Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09398

*-25 % s kódem: LST
2989 Kč
Barva: námořnická modř
Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09398
Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM sneakers boty dámské béžové na platformě FW0FW09398
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-25 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. A další slevy v aplikaci!

FINAL SALE %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM – stylový akcent v městském stylu

Tenisky Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM jsou dámské tenisky na platformě, které kombinují klasický design s moderními trendy a nabízejí pohodlí a výrazný styl. Tento model, který se vyznačuje nízkým profilem a monogramovým vzorem, představuje skvělý doplněk pro módní, ležérní outfity a dodává jim eleganci a originalitu.

Čím jsou tenisky Tommy Hilfiger FW0FW09398 výjimečné?

  • Zpevněný opatek stabilizuje chodidlo a zajišťuje pohodlí při nošení
  • Svršek z přírodní kůže a textilního materiálu přispívá k odolnosti a estetickému vzhledu
  • Vnitřek z textilního materiálu podporuje pohodlí a prodyšnost pro chodidla
  • Lehce zpevněný límec svršku jemně obepíná kotník a zlepšuje padnutí
  • Gumová podrážka typu platforma o výšce 4 cm dodává výšku a stabilitu
  • Klasické šněrování umožňuje precizní přizpůsobení obuvi k chodidlu
  • Vyjímatelné stélky z textilního materiálu usnadňují udržení hygieny obuvi
  • Monogramový vzor Tommy Hilfiger podtrhuje exkluzivní charakter modelu
Vlastnosti výrobku
Vysouvací vložky
ano
Obuv
do kotníku
Podrážka
guma
Vložka
textilní materiál
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
platforma
Údaje o výrobku
Kód výrobce
FW0FW09398
Barva výrobce
DW6
Barva
námořnická modř
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
9BY2-OBDZO3_59X
Materiál
Svršek:
Textilní materiál, Pravá kůže
Interiér:
Textilní materiál
Podrážka:
Syntetický materiál
Rozměry
Výška podpatku:
4 cm
Délka vložky je:
24,5 cm
Míry uvedené pro velikost:
39
Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené námořnické FW0FW09363
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09406
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger BELLA MONOGRAM SNEAKER sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09523
Tommy Hilfiger BELLA MONOGRAM SNEAKER sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2789 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kožené tenisky Camper Runner Up dámské, tmavomodrá barva, K200645-102
Kožené tenisky Camper Runner Up
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Geox D BLOMIEE tmavomodrá barva, D556HB 0AS54 C4084
Sneakers boty Geox D BLOMIEE
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Guess SAPHIA dámské, tmavomodrá barva, FLTSAP LEP12
Tenisky Guess SAPHIA
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Gola FIREFLY dámské, tmavomodrá barva, CLB577EW
Tenisky Gola FIREFLY
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Hoff CITY MIAMI tmavomodrá barva, 22502003
Tenisky Hoff CITY MIAMI
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2969 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans MU THE GREENWICH EDGE SUEDE sneakers boty dámské semišové námořnické modré EN0EN03050
Tommy Jeans MU THE GREENWICH EDGE SUEDE sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
BOGNER VALENCIA sneakers boty dámské semišové námořnické modré 22621015
BOGNER VALENCIA sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
6659 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 7399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Fenty x Puma tmavomodrá barva, 39835201
Kožené tenisky Fenty x Puma
Aktuální cena:
1989 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE dámské, tmavomodrá barva, EN0EN02924
Semišové tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené námořnické 29117EE8
Crime London SK8 DELUXE sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Emu Australia Miki sneakers boty dámské námořnicky modré sportovní W12497
Emu Australia Miki sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-10 % s kódem: LST
Hoff CITY DOPAMINE královsky modré sneakers boty dámské semišové námořnicky modré 12602016
Hoff CITY DOPAMINE královsky modré sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Skechers tmavomodrá barva
Sneakers boty Skechers
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Lacoste SPINOR 126 2 SFA sneakers boty dámské námořnické 51SFA0035 05C
Lacoste SPINOR 126 2 SFA sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-21%
*-5 % s kódem: LST
Mexx GITTE GLITTER ELLEN Sneaker sneakers boty dámské námořnická modrá MI001004061W
Mexx GITTE GLITTER ELLEN Sneaker sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-15 % s kódem: LST
Kožené boty Lauren Ralph Lauren Janson Ii tmavomodrá barva
Kožené boty Lauren Ralph Lauren Janson Ii
2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Sneakers boty Alexander Smith Wembley tmavomodrá barva, ASBBWYW0164AVW
Sneakers boty Alexander Smith Wembley
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Sneakers boty Miss Sixty tmavomodrá barva
Sneakers boty Miss Sixty
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 10399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky New Balance 550 tmavomodrá barva, BBW550GH
Tenisky New Balance 550
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold tmavomodrá barva, JH9667
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-10 % s kódem: LST
Camper Pelotas Soller dámské sneakers boty námořnicky modré K201775-002
Camper Pelotas Soller dámské sneakers boty
