• Pohlaví
  • muži
  • ženy
 • Color
  • béžová
  • bílá
  • hnědá
  • námořnická modř
  • vícebarevná
  • zelená
  • černá
  • šedá
 • Brand
  • Timberland
 • Price
  • powyżej 1000

Boty Timberland

Boty Timberland – stylové a pohodlné

Americká značka Timberland se specializuje na design a výrobu vysoce kvalitního outdoorového oblečení a obuvi. Boty Timberland jsou na americkém i globálním trhu k zakoupení již několik let. Každý rok se firma snaží své výrobky vylepšovat a modernizovat tak, aby zákazník vždy získal nejvyšší kvalitu a nejlepší zpracování pánské a dámské obuvi Timberland. Lidé oceňují značku Timberland nejen díky inovacím a spolehlivosti každého produktu. Značka se také vyznačuje vynikajícím řízením společnosti a aktivně se účastní proekologických a charitativních kampaní. Společnost, kterou kdysi založil Nathan Swartz, staví svoji výrobu na mnoha recyklovaných materiálech nebo je dováží ze speciálních ekologických plodin. Boty Timberland jsou díky své ekologické stránce velmi žádanou obuví.

Timberland boty dámské – pro každé roční období

Nabídka Timberlandu zahrnuje Timberland boty dámské pro každé roční období. Pokud hledáte tenisky, které stylově dotvoří váš městský vzhled, pak vybíráte správně. Ale to není vše. Minimalistické siluety a nadčasový vzhled obuvi vás budou bavit po několik sezón používání. Proto stojí za výběr dámských sandálů s plochou podrážkou a nebo modely na klínku. Timberland boty dámské mají mnoho variant, které stojí za to si pořídit. Všechny boty jsou z vysoce kvalitních materiálů, včetně kůže ze zodpovědné koželužny, recyklovaných prvků a využívání obnovitelných zdrojů energie. K tomu se přidává jednoduchá silueta dámské obuvi Timberland, která je nejen nadčasová, ale zároveň jedinečným způsobem doplní jakoukoli dámskou stylizaci. Bez ohledu na to, zda zvolíte modely z usně nebo semiše, nebo zvolíte klasické černé barvy.

Timberland boty pánské – boty s pevným svrškem

Každý znalec této značky ví, jak vypadají klasické Timberlan boty pánské. Jedná se o boty, které sahají nad kotník, mají velmi pevný a silný svršek, který chrání před chladem i náhodným zraněním, které může nastat při chůzi, například v horách. Pánské turistické boty Timberland mají navíc poměrně silnou podrážku s charakteristickým drážkovaným dezénem. Díky silnému zvlnění podrážky zimních bot Timberland poskytují velmi dobrou přilnavost na mokrém nebo kluzkém povrchu. Nejklasičtější barvou pro Timberland boty pánské je barva ořechu. Jedná se o jeden z nejběžnějších odstínů, pokud jde o značku Timberland. Kromě barvy ořechu se můžete setkat i s pánskými černými, šedými a hnědými modely. Sladění správné barvy pánských trapperů s oblečením zaručí, že každý váš zimní outfit bude vypadat skvěle.

Zimní boty Timberland – nestárnoucí klasika

Originální pánskou obuv Timberland byste samozřejmě měli kupovat v osvědčených a spolehlivých stacionárních nebo internetových obchodech jako je Answear.cz. I když nebudete mít problém najít stacionární obchod, bude pohodlnější objednat si zimní boty Timberland u nás. Navzdory skutečnosti, že pánská obuv Timberland se používá hlavně pro outdoorové expedice, tj. výlety do hor, lesů, kopců, můžete snadno obout pánské turistické boty Timberland s džínami, zimní bundou v městském stylu.

Dámské boty Timberland – obuv s tradicí

V roce 1918 Nathan Swartz, pozdější zakladatel této značky, zahájil svou kariéru v obuvnickém průmyslu jako učeň. O třicet čtyři let později koupil podíl ve společnosti Abington Shoe Company a v roce 1965 rodina Swartzů zavedla vstřikovací technologii do obuvnického průmyslu. Nová technologie umožnila bezproblémové propojení koženého svršku s podešví - tak vznikly první nepromokavé kožené boty. Dámské boty Timberland jsou obuv s tradicí.

Pánské zimní boty Timberland – jsou pevné a hřejivé

Boty Timberland jsou oba modely určené výhradně pro pěší a horské výlety, stejně jako každodenní nabídky, kde je styl také důležitý. Pánské zimní boty Timberland jsou ekologické. Při výrobě své obuvi Timberland myslí také na ekologii. Výroba ekologicky šetrné řady Earthkeepers využívá technologie, které výrazně snižují její negativní dopad na přírodní prostředí. Posláním společnosti Timberland je vybavit své zákazníky obuví, která jim umožní skutečně si všimnout rozdílu.