Holínky

4 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Cena
Tommy Hilfiger - Dětské holínky
Tommy Hilfiger - Dětské holínky

799 Kč

1099 Kč

Tommy Hilfiger - Dětské holínky
Tommy Hilfiger - Dětské holínky

799 Kč

1099 Kč

Tommy Hilfiger - Dětské holínky
Tommy Hilfiger - Dětské holínky

1199 Kč

Hunter - Dětské holínky Military Red
Hunter - Dětské holínky Military Red

1199 Kč

1999 Kč

4 / 4

Zobrazit také:

Chlapecké holínky – ochrání před vodou

Zejména kluci si rádi hrají venku - neodradí je ani nízká teplota, déšť a louže. Aby se tato aktivita dětí neomezila a zároveň poskytla dítěti maximální pohodlí a ochránila jeho zdraví, je potřeba koupit chlapecké holínky. Jaký je rozdíl mezi různými modely takových bot, jak vybrat vhodnou velikost a jaké detaily stojí za pozornost? 

Chlapecké gumáky – suchou nohou přes kaluže

Žádné dítě nechce spadnout do louže, pořiďte proto chlapecké gumáky s protiskluzovou podrážkou. Čím vyšší jsou tyto boty, tím nižší je riziko, že se dětské nohy dostanou do přímého kontaktu s vodou nebo sněhem. Nejlepší gumové holínky pro děti mají manžety, které zabraňují pronikání vody dovnitř boty. 


Dětské holínky – z odolného materiálu

Přestože nabídky obuvi jsou velmi bohaté, ve skutečnosti se obvykle zabýváme dvěma typy bot do vody – dětské holínky z plastu a gumáky z EVA pěny. Pěnové gumáky pro děti jsou velmi lehké - téměř třikrát lehčí než ostatní, ale snadno se poškodí. Boty ze syntetických materiálů jsou trochu těžší, odolají i různému mechanickému poškození. 


Dětské gumáky – ochrana nohou 

Při výběru dětské obuvi věnujte pozornost jejich vhodné velikosti. Je důležité, aby v nich mělo dítě alespoň 1 cm volného prostoru. Tímto způsobem si můžete být jisti, že se vaše dítě v nich bude cítit pohodlně a jeho noha bude mít volný pohyb. Proto před každým nákupem změřte délku stélky dítěte. Dětské gumáky musí být také pohodlné. 


Gumáky pro děti – bohatý výběr barev i vzorů

Gumáky pro děti můžete vybírat i od známých značek, například Guess, Crocs či Coqui a mnoho dalších. Jedná se o velmi detailně propracované holínky s ohledem na design a funkčnost. Módní holínky lze pořídit v různých barvách, se vzorem i bez.