Informace ohledně odstoupení od kupní smlouvy

Termín pro odstoupení: 30 dní ode dne obdržení zásilky. Pro uskutečnění odstoupení je důležité nás informovat před uplynutím této lhůty.

Postup odstoupení: písemnou formou na naši korespondenční adresu (níže), emailem na adresu obchod@answear.cz (v tomto případě Vám zašleme potrzení emailem). Využít můžete vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy (stáhnout vzor), ale není to povinné. Rovněž můžete využít formuláře vrácení, který vkládáme do každé zásilky, nebo si jej stáhnout z našeho webu.

 Průběh odstoupení od smlouvy: V případě odstoupení od smlouvy Vám vrátíme celou částku, kterou jste za zboží zaplatili, společně s náklady na přepravu produktu (s výjimkou dodatečných nákladů spojených s Vámi vybraným způsobem doručení, který je dražší než nejlevnější možná varianta doručení, kterou nabízíme), neodkladně, a ne později než do 14 dní ode dne, kdy jsme obdrželi informaci o odstoupení od kupní smlouvy. Vrácení platby probíhá obvykle bankovním převodem. Pokud si přejete vrátit peněžní prostředky stejným způsobem, jakým jste platili za zboží, informujte nás prosím o tom. Pokud bude zboží či dokument o odstoupení doručen odděleně, může se lhůta pro vrácení peněžních prostředků prodloužit. Vrácení zaplacené částky bude provedeno po obdržení obou náležitostí (zboží a dokument o odstoupení od kupní smlouvy) do našeho distribučního centra.

 

 Prosíme o odeslání vráceného produktů ne později než 14 dní ode dne, kdy jste nás informovali o odstoupení od kupní smlouvy. Podmínky vrácení budou dodrženy, jestliže odešlete produkt před uplynutím lhůty 14 dní.

 

 Náklady na vrácení zboží hradí kupující.

 

Kupující je zodpovědný za jkékoliv snížení hodnoty zboží, které může být způsobeno změnou stavu produktu, vlastností či funkcí zakoupeného produktu.

 

 Informace k reklamacím: Zboží zasílané eshopem Answear.cz je nové, bez závad. Klient má právo na reklamaci ve lhůtě dvou let přímo u prodejce. Pokud výrobce poskytuje individuální záruku, bude zákazník o této skutečnosti informován při doručení. V případě vady produktu je nutné zaslat vyplněný reklamační formlář společně s produktem na adresu:

 

 

ANSWEAR.CZ, DPD CZ

Orlovská 162/803

713 00 OSTRAVA HEŘMANICE

s poznámkou „Reklamace Answear”

 

Reklamace bude vyřízena ve lhůtě ne delší než 30 dní od data obdržení informace o reklamaci zboží společně s reklamovaným zbožím. Více informací o vrácení a reklamacích najdete na našem webu.