Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW11797

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč -43%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč -9%
Barva: tyrkysová
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné růžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger pánské bavlněné tričko modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné námořnická modř MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné zelené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné béžové MW0MW11797
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Turkusový t-shirt Tommy Hilfiger – stylový základ pánských outfitů

T-shirt Tommy Hilfiger je volbou pro muže, kteří oceňují kombinaci klasiky s moderním akcentem. Tento model, vyrobený z vysoce kvalitní bavlny, zajišťuje volnost pohybu a představuje univerzální prvek šatníku. Skvěle zapadá do casualové i streetwearové estetiky, a je tak základem pro mnoho outfitů.

Čím se vyznačuje pánský bavlněný T-shirt Tommy Hilfiger?

  • Střih slim fit – decentně zvýrazňuje postavu a zároveň neomezuje v pohybu během aktivity
  • Vyroben z bavlny – materiál příjemný na dotek, podporuje prodyšnost a pohodlí při nošení
  • Elastický materiál – zajišťuje přizpůsobení tělu a nabízí větší volnost pohybu
  • Styl casual a streetwear – model se hodí k různým outfitům, od těch volných po ty městštější
  • Klasický krátký rukáv – univerzální střih, vhodný na teplejší dny i jako vrstva pod sako
  • Vyšité logo na přední straně – decentní detail, který dodává charakter a podtrhuje značkový styl
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
MW0MW11797.
Barva
tyrkysová
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobce

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-TSM16A_65X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Slim fit
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pánské bavlněné tričko tyrkysové MW0MW39993
Tommy Hilfiger pánské bavlněné tričko
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW39249
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné SUMMER tyrkysové MW0MW43066
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné SUMMER
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
-36%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW42385
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
959 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW36498
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW42365
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné s elastanem tyrkysové MW0MW10800
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pánské s bavlnou SUMMER tyrkysové MW0MW43058
Tommy Hilfiger pánské s bavlnou SUMMER
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
BOSS tričko pánské T-Shirt RN Slim Fit tyrkysové 50517970
BOSS tričko pánské T-Shirt RN Slim Fit
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans basic tričko pánské bavlněné tyrkysové DM0DM22545
Tommy Jeans basic tričko pánské bavlněné
1199 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Jack Wolfskin tričko pánské bavlněné Confident tyrkysové A65919
Jack Wolfskin tričko pánské bavlněné Confident
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
*-5 % s kódem: LST
G-Star tričko pánské bavlněné s elastanem Slim base tyrkysové D19070-C723
G-Star tričko pánské bavlněné s elastanem Slim base
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
-16%
*-5 % s kódem: LST
adidas tričko pánské bavlněné x Z.N.E tyrkysové KR0204
adidas tričko pánské bavlněné x Z.N.E
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní triko Under Armour Energy zelená barva, 1383974
Sportovní triko Under Armour Energy
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Karl Lagerfeld Jeans pánské, zelená barva, s potiskem, B1M17066
Bavlněné tričko Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Guess MASKA pánské, tyrkysová barva, s potiskem, Z6RI15 I3Z14
Bavlněné tričko Guess MASKA
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
Puma tréninkové tričko pánské Essentials Solid cat Tee tyrkysové 525908
Puma tréninkové tričko pánské Essentials Solid cat Tee
569 Kč
-42%
Bavlněné tričko Medicine pánské, tyrkysová barva
Bavlněné tričko Medicine
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 569 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Columbia zelená barva
Bavlněné tričko Columbia
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Levi's šedá barva
Bavlněné tričko Levi's
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Guess tričko pánské bavlněné tyrkysové F6GI05 K8HM4
Guess tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 889 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní tričko Salewa PUEZ DRY pánské, tyrkysová barva, 00.0000028867
Sportovní tričko Salewa PUEZ DRY
Aktuální cena:
1149 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1259 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Marc O'Polo pánské, tyrkysová barva, s potiskem, M26201251382
Bavlněné tričko Marc O'Polo
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
*-15 % s kódem: LST
Vilebrequin tričko pánské bavlněné TANGI tyrkysové TNGEP103
Vilebrequin tričko pánské bavlněné TANGI
2199 Kč
-44%
Bavlněné tričko Medicine pánské, tyrkysová barva
Bavlněné tričko Medicine
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní triko Columbia Columbia Hike černá barva, 1990391
Sportovní triko Columbia Columbia Hike
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
*-5 % s kódem: LST
Puma tričko pánské s bavlnou Essential elevated tyrkysové 692018
Puma tričko pánské s bavlnou Essential elevated
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-24%
Tričko Medicine pánské, zelená barva
Tričko Medicine
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
Salewa tričko pánské s lyocellem DEAGLE KALEIDO tyrkysové 00.0000029390
Salewa tričko pánské s lyocellem DEAGLE KALEIDO
1099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Calvin Klein tyrkysová barva, K10K109894
Bavlněné tričko Calvin Klein
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW36498
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW42365
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pánské bavlněné tričko tyrkysové MW0MW39993
Tommy Hilfiger pánské bavlněné tričko
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné SUMMER tyrkysové MW0MW43066
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné SUMMER
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW39249
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pánské s bavlnou SUMMER tyrkysové MW0MW43058
Tommy Hilfiger pánské s bavlnou SUMMER
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
-36%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné tyrkysové MW0MW42385
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
959 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné s elastanem tyrkysové MW0MW10800
Tommy Hilfiger basic tričko pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné námořnicky modré MW0MW42365
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger černá barva, UM0UM03005
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, béžová barva, s potiskem, MW0MW40008
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, červená barva, s potiskem, MW0MW39843
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, bílá barva, s potiskem, MW0MW41470
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské béžové MW0MW42376
Tommy Hilfiger tričko pánské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger béžová barva, s aplikací, MW0MW38628
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger oranžová barva, s potiskem, MW0MW38621
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, bílá barva, s aplikací, MW0MW38642
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné námořnické modré MW0MW43198
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
1799 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné zelené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, černá barva, s aplikací, MW0MW41468
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné zelené MW0MW39993
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné růžové MW0MW42366
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger pánské, béžová barva, MW0MW41908
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tričko Tommy Hilfiger modrá barva, MW0MW10800
Tričko Tommy Hilfiger
999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, s potiskem, MW0MW38614
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné modré MW0MW40923
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné zelené MW0MW42365
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné bílé MW0MW42397
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné červené MW0MW39995
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné modré MW0MW37283
Tommy Hilfiger tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč