Dámské gadgets a doplňky

Počet vybraných produktů: 1
Od populárních
Velikost
Značka
Barva
Cena
Reisenthel - Pláštěnka
Reisenthel - Pláštěnka
899 Kč

Oblečky pro psy – ochrání vašeho mazlíčka

Oblečení pro psy není jen současná móda, která už téměř nikoho nepřekvapí. Mnoho našich plemen domácích mazlíčků může být obzvláště vystaveno chladu. Proto stále více odborníků a veterinářů doporučuje, aby při nízké teplotě nosili oblečky pro psy. Oblečení pro psy chrání naše mazlíčky hlavně před povětrnostními podmínkami. Nezapomínejte však na to, že svoboda pohybu je pro zvíře velmi důležitá. Když přemýšlíte o pohodlí našich mazlíčků, zvolte pro ně kvalitní oblečky pro psy, které jsou nejen praktickým, ale také módním řešením.

Psí oblečení – pestrá nabídka

Bundy, mikiny či overaly, každý si najde pro svého chlupatého kamaráda vhodné psí oblečení. Našim zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní produkty, vhodně přizpůsobené plemeni a přizpůsobené velikosti zvířete. Majitelé psů menších plemen vědí, že jsou vystaveni chladu, proto si vybírejte vhodné psí oblečky, které je ochrání před nachlazením. Než si koupíte psí oblečení, je třeba zvážit, v jakém počasí bude nejužitečnější a co očekáváte od svrchního oděvu pro vašeho mazlíčka.

Oblečení pro psy – praktické a funkční

Oblečení pro psy je primárně určeno k ochraně proti dešti, větru a nízkým teplotám při procházkách a hraní venku. Stojí však za to oživit chlupatý šatník a dopřát mu módní mikiny, svetry, bundy, trička nebo kombinézy, které jistě přilákají oči potěšených kolemjdoucích. Oblečení pro psy je možné snadno prát. Je však potřeba zvážit, zda se váš pes cítí v oblečku dobře, případně je vhodné jej na nošení oblečení nejprve naučit. Jen tak zajistíte, že pejsek bude klidný, spokojený a nenastane problém, kdykoliv jej budete chtít obléci.

Kalendář 2023 – nepostradatelný doplněk

Spolu s koncem roku, ale i v průběhu nového roku se často rozhodujeme zda kupovat nový kalendář. Ve stacionárních knihkupectvích i na internetu je spousta možností. Mnoho lidí se však diví, jaké jsou výhody nákupu kalendářů vůbec. Je známo, že v dnešní době trávíme více času na mobilních telefonech, tabletech a laptopech. Stále k tomu všemu potřebujeme kalendář 2023? Určitě ano. Neměli bychom se této pomůcky vzdát. Kalendář 2023 je opravdu skvělý produkt, který nám pomůže kontrolovat všechny naše povinnosti. Mluvíme nejen o profesionálních záležitostech, ale také o soukromých událostech, které je třeba řešit.

Vonné svíčky – provoní celou místnost

Kvalitní svíčka rozšíří vůni po celé místnosti (oleje v ní obsažené se odpařují a stoupají). Produkty, které jsou skutečně aromatické pomáhají uklidnit naši mysl, rozjasní nám den a často také zvednou náladu. Vonné svíčky nejsou jen vůně. Důležitý je také jejich vzhled. Mají vypadat působivě - koneckonců, jedná se o dekorativní gadget. Některé vonné svíčky jsou složeny podobně jako parfém, protože mají vrchní, střední a spodní vůni. Díky tomu je celá směs vůně konzistentní a aroma se objevuje jedna po druhé. Díky tomu není vůně ani únavná, ani příliš dusivá.