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4209 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Furla Hype sneakers boty dámské semišové námořnické modré YM50HYP BX3494 5301S
Furla Hype sneakers boty dámské semišové
4999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Breaknet Sleek dámské, tmavomodrá barva, IH1380
Semišové tenisky adidas Breaknet Sleek
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky BOSS Brenta dámské, tmavomodrá barva, 50536645
Semišové tenisky BOSS Brenta
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-17%
Tenisky New Balance WL574EVN tmavomodrá barva, WL574EVN-EVN
Tenisky New Balance WL574EVN
Aktuální cena:
1819 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-10 % s kódem: LST
Semišové tenisky Lacoste Baseshot Winter Sneakers dámské, tmavomodrá barva, 50SFA0041
Semišové tenisky Lacoste Baseshot Winter Sneakers
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3419 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger BELLA MONOGRAM SNEAKER sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09523
Tommy Hilfiger BELLA MONOGRAM SNEAKER sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2789 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské námořnické modré FW0FW09406
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené námořnické FW0FW09363
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER LEATHER sneakers boty dámské kožené béžové FW0FW09495
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER LEATHER sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER dámské, černá barva, FW0FW08680
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM sneakers boty dámské béžové na platformě FW0FW09398
Tommy Hilfiger TH CHIC PLATFORM MONOGRAM sneakers boty dámské
2989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger TH SPORTY CUPSOLE TUMBLED LTR dámské, bílá barva, FW0FW09024
Tenisky Tommy Hilfiger TH SPORTY CUPSOLE TUMBLED LTR
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE sneakers boty dámské bílé FW0FW09106
Tommy Hilfiger TH CHIC CUPSOLE sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger TH SPORTY CUPSOLE CORP dámské, bílá barva, FW0FW09025
Tenisky Tommy Hilfiger TH SPORTY CUPSOLE CORP
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-26%
*-10 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER SNAKE sneakers boty dámské kožené béžové FW0FW09415
Tommy Hilfiger BELLA SNEAKER SNAKE sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger TH KNIT RUNNER dámské, béžová barva, FW0FW08813
Tenisky Tommy Hilfiger TH KNIT RUNNER
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE RUNNER dámské, vínová barva, FW0FW08951
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE RUNNER
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sneakers boty Tommy Hilfiger LUX MONOGRAM RUNNER bílá barva, FW0FW08387
Sneakers boty Tommy Hilfiger LUX MONOGRAM RUNNER
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ANIMAL PRINT PLATFORM SNEAKER dámské, černá barva, FW0FW09023
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ANIMAL PRINT PLATFORM SNEAKER
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL VULC SNEAKER dámské, bílá barva, FW0FW08757
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL VULC SNEAKER
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Semišové tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE dámské, vínová barva, FW0FW09266
Semišové tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Tommy Hilfiger PLATFORM COURT SNEAKER bílá barva, FW0FW08464
Kožené sneakers boty Tommy Hilfiger PLATFORM COURT SNEAKER
Aktuální cena:
1489 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE SNEAKER SHINY dámské, vínová barva, FW0FW08823
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE SNEAKER SHINY
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené bílé FW0FW09363
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE RUNNER dámské, bílá barva, FW0FW08951
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE RUNNER
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské béžové FW0FW09406
Tommy Hilfiger TH HERITAGE ROPE SNEAKER sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER LTR dámské, černá barva, FW0FW09028
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER LTR
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER dámské, bílá barva, FW0FW08680
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH BELLA LOW RUNNER SUEDE sneakers boty dámské semišové modré FW0FW09189
Tommy Hilfiger TH BELLA LOW RUNNER SUEDE sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené sneakers boty Tommy Hilfiger ESSENTIAL BASKET SNEAKER béžová barva, FW0FW08456
Kožené sneakers boty Tommy Hilfiger ESSENTIAL BASKET SNEAKER
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER dámské, bílá barva, FW0FW08758
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL ELEVATED COURT SNEAKER
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH CHUNKY RUNNER PATENT dámské, černá barva, FW0FW08840
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH CHUNKY RUNNER PATENT
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL PLATFORM COURT SNEAKER dámské, bílá barva, FW0FW08756
Kožené tenisky Tommy Hilfiger ESSENTIAL PLATFORM COURT SNEAKER
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené bílé FW0FW09363
Tommy Hilfiger TH ICON COURT SCRIPT sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kožené tenisky Tommy Hilfiger MONOGRAM MIX MATERIAL RUNNER dámské, bílá barva, FW0FW09267
Kožené tenisky Tommy Hilfiger MONOGRAM MIX MATERIAL RUNNER
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč