Dívčí kojenecké oblečení

Počet vybraných produktů: 5
Od populárních
Velikost
Značka
Barva
Cena
Kojenecký výrobek
Multipack
Planet friendly
Typ
Vzor
-15 % V APLIKACI
Planet Friendly
Dětské bavlněné dupačky Konges Sløjd béžová barva
Dětské bavlněné dupačky Konges Sløjd
1299 Kč
Planet Friendly
Dětské bavlněné dupačky Konges Sløjd
Dětské bavlněné dupačky Konges Sløjd
1399 Kč
Kojenecké šortky Mayoral
Kojenecké šortky Mayoral
659 Kč
Kojenecké šortky Mayoral
Kojenecké šortky Mayoral
659 Kč
-47%
Kojenecké kalhoty zippy 2-pack
Kojenecké kalhoty zippy 2-pack
269 Kč
509 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 289 Kč
Zobrazit také:

Kojenecké oblečení – široká nabídka

Nákup kojeneckého oblečení je skutečnou výzvou. V eshopu najdete kojenecké oblečení v různých variantách, velikostech a stylech, z nichž každý je k dispozici v mnoha velikostech. Není třeba nikoho přesvědčovat, že miminka rychle vyrostou z koupených zavinovaček a košilek. Vybrat pro své miminko vhodné oblečení je díky tomu poměrně složité, je lepší vybírat podle výšky než podle věku dítěte.

Oblečení pro miminka – vyberte si z bohaté nabídky

Ani příliš malé, ani příliš velké oblečení pro miminka nebude pohodlné. V prvních týdnech života novorozenec většinou spí, takže by se mohlo zdát, že na velikosti oblečení nezáleží. Není to však pravda. Těsné košilky, dupačky či trička mohou způsobit oděrky a dráždit jemnou pokožku, zatímco příliš volné oblečení vám znesnadní péči a provádění pečovatelských činností. Nezapomeňte, že se dítě právě narodilo a opustilo svůj bezpečný prostor, který se vyznačoval teplem a omezeným prostorem. Příliš mnoho svobody může způsobit úzkost. Ujistěte se, že vybrané oblečení pro miminka má správnou velikost a proto není přizpůsobeno ani tak věku, ale skutečné výšce miminka. Každé dítě se narodilo s jinou hmotností a rostlo svým vlastním tempem. Dítě v prvních měsících života překvapivě roste. Nebudete se ohlížet zpět a oblečení pro miminka, oblečené jen párkrát, bude příliš malé. Z tohoto důvodu si mnoho maminek klade otázku, zda je lepší a ekonomičtější okamžitě koupit větší značkové oblečení pro miminka. To je velká chyba. Malé miminko, zejména novorozenec musí mít vhodné oblečení, aby se cítilo pohodlně a bezpečně. Proto není vhodné kupovat příliš volné oblečení, protože příliš velké nebude fungovat při každodenním používání. Přebytečný materiál vám také ztěžuje přebalování, zvedání a péči o vaše dítě. A jaké oblečení pro miminka nakupovat? Zejména na jaře je počasí proměnlivé. Jeden den vás může překvapit výjimečně slunečné počasí, jindy může pršet a najednou se ochladit. Ujistěte se tedy, že šatník vašeho dítěte je vybaven oblečením pro všechny podmínky. Je známým pravidlem, že dítě nosí o jednu vrstvu více, než má rodič na sobě.

Dupačky pro miminko – praktické oblečení

Tento typ oblečení je univerzální, je jedním ze základních prvků výbavičky a může být pro dítě opravdu pohodlný. Musíte si koupit takové dupačky pro miminko, které jsou pro vaše dítě nejvhodnější - samozřejmě v několika verzích. Dupačky pokrývají nohy a celý trup dítěte, díky čemuž se neodtahují a dítě není studené. Jsou proto vynikající alternativou k šortkám a bundám, které se mohou na zádech krčit a nezakrývají nohy dítěte. Dupačky pro miminko se velmi snadno svlékají a oblékají, nemusíte je složitě zapínat.

Bodýčko pro miminka – barevné a stylové

Bodýčko pro miminka tvoří prvek šatníku malého dítěte, na který nelze zapomenout. Vaše dítě se v něm bude cítit pohodlně a bezpečně. Vzhledem k tomu, že body je připevněno pomocí knoflíků ve spodní části, břicho dítěte není přitlačeno gumičkou z kalhot a kromě toho není možné, aby se tričko vyhrnulo a odhalilo záda dítěte. V tomto oblečení bude vaše dítě v teple a cítit se příjemně. Navíc je bodýčko pro mimika funkční - lze je snadno nasadit a sundat díky knoflíkům umístěným nejen v rozkroku, ale také na rameni. Při jeho nákupu je nejdůlěžitější samozřejmě velikost. V případě takového dětského oblečení, jako je bodýčko pro miminka, je uvedena v centimetrech. Takže nebudete mít problém určit, jak velký bude oděv potřebný. Zkontrolujte, zda má bodýčko, které chcete koupit, pohodlné knoflíčky dole a na rameni. Díky nim lze dítě snadno obléknout a svléknout. Body by navíc mělo být vyrobeno z látky, která je bezpečná pro pokožku dítěte. Vyhýbejte se všem syntetickým látkám a materiálům s umělými přísadami. 100% bavlna je nejlepší volba. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů.

Kojenecké body – praktické a bezpečné

Pokud zvolíte kojenecké body, budou nejlepší jemné pastelové barvy. Když je kupujete pro o něco starší dítě, rozhodněte se pro barevné body s potisky pohádkových postav. Vašemu dítěti se určitě budou líbit a můžete si být jisti, že je bude nosit rádo. Pro dívky doporučujeme růžové body s vtipnou grafikou a pro chlapce podobné, ale v modré verzi. Body jsou perfektní ke košilcekraťasům a na další svrchní oděvy.