Lacláče

6 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Pas
Cena
Diesel - Lacláče
Diesel - Lacláče

10999 Kč

Tommy Jeans - Lacláče Dungaree
Tommy Jeans - Lacláče Dungaree

3799 Kč

Pepe Jeans - Lacláče Abby Fabby
Pepe Jeans - Lacláče Abby Fabby

2099 Kč

1699 Kč

Pepe Jeans - Lacláče Shay
Pepe Jeans - Lacláče Shay

2799 Kč

2199 Kč

Tommy Jeans - Lacláče
Tommy Jeans - Lacláče

3399 Kč

2099 Kč

Pepe Jeans - Džíny Claire
Pepe Jeans - Džíny Claire

3199 Kč

1699 Kč

Lacláče dámské – univerzální model kalhot

Bývali spojovány hlavně s pracovními oděvy. Dnes je můžeme najít na pultech módních obchodů a butiků. Lacláče dámské jsou jedním z těch druhů oblečení, které prostě musíte mít. Někteří lidé je milují, jiní o nich nemají tušení. Jedná se o kalhoty, které mohou vypadat skvěle v dlouhé i krátké verzi. Dámské lacláče jsou velmi univerzální model kalhot.

Džíny s laclem – s čím je nosit?

Pokud nosit džíny s laclem a vypadat štíhlejší, vyhněte se volným halenkám a mikinám. Skryté pod klopou kalhot vám vizuálně přidají na váze. Nejlepší je zvolit přiléhavé halenky a topy - i když je jen zřídka nosíte denně. Postavené přes lacláče maskují přebytečná kilogramy kolem břicha a boků. Takže se nemusíte obávat žádných záhybů.

Dámské kalhoty s laclem - jsou pohodlné

Noste dámské kalhoty s laclem v kombinaci s botama na platformě nebo vyšším podpatku. K tomuto úkolu jsou nejlepší jehlové boty nebo sandály na vysokém podpatku. Pokud je však nerada nosíte každý den - nic není ztraceno. Můžete si také obout boty na klínových podpatcích. Možností je mnoho a výběr obuvi je skutečně široký.

Laclové kalhoty dámské – pro sportovní vzhled

Pro sportovní styling budou dobrý nápad tenisky se silnou podrážkou. Tyto typy obuvi jsou v poslední době velmi módní - a to nejen pro tyto laclové kalhoty dámské. Lacláče spojujeme především s jarem a létem. Můžeme je však s jistotou nosit na podzim. Stačí si pod ně obléknout teplejší halenku nebo si nahodit svetr nebo podzimní kabát. Můžeme je nosit v ležérním, pouličním a elegantním stylu.

Riflové lacláče dámské – ležérní model

Vyberte si riflové lacláče dámské, které budou ladit s tenčím svetrem v hořčicovém odstínu, který perfektně zapadne do atmosféry jarních či podzimních dnů. Vzhled můžete doplnit slunečními brýlemi a riflovou bundou. Nebojte se kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a staňte se módní ikonou pro své okolí.