Nízké

3 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Typ
Cena
Puma - Dětské tenisky C-Skate Vulc
Puma - Dětské tenisky C-Skate Vulc

1199 Kč

899 Kč

Skechers - Dětské tenisky
Skechers - Dětské tenisky

899 Kč

709 Kč

Skechers - Dětské tenisky
Skechers - Dětské tenisky

899 Kč

709 Kč

Chlapecké nízké tenisky

Nejvíce univerzální součástí každého chlapeckého šatníku jsou právě tenisky. Vzhledem k jejich častému využívání musí být tyto boty obzvlášť pohodlné a kvalitní, aby měly výdrž, byly odolné a vypadaly dobře i po delším nošení. Důležitá je prodyšnost a kvalita materiálu, který byl pro zhotovení tohoto druhu bot použit. Tyto chlapecké nízké tenisky by měly být pro svoji všestrannost obzvlášť kvalitní a zhotoveny pečlivě s důrazem na komfort, který musí pohodlné nošení i po delší dobu a zároveň udržet nohu ve správné poloze bez deformace obuvi.

V této kategorii Vám můžeme nabídnout nejen stylové dětské nízké tenisky, ale také značky, které ručí za kvalitu materiálu i celé stavby boty. Tyto prodyšné chlapecké tenisky Vám zaručují nejen komfort dítěte při nošení, ale i správnou ventilaci během změn teploty uvnitř boty. Dětské tenisky musí zaručovat pohodlí, ať už se bude dítě pohybovat kdekoliv a bude je užívat jakkoliv dlouho. Boty odvádějí teplo a tak zamezí nepříjemnému pocení a zároveň zajistí i správnou tepelnou izolaci během procházky v chladnějším prostředí či vysokou odolnost proti namočení pro pobytu ve vlhkém počasí.

Ať už u chlapce převažuje jakýkoliv styl, jste či nejste příznivci nízkých tenisek, volíte jednodušší univerzální styl či osobitější vzhled, jste příznivci bio-kůže či kožených dětských tenisek, vyhledáváte elegantní obuv do školy či odolnou dětskou obuv pro každodenní pobíhání venku, tato kategorie Vám nabízí širokou nabídku různých stylů, ze kterých si určitě vyberete, zajistíte dítěti stylové chlapecké boty, které budou nosit s nadšením, a rozhodně nebudete litovat. V nabídce naleznete pohodlnou chlapeckou obuv ať už ve vyztuženém či volném provedení, na výběr je zde z dětské semišové obuvi, bot ze syntetické kůže či z jiných textilií.

K dispozici máme chlapeckou obuv různých známých značek jako například Converse, Vans, Pepe Jeans a mnohé další. Tyto značky jsou známé pro svou kvalitu a do našeho sortimentu jsme si je vybrali jen pro svoji spolehlivost a spokojenost mezi zákazníky.