé HW0HW03144
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT SUEDE MG sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH dámské, černá barva, YW0YW01947
Kožené tenisky Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein HIKE RUNNER LACE UP MESH MIX MET dámské, černá barva, YW0YW02063
Tenisky Calvin Klein HIKE RUNNER LACE UP MESH MIX MET
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01942
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP LTH MG
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein CHUNKY RUNNER LACEUP HF BLST NY sneakers boty dámské černé HW0HW03111
Calvin Klein CHUNKY RUNNER LACEUP HF BLST NY sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakers dámské černé YW0YW01990
Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakers dámské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE černá barva, HW0HW02845
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein VULC LACE UP LTH/MOIRE BT dámské, černá barva, HW0HW02747
Kožené tenisky Calvin Klein VULC LACE UP LTH/MOIRE BT
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein LACE-UP SNEAKER LTH CK dámské, černá barva, HW0HW02673
Kožené tenisky Calvin Klein LACE-UP SNEAKER LTH CK
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein FLATFORM LACE UP LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01928
Kožené tenisky Calvin Klein FLATFORM LACE UP LTH MG
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACEUP SOCK MAT MIX dámské, černá barva, YW0YW02064
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACEUP SOCK MAT MIX
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX dámské, černá barva, YW0YW02016
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPSOLE WT SATIN MIX sneakers boty dámské černé HW0HW03288
Calvin Klein LOW PRO CUPSOLE WT SATIN MIX sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER DRAWSTRING MIX MG dámské, černá barva, YW0YW01992
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER DRAWSTRING MIX MG
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské černé HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1899 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG tenisky dámské černé na platformě YW0YW01763
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG tenisky dámské
1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MIX MG dámské, černá barva, HW0HW02825
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MIX MG
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATF LACEUP NY-SU sneakers boty dámské černé HW0HW03086
Calvin Klein VULC FLATF LACEUP NY-SU sneakers boty dámské
2289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Calvin Klein VULC LACE UP černá barva, HW0HW01681
Kožené sneakers boty Calvin Klein VULC LACE UP
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Calvin Klein RUNNER LACE UP MESH MIX černá barva, HW0HW02487
Sneakers boty Calvin Klein RUNNER LACE UP MESH MIX
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-36%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LIN MESH sneakers boty dámské černé HW0HW02971
Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LIN MESH sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1899 Kč
Karl Lagerfeld Kreeper Nft sneakers boty dámské kožené černé KL42376C
Karl Lagerfeld Kreeper Nft sneakers boty dámské kožené
5399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Koi Footwear Spellbound Lace Up Pumps Black sneakers boty dámské černé
Koi Footwear Spellbound Lace Up Pumps Black sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Steve Madden Animates-E dámské, černá barva, 11004763
Tenisky Steve Madden Animates-E
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky Puma Palermo Elevata Wns černá barva, 399348
Semišové tenisky Puma Palermo Elevata Wns
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Guess NOWAH černá barva, FLTNOW ELE12
Tenisky Guess NOWAH
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Objevte produkty Calvin Klein
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein FLATFORM LACE UP LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01928
Kožené tenisky Calvin Klein FLATFORM LACE UP LTH MG
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein VULC LACE UP LTH/MOIRE BT dámské, černá barva, HW0HW02747
Kožené tenisky Calvin Klein VULC LACE UP LTH/MOIRE BT
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT CANV MG sneakers boty dámské černé HW0HW03145
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT CANV MG sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Calvin Klein RUNNER LACE UP MESH MIX černá barva, HW0HW02487
Sneakers boty Calvin Klein RUNNER LACE UP MESH MIX
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER DRAWSTRING MIX MG dámské, černá barva, YW0YW01992
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER DRAWSTRING MIX MG
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein CHUNKY RUNNER LACEUP HF BLST NY sneakers boty dámské černé HW0HW03111
Calvin Klein CHUNKY RUNNER LACEUP HF BLST NY sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3289 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT SUEDE MG sneakers boty dámské černé HW0HW03144
Calvin Klein LOW PRO CUPS WT SUEDE MG sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakers dámské černé YW0YW01990
Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP NYLON MG sneakers dámské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE černá barva, HW0HW02845
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUP LACEUP LTH MOIRE
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LIGHT EVA RUNNER NYL-SUE sneakers boty dámské černé HW0HW03149
Calvin Klein LIGHT EVA RUNNER NYL-SUE sneakers boty dámské
2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PROFILE RUNNER LTH MG dámské, černá barva, YW0YW02049
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PROFILE RUNNER LTH MG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-36%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LIN MESH sneakers boty dámské černé HW0HW02971
Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LIN MESH sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1899 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATF LACEUP NY-SU sneakers boty dámské černé HW0HW03086
Calvin Klein VULC FLATF LACEUP NY-SU sneakers boty dámské
2289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein LACE-UP SNEAKER LTH CK dámské, černá barva, HW0HW02673
Kožené tenisky Calvin Klein LACE-UP SNEAKER LTH CK
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01942
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER LACE UP LTH MG
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein HIKE RUNNER LACE UP MESH MIX MET dámské, černá barva, YW0YW02063
Tenisky Calvin Klein HIKE RUNNER LACE UP MESH MIX MET
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPSOLE WT SATIN MIX sneakers boty dámské černé HW0HW03288
Calvin Klein LOW PRO CUPSOLE WT SATIN MIX sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX dámské, černá barva, YW0YW02016
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACE UP MAT MIX
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MIX MG dámské, černá barva, HW0HW02825
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MIX MG
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Calvin Klein VULC LACE UP černá barva, HW0HW01681
Kožené sneakers boty Calvin Klein VULC LACE UP
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH dámské, černá barva, YW0YW01947
Kožené tenisky Calvin Klein CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACEUP SOCK MAT MIX dámské, černá barva, YW0YW02064
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER LACEUP SOCK MAT MIX
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG tenisky dámské černé na platformě YW0YW01763
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG tenisky dámské
1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LTH CK hnědá barva, YW0YW01932
Tenisky Calvin Klein VULC FLATF LACE UP LTH CK
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské černé HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské béžové HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein HIKE RUN CKSTRIPE MESH MET sneakers boty dámské bílé HW0HW03140
Calvin Klein HIKE RUN CKSTRIPE MESH MET sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Calvin Klein LP CUPSOLE LACE UP LTH MIX bílá barva, HW0HW02208
Kožené sneakers boty Calvin Klein LP CUPSOLE LACE UP LTH MIX
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH ML sneakers boty dámské bílé HW0HW03146
Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH ML sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MG dámské, bílá barva, HW0HW02823
Tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LTH MG
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč