Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem bílé 701228932

-25%Final Sale %!
Aktuální cena:
179 Kč
Běžná cena: 239 Kč -25%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč -25%
Barva: bílá
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem bílé 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem růžové 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem modré 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem námořnické modré 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem černé 701228932
Zvolte velikost
FINAL SALE %

Výprodej a další slevy v aplikaci při nákupu za min. 2 200 Kč.

FINAL SALE %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Bílé dámské ponožky Tommy Hilfiger z lyocellu – pohodlí a styl

Bílé dámské ponožky Tommy Hilfiger jsou volbou pro ženy, které ocení pohodlí a minimalistický design. Vyrobeny z lyocellu, přispívají k prodyšnosti a měkkosti, což z nich činí skvělou volbu pro mnoho příležitostí. Jejich univerzální charakter umožňuje snadné kombinování s různými outfity, od ležérních po elegantnější.

Charakteristické vlastnosti dámských ponožek Tommy Hilfiger z lyocellu – klíčové přednosti

  • Vhodné pro každodenní nošení je činí ideálními pro mnoho aktivit
  • Krátká délka přispívá k diskrétnímu nošení s různou obuví
  • Tenký materiál podporuje prodyšnost a lehkost po celý den
  • Měkký lyocell zajišťuje příjemný pocit při kontaktu s pokožkou
  • Hladký design usnadňuje sladění s mnoha outfity a barvami
Vlastnosti výrobku
Délka ponožek
krátké
Údaje o výrobku
Kód výrobce
701228932.NOS
Barva výrobce
002
Barva
bílá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobce

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
99KK-LGD0NS_00A
Materiál
Celý produkt:
64% Lyocell, 35% Polyamid, 1% Elastan
Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger dámské, bílá barva, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 371221108
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238774
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238772
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
235 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 343024001
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238776
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kotníkové ponožky Tommy Hilfiger (2-pack) 343025001
Kotníkové ponožky Tommy Hilfiger (2-pack)
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack bílé 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger (2-pack) 383024
Ponožky Tommy Hilfiger (2-pack)
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 701232974
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
Final Sale %!
Ponožky Tommy Hilfiger dámské, bílá barva, 701229326
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
195 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dámské ponožky Tommy Hilfiger Sportswear vel. 35-38 (2-pack) 371221
Dámské ponožky Tommy Hilfiger Sportswear vel. 35-38 (2-pack)
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské bílé 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámské
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Ponožky dámské bílé 701238775
Tommy Hilfiger Ponožky dámské
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 235 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-34%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger - Ponožky Ballerina Step (2-pack)
Tommy Hilfiger - Ponožky Ballerina Step (2-pack)
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kotníkové ponožky adidas Originals (3 pack) FM0676 FM0676
Kotníkové ponožky adidas Originals (3 pack) FM0676
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 329 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
BIZUU ponožky dámské s bavlnou bílé SERAFIL BIAŁY
BIZUU ponožky dámské s bavlnou
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Fila - Ponožky (3 pack)
Fila - Ponožky (3 pack)
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 195 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky P.E Nation Homage černá barva, 243A416
Ponožky P.E Nation Homage
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky women'secret bílá barva, 3612488
Ponožky women'secret
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein kotníkové ponožky dámské 2-pack bílé 701238130
Calvin Klein kotníkové ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Guess bílá barva, V5YZ02 Z3O11
Ponožky Guess
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 371221108
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
Final Sale %!
Ponožky Tommy Hilfiger dámské, bílá barva, 701229326
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
195 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
-34%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger - Ponožky Ballerina Step (2-pack)
Tommy Hilfiger - Ponožky Ballerina Step (2-pack)
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238776
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger dámské, bílá barva, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dámské ponožky Tommy Hilfiger Sportswear vel. 35-38 (2-pack) 371221
Dámské ponožky Tommy Hilfiger Sportswear vel. 35-38 (2-pack)
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger (2-pack) 383024
Ponožky Tommy Hilfiger (2-pack)
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 701232974
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack bílé 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské bílé 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámské
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger Ponožky dámské bílé 701238775
Tommy Hilfiger Ponožky dámské
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 235 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kotníkové ponožky Tommy Hilfiger (2-pack) 343025001
Kotníkové ponožky Tommy Hilfiger (2-pack)
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238772
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
235 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack dámské, bílá barva, 343024001
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack bílé 701238774
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem námořnické modré 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámské s lyocellem
Aktuální cena:
159 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 189 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack béžové 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: LST
Ponožky Tommy Hilfiger černá barva, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
215 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské s příměsí hedvábí růžové 701228796
Tommy Hilfiger ponožky dámské s příměsí hedvábí
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 329 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack fialové 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 319 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 265 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack černé 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámské s bavlnou 2-pack
Aktuální cena:
215 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack růžové 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámské 2-pack
Aktuální cena:
245 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč