Tenisky Nike

Tenisky Nike - módní obuv

I když byly vytvořeny tenisky Nike jako sportovní obuv - především pro běžce a basketbalisty - rychle se staly módou mezi sportovní obuvi. Jejich legendární pohodlí a jedinečný vzhled milují nejen sportovci, ale i fanoušci sportovní a streetwear módy. Vhodně vybrané tenisky Nike jsou ztělesněním dokonalé lifestylové módy. Máte své milované tenisky Nike, ale nevíte, s čím je kombinovat? Originální sportovní obuv Nike je nyní lifestylovou obuví a je hluboce zakořeněná v pouličním vzhledu, takže jedinou věcí, která vás omezuje, je vaše představivost. Nejviditelnějším nápadem je spárovat tyto boty s legínami a volnou mikinou se zajímavým potiskem nebo s tričkem. Pro tak velmi sportovní styl je nutné zvolit boty výrazné barvy a můžete vyrazit nejen na trénink, ale i na procházku. Další klasickou a ležérní sadou jsou džíny, košile nebo tričko a tenisky v módní pastelové barvě.

Bílé tenisky Nike – vykouzlíte s nimi originální styl

Bílé tenisky Nike jsou v poslední době naprosto módní. Doby, kdy se hodily jen na hřiště nebo do tělocvičny, jsou dávno pryč. Bílé tenisky jsou skvělým doplňkem různých stylů a nemusíme se omezovat jen na ležérní styl. Existuje důvod, proč takové boty milují návrháři, módní blogerky a hudební a filmové hvězdy. Již delší dobu je známo, že boty mají rozhodující vliv na charakter našeho outfitu. A bílé tenisky Nike dokážou z nejnudnějšího vzhledu na světě udělat originální styl. Víme, že před několika lety by tomu jen málokdo věřil. A přesto móda jde kupředu a dává nám stále větší svobodu. A podstatou svobody a lehkosti budou vaše stylizace s bílými teniskami. Nebojte se těchto bot, prostě je milujte. Díky nim můžete být módní a pohodlně se vám budou nosit.

Tenisky Nike Air Max – nejpopulárnější streetwear obuv

Tenisky Nike Air Max jsou nejpopulárnější streetwear obuví obecně. Nosit je můžete s čímkoliv. Sladění s legínami nebo džínami je klasická a takřka bezpečná kombinace, ale streetwear miluje překonávání hranic. Proto je originální volbou obout si tenisky Nike Air Max k šortkám (nejlépe džínovým), mikinám a oversize svetrům. Tato sada je ideální pro letní procházky nebo procházky s přáteli. Neméně dobrou kombinací bude doplnění outfitu o dlouhou skládanou sukni a košili se výrazně zbarvenými Air Maxy. Nebojte si k těmto botám obléknout šaty nebo dlouhé triko či tuniku. Celkový vzhled vypadá obzvláště dobře když jsou všechny stylingové prvky barevně kombinovány - například černé, rozbité s jemnými bílými doplňky.

Nike sportswear tenisky – ikonické boty

Nike je více než společnost vyrábějící sportovní oblečení a doplňky, pro mnohé je to životní styl. Slogany propagující image společnosti jsou známé po celém světě. Tato značka si dala každý sportovní cíl na dosah a díky jedinečnému designu se nemusíme vzdávat atraktivního vzhledu. Kolekce Nike sportswear tenisky vám přinese mnoho nových modelů, které rozhodně nesmí ve vašem botníku chybět.

Kotníkové tenisky Nike – noste je s grácií

Pokud chcete spojit městský komfort s klasickou elegancí, zvolte černé kotníkové tenisky Nike s koženými trubkami a maskáčovou košili. Nebojte se ani kabátu karamelové barvy sahající až k botám. Kotníkové tenisky Nike můžete nosit vždy a všude, bez ohledu na váš věk. Rozhodně se nemusíte bát různorodých barevných kombinací.

Černé tenisky Nike – nestárnoucí klasika

Nestárnoucí klasikou jsou černé tenisky Nike, které si můžete obout k čemu chcete a vždy budete vypadat naprosto dokonale. Tato klasická obuv se hodí na sport, do práce i na delší procházku či výlet. Pohodlná obuv s logem typickým pro značku Nike vám bude dokonale slušet. Stačí si zvolit vhodnou velikost. S jejím výběrem vám rádi pomůžeme.