Boty

245 výsledků
Seřadit odpopulárních
Kategorie
Velikost
Značka
Barva
Cena

Dívčí boty

Dívky začínají vnímat módu dříve, než tomu bylo před 10 nebo 20lety. Dětsi jsou totiž obkolpeny velkému množství reklamy a to od televize po internet, který využívá stále více mladých dívek. Dětské zimní boty je nutné vybírat velice důkladně. Dětská zimní obuv musí splňovat více parametrů, než běžná dětská obuv.

Zimní dětskou obuv vybírejte podle lokality, kde jí Vaše dítě bude používat. Pokud žijete na horách, bude Vaše dítě potřebovat vhodnou, vysokou obuv, která udrží nohu v teple i ve vysokém a mokrém sněhu, vybavenou nepromokavou membránou. Pokud se vyskytujete více v nižších oblastech stačí, aby výška dětské boty končila u kotníků. Každá dětská obuv by měla mít kvalitní podrážku, která nebude na námrazách klouzat. Dalším faktorem, dle kterého nakupujte dětské boty, je účel obuvi. 

Na cestu do školky nebo školy stačí nižší dětská obuv. Na hraní ve sněhu je lepší vysoká a řádně zateplená dětská obuv s nepromokavou a prodyšnou membránou. Dítě může ve sněhu strávit celý den, ale jeho nohy musí být vždy v teple a suchu.

Dětská obuv musí být prodyšná, aby odváděla pot a zároveň musí zabraňovat pronikání vlhkosti z venčí. Na výběr jsou boty sportovní, lifestyletenisky, keckykozačky nebo kotníkové boty a to od značek jako Adidas, Bartek, Bullboxer, CerdaGino Rosi, Mango Kids a řada dalších.