Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18482

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč -42%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč -5%
Barva: černá
Tommy Hilfiger Peněženka dámská béžová AW0AW18482
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18482
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá peněženka Tommy Hilfiger – elegantní doplněk s logem

Peněženka Tommy Hilfiger AW0AW18482 je velká dámská peněženka, která nabízí prostorný vnitřek a bezpečné uložení všech nezbytných drobností. Je vyrobena z imitace kůže a představuje praktický a stylový doplněk, který skvěle doplní jak ležérní, tak i sofistikovanější outfity. Její konstrukce s mnoha přihrádkami usnadňuje organizaci a zapínání na zip umožňuje bezpečné uložení obsahu.

Čím vyniká dámská peněženka z imitace kůže Tommy Hilfiger?

  • Velký, klasický střih, který skvěle doplňuje dámské stylizace
  • Vyrobeno z imitace kůže, což přispívá k odolnosti a estetickému vzhledu
  • Prostorný vnitřek se 3 přihrádkami na bankovky a 12 místy na karty
  • Zapínání na zip umožňuje bezpečné uložení obsahu
  • Vzor s logem značky, který dodává produktu rozpoznatelný charakter
  • Dodáváno v elegantní krabičce, což z ní dělá ideální dárek
Vlastnosti výrobku
Zapínání kapsy na mince
na zip
Kapsy a přihrádky
na bankovky, Na mince, na karty
Typ zapínání
na zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
AW0AW18482
Barva výrobce
BDS
Barva
černá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPY2-PFD077_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyuretan
Technické údaje
Počet slotů na karty:
12
Podobné produkty
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, černá barva, AW0AW18248
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1049 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18594
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18487
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18474
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18701
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pouzdro na karty dámské černé AW0AW18486
Tommy Hilfiger pouzdro na karty dámské
Aktuální cena:
719 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18593
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18484
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1129 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18475
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
1499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18795
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, černá barva, AW0AW18132
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
Tommy Hilfiger Peněženka dámská kožená černá AW0AW18944
Tommy Hilfiger Peněženka dámská kožená
2099 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18704
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1999 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18483
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
1799 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18703
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1799 Kč
-22%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld Peněženka dámská z imitace kůže IKON černá A1W32078
Karl Lagerfeld Peněženka dámská z imitace kůže IKON
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-14%
*-10 % s kódem: LST
Kožená peněženka Furla černá barva
Kožená peněženka Furla
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: LST
U.S. Polo Assn. Peněženka dámská Houston černá WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. Peněženka dámská Houston
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 929 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Peněženka dámská kožená černá LV04F1109G
Calvin Klein Peněženka dámská kožená
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-15 % s kódem: LST
Guess Peněženka dámská z imitace kůže MAXINE černá SWQG97 33146
Guess Peněženka dámská z imitace kůže MAXINE
1749 Kč
Coccinelle Peněženka dámská kožená černá E2 VW1 11 F0 01
Coccinelle Peněženka dámská kožená
2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Marc O'Polo Peněženka dámská kožená černá 5000010946
Marc O'Polo Peněženka dámská kožená
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kožené pouzdro na karty Furla černá barva
Kožené pouzdro na karty Furla
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Love Moschino dámská, černá barva, JC5689PP1OKD0000
Peněženka Love Moschino
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožená peněženka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH dámská, černá barva, A4W32036
Kožená peněženka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Guess Peněženka dámská ANISE černá SWPD99 16140
Guess Peněženka dámská ANISE
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1549 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1009 Kč
Coccinelle Peněženka dámská kožená černá E2 VKP 18 31 01
Coccinelle Peněženka dámská kožená
4799 Kč
Just Cavalli Peněženka dámská z imitace kůže černá 81RA5PA1 ZSA89
Just Cavalli Peněženka dámská z imitace kůže
2499 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18487
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
Tommy Hilfiger Peněženka dámská kožená černá AW0AW18944
Tommy Hilfiger Peněženka dámská kožená
2099 Kč
-21%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18488
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, černá barva, AW0AW18248
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1049 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pouzdro na karty dámské černé AW0AW18486
Tommy Hilfiger pouzdro na karty dámské
Aktuální cena:
719 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18474
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18703
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18594
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18699
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, černá barva, AW0AW18132
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18475
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
1499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18704
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18593
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18701
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18484
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1129 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská černá AW0AW18483
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
1799 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže černá AW0AW18795
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
2489 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, tmavomodrá barva, AW0AW17736
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger peněženka dámská z imitace kůže námořnická modř AW0AW18699
Tommy Hilfiger peněženka dámská z imitace kůže
1699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Peněženka Tommy Hilfiger dámská, tmavomodrá barva, AW0AW18246
Peněženka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže béžová AW0AW18703
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže béžová AW0AW18484
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1019 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
Tommy Hilfiger Peněženka dámská námořnická modř AW0AW18991
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
1199 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže béžová AW0AW18795
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská béžová AW0AW18487
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
929 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 989 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže béžová AW0AW18760
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1799 Kč
-21%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská béžová AW0AW18488
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže béžová AW0AW18701
Tommy Hilfiger Peněženka dámská z imitace kůže
1699 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská béžová AW0AW17039
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Peněženka dámská béžová AW0AW18594
Tommy Hilfiger Peněženka dámská
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč