Čepice

6 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Pletenina
Typ činnosti
Vzor
Cena
Quiksilver - Čepice
Quiksilver - Čepice

429 Kč

Columbia - Dětska čepice
Columbia - Dětska čepice

489 Kč

Columbia - Dětska čepice
Columbia - Dětska čepice

249 Kč

Puma - Dětska čepice
Puma - Dětska čepice

549 Kč

Puma - Dětska čepice
Puma - Dětska čepice

549 Kč

Puma - Dětska čepice
Puma - Dětska čepice

429 Kč

Chlapecké zimní čepice

Víme, že kvalitní dětská zimní čepice je nezbytně nutným kusem oděvu zejména v zimním období, kdy je třeba dbát na zvýšenou péči o dětské zdraví. Kvalitní materiál by měl zajistit maximální tepelnou izolaci pro minimální únik tepla. V této kategorii naleznete značkové chlapecké zimní čepice, které chlapcům zaručí teplo po celou zimu, zvýšenou ochranu při zimním sportování a zároveň pohodlný módní doplněk, který bude ve stylovém provedení dítě nosit s radostí a jistotou pohodlí.

Chlapecké zimní čepice z našeho sortimentu zaručují příjemný kvalitní materiál z prvotřídní pleteniny, který poskytuje chlapcům příjemný pocit při nošení. Čepice chlapce nekouše, udrží hlavu v teple, přičemž nezpůsobí nepříjemné pocení a nebude škrábat. Aby se čepice na dětské hlavě udržela i při různých zimních aktivitách, kdy by mohla z hlavy snadno spadnout, mají námi nabízené dětské zimní čepice kvalitní střih, na dětské hlavě proto čepice dobře drží, aniž by je na čele nepříjemně stahovaly. Nabízíme chlapecké zimní čepice v různých barevných provedeních a motivech, ze kterých si lze vždy vybrat dle nejčastěji voleného outfitu i individuálního stylu a záliby chlapců. V nabídce máme také jednoduché čepice pro nenáročné chlapce, které lze libovolně univerzálně nosit prakticky k čemukoliv.

Na výběr v této kategorii jsou dětské vlněné zimní čepice a čepice z kvalitní hrubé pleteniny pro pobyt i ve velmi chladném prostředí či například na horách. K dispozici jsou také jemné tenké pleteninové látky pro čepice určené ke každodennímu nošení. Nabízíme různé čepice s různými tvary, styly, délkami i s veselými chlapeckými motivy i více dospělými vzory, dětské čepice s bambulí a a další různé čepice v mnoha provedeních a barevných kombinacích.

V této kategorii nabízíme dětské zimní čepice populárních značek, ve kterých se budou chlapci stylově cítit a Vám zaručí především kvalitu a spolehlivost použitého materiálu. Mezi námi nabízené značky patří například Reebook, Mango Kids, LittlePieces, Jamiks, NikeKids, Quiksilver, NameIt nebo Tape a l'Oeil.